Skocz do zawartości

Jak uwierzyć w siebie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, NNNdanuta napisał:

Urodziłam dziecko z 1 punktem w skali akpar. Musiałam się długo boksować i wiele zrozumieć. Dlatego dla mnie "wystarczy tylko chcieć" jest bzdurą jeżeli z tego progu mam wartość tych słów oceniać.

Danuśka , jestem ciekawa jakie książki czytałaś , bo to , ze czytałaś to jestem tego pewna :) Swojego czasu połykałam je wręcz . Teraz z upływem czasu , patrzę na nie z dużym dystansem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2018‎-‎08‎-‎08 at 22:41, violka napisał:

Danuśka , jestem ciekawa jakie książki czytałaś , bo to , ze czytałaś to jestem tego pewna :) Swojego czasu połykałam je wręcz . Teraz z upływem czasu , patrzę na nie z dużym dystansem . 

"W pustyni i w puszczy" najchętniej xd Ostatnio Krajewskiego sporo, ale jak doszłam do stalinizmu okazały się ponad moje siły, ale wiem po co poświęciłam im czas. Ogólnie czytałam kiedyś wiele, ale musiała być to sama teoria bo przecież jakby to była jakakolwiek praktyka to coś by mi w głowie z tego zostało... Ksiązeki, których nie mam zamiaru wyrzucić to: "Słownik języka polskiego" (trzy tomy) i  "Elementarz" Falskiego. Jeżeli Ci to coś o mnie powie to gratuluję xd Do tego lustra, jakim jest literatura, też mam duży dystans xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, jestem nowy na tym forum, ale temat mnie od razu przyciągnął. To ogólnie nie jest łatwa rzecz ta wiara w siebie. Bardzo wiele osób ma z tym poważny problem. Sam mierzyłem się i chyba cały czas mierzę z tym wyzwaniem. I to już od dłuższego czasu. Moja żona szkoli z czegoś co nazywa się Trening Zastępowania Agresji i porusza tam bardzo wiele zagadnień związanych z wiarą w siebie oraz radzeniem sobie z brakiem wiary innych w nas samych. Nie chcę tutaj być posądzony o dawanie jakiejś reklamy, namawianie do czegokolwiek, więc tylko zostawię namiary na niekomercyjną stronę, na której znajdują się informacje na teat tej metody: REKLAMA
Każdy sobie może poczytać i zrobić z tym co zechce. Jednak sama metoda skierowana i używana jest na całym świecie przez nauczycieli, pedagogów, psychologów, kuratorów itp. Wspominam o tym dlatego, ażeby potwierdzić, że jest skuteczna i po prostu pomaga. Jakby co, to ja polecam :d


  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że:

".com (skrót od commercial[1]) – domena najwyższego poziomu (ang. top-level domain, TLD). Domena została stworzona dla wykorzystywania jej w celach biznesowych i komercyjnych." 

Źródło: Wikipedia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Zbigniewos napisał:

Witam, jestem nowy na tym forum, ale temat mnie od razu przyciągnął. To ogólnie nie jest łatwa rzecz ta wiara w siebie. Bardzo wiele osób ma z tym poważny problem. Sam mierzyłem się i chyba cały czas mierzę z tym wyzwaniem. I to już od dłuższego czasu. Moja żona szkoli z czegoś co nazywa się Trening Zastępowania Agresji i porusza tam bardzo wiele zagadnień związanych z wiarą w siebie oraz radzeniem sobie z brakiem wiary innych w nas samych. Nie chcę tutaj być posądzony o dawanie jakiejś reklamy, namawianie do czegokolwiek, więc tylko zostawię namiary na niekomercyjną stronę, na której znajdują się informacje na teat tej metody: http://treningzastepowaniaagresji.com.pl/
Każdy sobie może poczytać i zrobić z tym co zechce. Jednak sama metoda skierowana i używana jest na całym świecie przez nauczycieli, pedagogów, psychologów, kuratorów itp. Wspominam o tym dlatego, ażeby potwierdzić, że jest skuteczna i po prostu pomaga. Jakby co, to ja polecam :d


  

A tam będziesz się  żoną chwalił ....pochwal się jak Ci leci w branży opiekuńczej , czy dajesz sobie radę i takie tam na podób .

Ady my tutaj WSZYSCY wierzymy w siebie ...no , bo jak by mogło być inaczej ?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...