Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, jest nowa metoda leczenia otyłości. Dietetycy już ją nienawidzą. Nie zrzucajcie, FORMUJCIE! Dwa w jednym szybko i bez wyrzeczeń. @LACH. nas napakował dobrociami i poszedł.

Nawet kawy już nie stawiam, bo wiem, że porada uratuje wielu z nas życie.

Wstań i wyjdź!

Miłego dnia!

Edytowane przez Joker
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Joker napisał:

Kochani, jest nowa metoda leczenia otyłości. Dietetycy już ją nienawidzą. Nie zrzucajcie, FORMUJCIE! Dwa w jednym szybko i bez wyrzeczeń. @LACH. nas napakował dobrociami i poszedł.

Nawet kawy już nie stawiam, bo wiem, że porada uratuje wielu z nas życie.

Wstań i wyjdź!

Miłego dnia!

A poczęstuj się Skarbeńku. Czym chata..

 

20220528_152202.thumb.jpg.f8089e6167ecd0d78be975561b3401a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2022 o 09:54, Amaranta napisał:

Słońce I słońce, dużo słońca w całym mieście i też zmałpuję dobrze jest.Udanego dnia?Jajecznica?

eggs-7214025.jpg

odgaduję hasło: rzewne jaja, jaja jak berety, mieć jaja, co cztery jaja to nie dwa, dwa jaja seksu nie czynią, jaja jak berety, jako mądrzejsze od kury, czterojaj?

Dobrej nocy!

Edytowane przez marcys
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś PDP dotarł. Godzinę później. Musiał odgrzać sobie obiad, o czym poinformował mnie dziadek gdy wróciłam. Ton głosu pretensjonalny i podwyższony tak by syn to słyszał ? myślałam, że parsknę śmiechem ?? na moje stwierdzenie, że trudno by czekał gorący obiad na kogoś, kto się spóźnia godzinę, dziadek wybałuszył oczy jak pekińczyk a ustami kłapał jak ryba bez wody. Chyba nie spodziewał się takiej odpowiedzi, raczej oczekiwał kajania się. No cóż, nie ze mną te numery?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SYLWIAK napisał:

Synuś PDP dotarł. Godzinę później. Musiał odgrzać sobie obiad, o czym poinformował mnie dziadek gdy wróciłam. Ton głosu pretensjonalny i podwyższony tak by syn to słyszał ? myślałam, że parsknę śmiechem ?? na moje stwierdzenie, że trudno by czekał gorący obiad na kogoś, kto się spóźnia godzinę, dziadek wybałuszył oczy jak pekińczyk a ustami kłapał jak ryba bez wody. Chyba nie spodziewał się takiej odpowiedzi, raczej oczekiwał kajania się. No cóż, nie ze mną te numery?

Tak właśnie powinno się robić i takie teksty powinny czytać wszyscy zaczynający przygodę z opieką. To praca opiekunki OSÓB STARSZYCH a nie służki dla całej rodziny. Też miewałam syna na urodzinach, ale on zawsze przynosił kwiatki matce i dla mnie. Zawsze ale to zawsze dawał mi do zrozumienia, że jest wdzięczny za to co robię i jak bardzo go wyręczam. Lubiłam to miejsce i miło wspominam.

22 godziny temu, Patrycja781 napisał:

"Ta ostatnia niedziela..."

To ostatnia niedziela,
Moje sny wymarzone,
Szczęście tak upragnione
Skończyło się.

:))

Miłego dnia dla wszystkich ostatnich niedziel i tych jeszcze kilku i kilkunastu.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...