Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Michał845 napisał:

Hej. Ależ tu na forum "rozmowa przy kawie" pustki :mrugnięcie-oczko-twarz:  Pamiętam jeszcze czasy jak ciężko było za wpisami nadążyć. Coś tutaj się stało? Jakaś kłótnia czy coś? A może tylko akurat teraz chwilowo cisza? Na pewno ktoś się ostał ze starszych czasów to może wie?

Co do mnie to zawsze wpadałem tylko raz na jakiś czas. Ale jak wpadałem to pamiętam, że zawsze się działo ;)

 

No to ,,zadziej"coś;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dariusz66 napisał:

Bo wszyscy tyrają

 

@Dariusz66dobrze że ci się udało 3 słowa skreślić i jeszcze parę wpisów przeczytać (wczesniejszych).Są ciężkie miejsca gdzie się nie ma czasu na takie fora albo FB,czasem też się nie chce z różnych powodów .  Życzę miejsc bez tyrania i z dobrą kasą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Amaranta napisał:

Jak tam fajeczki odeszły do lamusa???

Amaranta, jestem tylko prostym, grzesznym i błądzącym opiekunem. Udało się kiedyś, uda się i za chwilę. Palę duuuuużo mniej. 

 puss in boots cat eyes GIF

15 godzin temu, Jurek50 napisał:

Wyglada na to,ze kwestie spraw sadowych z agencjami zdominowaly wszelkie inne tematy.

To może i dobrze, bo więcej osób zobaczy, że nawet na zleceniu nie jesteśmy pozbawieni praw. Czym więcej osób walczy tym lepiej dla wszystkich.

Dzień dobry wszystkim. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Joker napisał:

Amaranta, jestem tylko prostym, grzesznym i błądzącym opiekunem. Udało się kiedyś, uda się i za chwilę. Palę duuuuużo mniej. 

 puss in boots cat eyes GIF

To może i dobrze, bo więcej osób zobaczy, że nawet na zleceniu nie jesteśmy pozbawieni praw. Czym więcej osób walczy tym lepiej dla wszystkich.

Dzień dobry wszystkim. 

 

@Joker a jak wyglądasz jeszcze jak ten kot to jak nic dostaniesz rozgrzeszenie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyjemy,żyjemy.Mojej PDP zmiana leków i krople na wzmocnienie zdecydowanie pomogły.Najprawdopodobniej największą robotę zrobiło odstawienie leków na spanie.Fakt,upały które mamy są i tak wykańczające ,ale jest dobrze"gania"po mieszkaniu bez rolatorka :)

P.S.Zdzichu i Rychu zostali w domu(przez moje gapiostwo)i pilnują Pana domu :D

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 11:46, Patrycja781 napisał:

pilnują Pana domu

2 facetów pilnuje 1 faceta? Nic dobrego z tego nie będzie :)))

Dzień dobry. Znalazłem sposób na tych co się odchudzają! Kaloryfer w 10 minut. Na papierosy też coś znajdę...

 

Dzisiaj jest dzień miłośników książek. Świętujecie? Połknąłem kilka dni temu tytuł "Człowiek, a nie człowiek" i lecę dalej. Miłego dnia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2022 o 16:15, Amaranta napisał:

@Joker a jak wyglądasz jeszcze jak ten kot to jak nic dostaniesz rozgrzeszenie ;)

Wyglądam jak pospolity Janusz tyle, że teraz z kaloryferem. Węgla na zapasie nie mam, cukru też nie. "Robię w Niemczech" a na fejsie - gdybym go nadal miał - byłby opis szlachta nie pracuje.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że nie wiem co robić...Ja wiem że rewelacyjnie nie gotuję,ale miałam już taki dzień że zastanawiałam się że chyba aż tak paskudnie nie jest...

Ale do brzegu:PDP od jakiegoś czasu co raz mniej je.Czasami więcej ,czasami mniej ,ale ogólniej coraz mniej.Dzisiaj odniosłam wrażenie że ona wręcz zaczyna"uciekać przed jedzeniem.Po przerwie szykuje herbatę i ciacho-babka siedzi w toalecie.Ok.Czekam na nią i czekam...w końcu idę i patrzę a ona już w sypialni śpi w najlepsze.Teraz podałam kolację a babka że boli ją głowa i chodu na balkon.Mówiłam jej że jeśli nie dlatego że trzęsą jej się ręce,to nie problem bo jej pomogę...ale ona po prostu nie chce jeść...Czuję się sfrustrowana,tym bardziej,że rodzina wydaję się być troskliwa,ale zasadniczo kbył?Był.Wyniki krwi też są oki,więc nie ma problemu...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Powiem wam że nie wiem co robić...Ja wiem że rewelacyjnie nie gotuję,ale miałam już taki dzień że zastanawiałam się że chyba aż tak paskudnie nie jest...

Ale do brzegu:PDP od jakiegoś czasu co raz mniej je.Czasami więcej ,czasami mniej ,ale ogólniej coraz mniej.Dzisiaj odniosłam wrażenie że ona wręcz zaczyna"uciekać przed jedzeniem.Po przerwie szykuje herbatę i ciacho-babka siedzi w toalecie.Ok.Czekam na nią i czekam...w końcu idę i patrzę a ona już w sypialni śpi w najlepsze.Teraz podałam kolację a babka że boli ją głowa i chodu na balkon.Mówiłam jej że jeśli nie dlatego że trzęsą jej się ręce,to nie problem bo jej pomogę...ale ona po prostu nie chce jeść...Czuję się sfrustrowana,tym bardziej,że rodzina wydaję się być troskliwa,ale zasadniczo kbył?Był.Wyniki krwi też są oki,więc nie ma problemu...

O następna co się w dziupli zaszyła, pojawią się i znika.Jak dziadek nie ucieka przed Twoim jedzeniem to znaczy że nie jest tak źle.Upaly są moja też mniej je niż zwykle,  ale lodów nigdy nie odmówi :d

Edytowane przez Amaranta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...