Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  4040 członków

Dobra sztela

Kto chce za mnie przyjechać od 28 lutego.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, jestem zainteresowana, j.niemiecki dobry, doświadczenie w opiece od ponad 13 lat poparte dobrymi referencjami, prawo jazdy kat.B. Cierpliwa, empatyczna, uczciwa, bez nałogów, słowna i sumienna. Tel. 004917635774123

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gosiaczek 123 napisał:

Dziendobry.Chetnie przyjadę do Pani na zamianę.Pracuje już 8 lat jako opiekun w Niemczech.Mam prawo jazdy.tel515724031

Proszę o kontakt z firmą Hr.Investment z Wrocławia. Tel.

48 71 363 4514.

Tam musisz dopełnić formalności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.11.2019 at 15:19, Kafka napisał:

Witam wszystkich. Rodzina szuka zmienniczki dla mnie do samotnego seniora. Pan jest mobilny i w miarę zdrowy. Ma nowotwór prostaty i depresję po śmierci żony. Dzieci nie chcą by był sam. Była tu kiedyś agencja, ale została przegoniona. Zmiany co 2-3 miesiące do uzgodnienia. ROdzina podpisuje legalną umowę płacą na rękę 1900 euro. Mieszkamy w bloku. Minus polega na tym, że pana trzeba zachęcać na wyjścia i spędzać z nim sporo czasu poza domem (wycieczki, spacery, kino, teatr). Nie ma tu problemu z przerwami a wekeendy ma się wolne 100proc! Sztela dobra a tak naprawdę najlepsza jką miałam. Polecam. 

Proszę o kontakt tutaj poprzez prywatną wiadomość.jest

Jestem zainteresowana pracą podaje mój nr telefonu +48 693 708 266

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...