Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, SYLWIAK napisał:

Też tak chcę

Sylwia, napiszę Tobie tak:

to chyba trzeba mieć więcej szczęścia niż rozumu.

Ale i ten czepek od urodzenia.

Sto razy poprawiałem ten wpost ale się udało.

Napierholiłem się na kolacyji jak stodoła. Amen.

 

Screenshot_20220525-230107_Gallery.thumb.jpg.947a97ac5422a1c46d44f3a2f80723db.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LACH. napisał:

Sylwia, napiszę Tobie tak:

to chyba trzeba mieć więcej szczęścia niż rozumu.

Ale i ten czepek od urodzenia.

Sto razy poprawiałem ten wpost ale się udało.

Napierholiłem się na kolacyji jak stodoła. Amen.

 

Screenshot_20220525-230107_Gallery.thumb.jpg.947a97ac5422a1c46d44f3a2f80723db.jpg

Czuj się jak na urlopie ? mam nadzieję że podopieczna stanęła na wysokości zadania i bezpiecznie odtransportowala Cię do pokoju ??

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SYLWIAK napisał:

Miłego dnia wszystkim. Ktoś zajumal mi słońce ??

Dzielę się tutejszym słoneczkiem i urozmaicone śniadanie dorzucam naturalnie.

O zabiegach na ciele i duszy już nie wspomnę. Są w pakiecie, więc muszę, bo się uduszę.

Dzień dobry Słoneczka 

 

20220526_094810.jpg.f66fb981399da35fb01d7bbc3f37ed99.jpg

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko mam więc nikomu dziś nic nie zajumię:dmam też koło ratunkowe jakby kto potrzebował i gwizdek co prawda nie z Titanika ale daje czadu.Budzi lepiej niż budzik Hmmm na kim by go wypróbować? W niedzielę na sąsiadach :dDzień dobry ????????????????  tanie już?Jak nie to wirtualne  zostają  .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słodziutko!

Dzisiaj niektóre narodowości obchodzą "Dzień Ojca".
Te dwie przesympatyczne20220526_160059.jpg.1bf3e9c0f1899f9c9b5338c433443d22.jpg hamburgczanki
zrobiły !!samodzielnie dla swojego tatusia tort śmietanowy.
Podały go z laurkami i życzeniami do dzisiejszej kawy. Wspaniałości. Dla mnie BOMBA!!!
Skromnie dodam, że z mojego przepisu i instrukcji przez monitoring kuchenny, łącznie z rzuceniem biszkoptu. Spisały się na medal. Wychwalone, były wniebowzięte i szczęśliwe.
I o to i o to!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH. napisał:

I słodziutko!

Dzisiaj niektóre narodowości obchodzą "Dzień Ojca".
Te dwie przesympatyczne20220526_160059.jpg.1bf3e9c0f1899f9c9b5338c433443d22.jpg hamburgczanki
zrobiły !!samodzielnie dla swojego tatusia tort śmietanowy.
Podały go z laurkami i życzeniami do dzisiejszej kawy. Wspaniałości. Dla mnie BOMBA!!!
Skromnie dodam, że z mojego przepisu i instrukcji przez monitoring kuchenny, łącznie z rzuceniem biszkoptu. Spisały się na medal. Wychwalone, były wniebowzięte i szczęśliwe.
I o to i o to!

Brawo ty?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SYLWIAK napisał:

Dzieńdoberek:cześć2:pogoda nie rozpieszcza, więc ja to zrobię. Zapraszam na poranną images.jpeg.783da913c3b465b81e06f962d231757b.jpegkawę, wystarczy każdemu :tak2:

Cześć! Bardzo dobry pomysł po niezwykle krótkiej nocy.

Zobowiązany do rewanżu.

A tak było:

 

ale 30 lat temu na jednej z najpięknieszych, polskich plaż. Łeba '91. Chętnie bym zamienił to co dziś na to co kiedyś. 

Ale dobrze jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Słońca!
Pogoda lux, 13°C, 4°B, spacer był, śniadanko już zestawiają, piątek szczelnie wypełniony w osobliwe zabiegi na ciele, wieczorem coś dla duszy oraz odwiedzenie starych kątów.
W zdrowiu!
I miłego dnia.
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH. napisał:

I regularnie trzeba tutaj uzupełniać witaminy i płyny, bo to powietrze straaasznie wysusza.

Izotoniki:

20220527_075946.thumb.jpg.a52170956d9f13057863f6b5129ae6ee.jpg

Zwlaszcza,ten izotonik w duzej butelce jest przydatny:d.Witam wszystkich w ten deszczowy poranek i kawe podaje na rozgrzewke i obudzenie.Milego piateczku mimo deszczu.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SYLWIAK napisał:

Dzieńdoberek:cześć2:pogoda nie rozpieszcza, więc ja to zrobię. Zapraszam na poranną taimages.jpeg.783da913c3b465b81e06f962d231757b.jpegkawę, wystarczy każdemu :tak2:

A mnie pogoda rozpieszcza do juta a potem już pieszczot brak ??Podbieram tą z dużym sercem bo taką muszę?dziękuję ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...