Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Amaranta Ano wylazłam z dziury.Zaglądam tu czasami ale coś cisza ostatnio...Tęsknię za Zdzichem,Rychem i własnym chłopem...jeszcze troszkę i do domu...

Zleci. Następnym razem nie brać Zdzicha i Rycha tylko chłopa ;)

Dzień dobry! Zagadka na dzisiaj. Ile osób KORZYSTA nadal z telegazety?

Odpowiedź ukryta poniżej

Ukryta treść

1,5 miliona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycja781..Witaj..aż mi się lepiej na duszy zrobiło bo myślałam,że tylko ja mam taki problem.Jak PDP wybrzydzala ,blokowałam się w sobie i jakoś nic smacznego nie wychodziło.Wzielam się za You Tub i powoli zaczęłam ustalać sobie jadłospis na każdy dzień.Zapisywalam Menu i gotowałam.Ciasto również co sobotę, jakieś nie tam pracochłonne ale np.na biszkoptach z m.budyniowa Tzw.budyniowiec/ polecam/ bardzo to lubię.,szarlotka z 3jablek w tortownicy,szybciutko robotem i już jest...apropo..zupy krem np.kalafiorowa,czy z dyni..Oni to lubią plus racuszki wszelkiego rodzaju...pozdrawiam i przyjemnego gotowania ..jeżeli włożysz odrobinę serca,uśmiechu i optymizmu napewmo będzie smaczne jedzonko...P...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2022 o 05:53, Amaranta napisał:

Szukam i szukam gdzie rozwinięcie tematu ,może coś Ci wcięło:)))A tu nic...Aż mi to @Waldido Ciebie nie pasuje. ;))) @marcysŚwietnie to ujęłaś  ?

Był czerwiec, jest sierpień...oj dzieje się dzieje. Miło, że mam już jakiś "rys" w tej społeczności.

... bez wzniosłych słów - szkoda, że co jakiś czas wdziera się szkodnik i truje drzewo o wielu "ślicznych i owocnych " odnogach. Z tego drzewa każdy czerpał wiele dobrego. Ale jak to ze szkodnikiem bywa, wraca zmutowany i znów truje... szkoda tych owoców. Gdyż  każde na swój własny sposób lśniło, każde wnosiło coś pożytecznego. Trudno walczyć ze szkodnikami. To jak wirus.

I mój potencjał też truje. Choć widzę w Tobie (czytam między wierszami), że lśnisz i potrzebujesz światła, obawiam się wrócić w pełnej .... Szkodnik nie śpi.

Wielu juz go tu ( i tam - w innych gronach -  też ) widziało, ostatnim czasy mocno się zagnieździł. 

Też lśni - na swój własny sposób, ale czy zbuduje na tym własne drzewo?

Było tu kiedys jak wspomniał ktoś, "że było" ... że trudno było nadążyc z odpowiedzią na posty ...wielu wzajemnie wymieniających się ze sobą postami, odpowiedziami, przyjemnymi wkrętkami - było na prawdę fajnie. 

Przykro, że "fajnie" pozostało wspomnieniem. Spadło wiele owoców z tamtego drzewa. Drzewo usycha. Pewnie wiele zagląda w nadziei,.. może pandemia się już skończyła, wirus zaginął.

...jeszcze kilka lśniących może ucieknie.

 

Brzmi poetycko? Nie wstydzę się - jestem niepoprawnym romantykiem.

Dobrej nocy

   

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2022 o 22:59, Michał845 napisał:

Hej. Ależ tu na forum "rozmowa przy kawie" pustki :mrugnięcie-oczko-twarz:  Pamiętam jeszcze czasy jak ciężko było za wpisami nadążyć. Coś tutaj się stało? Jakaś kłótnia czy coś? A może tylko akurat teraz chwilowo cisza? Na pewno ktoś się ostał ze starszych czasów to może wie?

Co do mnie to zawsze wpadałem tylko raz na jakiś czas. Ale jak wpadałem to pamiętam, że zawsze się działo ;)

 

oj działo się fajnie... Hejka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola45 Moja nie wybrzydza ,ona po prostu nie je...Dzisiaj miała taki zjazd że nie było z nią żadnego kontaktu.Syn z córką przyszli/przyjechali i siedza i patrzą na nią ,i w sumie nie wiem co myślą...Najsensowniejsza to u jest chyba synowa,ale ona nie jest decyzyjna...Temat rzeka...

Pytanie:Czy są jakieś elektrolity dla seniorów które można dodać do wody?Najlepiej by było jak by były bezsmakowe...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Pola45 Moja nie wybrzydza ,ona po prostu nie je...Dzisiaj miała taki zjazd że nie było z nią żadnego kontaktu.Syn z córką przyszli/przyjechali i siedza i patrzą na nią ,i w sumie nie wiem co myślą...Najsensowniejsza to u jest chyba synowa,ale ona nie jest decyzyjna...Temat rzeka...

Pytanie:Czy są jakieś elektrolity dla seniorów które można dodać do wody?Najlepiej by było jak by były bezsmakowe...

@Patrycja781może członkowie rodziny mają hipnotyczy wzrok ale chyba niewiele zdziałają w tym wypadku.Co do potasu też byłabym ostrożna bo przedobrzyć można i skutki będą fatalne ,nie wiesz czy już jakiegoś potasu nie bierze przepisanego przez lekarza.Moim skromnym zdaniem powinien ją odwiedzić lekarz i zdecydować co ewentualnie podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amaranta napisał:

Dobry wieczór :dCo tam w trawie piszczy ? Horrora sobie wynalazłam ale przysnęłam Coś poszukam sobie innego ostatnio E Hawke mi chodzi po głowie.,,Przeznaczenie "zaliczone a teraz no nie wiem?No to narka?‍♀️   

path-7341731.jpg

Polecam -  Ethan  :) ... zacznij od tego ( ....czy aby w tym fragmencie chodzi o muzykę ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za narzekanie. Niedojrzałe owoce się usuwa a jak się nie da to ignoruje.

Moja inwestycja powoli się zwraca!!! Wczoraj :piłka-do-nogi::piłka-do-nogi:!

Byle do 15 września a potem wakacje od opieki, bo wpadła fucha w PL. Cieszę się, że nie muszę, że jest jeszcze odskocznia i normalny tryb pracy na miejscu.

O fajkach nawet nie wspominam :( :papieros:Tak myślę, że to nie ja wybieram, ale one mnie :) i palę je ze wstydu.

Miłego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co to z Wami? Nałożyć maseczki :maseczka: :klawiatura:  i dzieńdobrować!

W dniu 17.08.2022 o 23:25, Waldi napisał:

co jakiś czas wdziera się szkodnik i truje drzewo o wielu "ślicznych i owocnych " odnogach. Z tego drzewa każdy czerpał wiele dobrego. Ale jak to ze szkodnikiem bywa, wraca zmutowany i znów truje... szkoda tych owoców. Gdyż  każde na swój własny sposób lśniło, każde wnosiło coś pożytecznego. Trudno walczyć ze szkodnikami. To jak wirus.

L4 nie przyjęte. O kogo albo o co chodzi i gdzie te kłótnie, bo przeszedłem ostatnie strony i niczego nie zauważyłem? Za krótko tu jestem żeby czytać między wierszami.

covid-19-4987797.thumb.jpg.ab9fde566d36c691e8cf431c3170e719.jpg

@Waldi @Amarantai top tego topica @INEZ @Fun??ny @Wenusia kończyć l4 i narzekać tu z nami! 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joker napisał:

Ej co to z Wami? Nałożyć maseczki :maseczka: :klawiatura:  i dzieńdobrować!

L4 nie przyjęte. O kogo albo o co chodzi i gdzie te kłótnie, bo przeszedłem ostatnie strony i niczego nie zauważyłem? Za krótko tu jestem żeby czytać między wierszami.

covid-19-4987797.thumb.jpg.ab9fde566d36c691e8cf431c3170e719.jpg

@Waldi @Amarantai top tego topica @INEZ @Fun??ny @Wenusia kończyć l4 i narzekać tu z nami! 

 

 

5 godzin temu, Joker napisał:

Ej co to z Wami? Nałożyć maseczki :maseczka: :klawiatura:  i dzieńdobrować!

L4 nie przyjęte. O kogo albo o co chodzi i gdzie te kłótnie, bo przeszedłem ostatnie strony i niczego nie zauważyłem? Za krótko tu jestem żeby czytać między wierszami.

covid-19-4987797.thumb.jpg.ab9fde566d36c691e8cf431c3170e719.jpg

@Waldi @Amarantai top tego topica @INEZ @Fun??ny @Wenusia kończyć l4 i narzekać tu z nami! 

 

@Jokerprzez tą maskę to Cie prawie nie poznałam.;)Ale żeś się we wtorek odstawił xdCo do szukania spin to musiałbyś się sporo cofnąć,  ale po jakiego grzyba.Spokój tu teraz sielsko anielsko ,każdy zagłąda i pisze kiedy chce .Zmuszać nikogo nie można.Ot i odezwał się ten co sam dokulać się często nie może bo schody,bo zakręty bo ...bo.. bo czkawka:pA to czytanie między wierszami to każdy może sobie według swojej większej czy mniejszej wyobrażni dopowiedzieć ,trafnie albo błędnie. Ciężko mi to idzie też.Taki ze mnie kaliber.A tekst,,czytaj między wierszami "źle na mnie działa !  

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry , dzień dobry ? 

Ja jak zwykle czy w pracy czy na urlopie dzień zaczynam od dobrej kawki  

Miłej środy życzę wszystkim i każdemu z osobna ?

FB_IMG_1661224607358.jpg

@Wenusiajaka ładna, pogodna dziewczyna i na dodatek wtorkowa:dWitaj w środę :całus-pocałunek-twarz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Joker napisał:

Nie cofam się zatem. Pracujemy, jedni na koszulki, inni na torebki np. taką Chanel 19 Flap Bag za 33000 zł 

image.thumb.png.7851c8b0d9a3feddc28eabc625842ac5.png 

 

Ogólnie nie lubię takich świecidełek , ale też mam na co wydawać zarobione ?? ?

 

Miłego dnia ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Amaranta napisał:

Mnie się nie podoba wcale a wcale, ale może sąsiad 2 ulice dalej będzie zainteresowany ;)

To się nie ma podobać to ma się nosić, żeby żona sąsiada z 2 ulic dalej dostała wytrzeszczu i dwóch wylewów. to ma boleć, to ma krzyczeć, to ma wkurzać!

Googly Eyes GIF

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...