Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.06.2022 o 14:00, Joker napisał:

W drodze. Już nie prężę mięśni, już nie jestem złośliwy :). Plan na powrót bez papierosa. Oby poszło mi nie tak jak temu psu. Chęci odmówić mu nie można :) Miłego dnia!

 

 

Co nabroiłeś?!?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marcys napisał:

A nie, zaraz, momencik. To Ty tam nie odpoczywałaś? Nie mów, że opieka nad starszą i chorą miłą osóbką Cię zmęczyła. Nie dość (kto pamiętał, że piszemy to osobno? Autokorekta robi robotę), że opłacili przejazd, dali jedzenie za darmo, pokój to jeszcze odpoczywanie w głowie. Czy Ty wiesz ile osób marzy o takich dwumiesięcznych wakacjach ZA GRANICĄ i to w dodatku niemiecką. Pojesz, pośpisz, popierzesz i zrobisz obiad który i tak byś zrobiła w domu za który zapłacą z 1500€ i jeszcze wielkie zmęczenie. A inne biedne niemieckie duszyczki czekają, żeby paniusia raczyła je odwiedzić, bo teraz wielce zmęczona. Wstydziłabyś się publicznie takie rzeczy pisać. A tfu. W głowach się poprzewracało i teraz mamy taki efekt.

@beatrix+ następna. Odpoczywa i odezwie się KIEDYŚ. Jak nie dajesz jedna z drugą rady to nie zajmujcie miejsca młodszym!

Kto to słyszał chociaż raz o sobie daje łapiora. :tak:

Od rodziny nie słyszałam ale jeden koordynator to się zagalopował troszkę.Zazdrosnik jedenxd odstąpiłam mu miejsce, chyba nie pojechał ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Amaranta napisał:

Może się tak zaparł że postanowił przez 3 miechy na forum nie włazić xdNo chyba że go jaka laska w czerwoności kiecki swojej wywabi :kciuk-w-górę-tak-twarz:

asian-6186461.jpg

Jakiś substytut palenia być musi. 

Np. spalanie na czerwono, jedną chwilkę(gdzie i jakie 3 m-ce?!?) seksapilem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się bedę rozpisywał, tak się oto opiekuństwo wozi! Jeden warunek-dwadziescia kilo szymanowskiej trzeba mieć w podręcznym. I tyle.
Przyjemnej nocki w klimatyzatorni mi proszę życzyć. Eunuchów-lancpudrów zwolniłem, zbyt leniwie wachlowali, tak by się nie przemęczyć. Łapserdaki próżne!!!
Bywać w zdrowiu, bo niejeden raz kusztyczek opróżnię w intencji. Zimnyyy!!! I o to i o to w dupomyjstwie biega, żeby użył nawet le-biega.

Jest dobrze i fajniusio. Seniorressa śpi. Kotów tu nie ma. Ale tango na bębnie słychać w oddali na tamtamach. Koniec bajki. Lulu grzecznie.

20220615_205840.thumb.jpg.8ef0ecbce08811a2946942f8d31b5ebf.jpg

A landszafcik nad łóżkiem niczego sobie...

Aaa! Na kolacji kurtularnie:

https://youtu.be/Jj00dAxWmo0

kuchnia polska, jak na weselu u szwagra w Przytuliściu.

 

Edytowane przez LACH.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lach milego odpoczynku i dobrej pogody. Nie spal sie i nie siedz w telefonie. Badz grzeczny i wyslij fotke ratownikow. Tylko ratownikow a nie ratowniczek. Podaje przyklad zebys nie latal w te i wewte na marne. Pani Lach nie bedzie miala na pewno nic przeciwko.

Sexy David Hasselhoff GIF by Pose FX

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, marcys napisał:

Lach milego odpoczynku i dobrej pogody. Nie spal sie i nie siedz w telefonie. Badz grzeczny i wyslij fotke ratownikow. Tylko ratownikow a nie ratowniczek. Podaje przyklad zebys nie latal w te i wewte na marne. Pani Lach nie bedzie miala na pewno nic przeciwko.

Sexy David Hasselhoff GIF by Pose FX

 

Dziękuję ale to nie wakacje a opieka nad odpoczywającą seniorressą 80+activfit pod "gruszą".

Bardziej już nie można być spalonym-karnacja z jakąś dziwną domieszką oliwki.

Ja jestem tak grzeczny jak "janieli w czystej pościeli" a ratowników, poza LACH. tutaj nie uświadczysz.

Przykład filmowy dobry a życie życiem. Kto nie dopatrzył, ten wie.

Mojej śliczności tutaj niestety nie ma ale w sierpniu będzie z jednym takim miłym w Unieściu. Tam gdzie jest najpiękniej na świecie. I tym razem tylko para.

W zamian podeślę coś wyjatkowego, załączając rycinę z pozdrowieniami.

Dobrze jest. I fajniusio. Ale co się natacham, to moje!

Edytowane przez LACH.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, marcys napisał:

Lach milego odpoczynku i dobrej pogody. Nie spal sie i nie siedz w telefonie. Badz grzeczny i wyslij fotke ratownikow. Tylko ratownikow a nie ratowniczek. Podaje przyklad zebys nie latal w te i wewte na marne. Pani Lach nie bedzie miala na pewno nic przeciwko.

Sexy David Hasselhoff GIF by Pose FX

 

Dobrze dopasowane i nic mu nie wyfrunie :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...