Skocz do zawartości

Jaki samochód dla kobiety ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Lisa_Ona napisał:

,,,,,,,,,,, ha, haaa Ale znawczyni jestem, że ho, ho...:szydera:

Pozdrawiam serdecznie :d

Poniewaz jestes sympatyczna osobą i ogladając twoje meble uważam,że masz styl więc zaproponuję Ci coś co będzie Cie wyróżniać w tłumie aut na drodze i nie bedzie to samochód który kupuje sobie gościu obwieszony łańcuchami i w dresie:d Zaproponuje ci poprzednika S klasse.Mercedesa 219

1024px-Mercedes-Benz_219_(ret)_am_15.06.

To nie żart ani złośliwość.Nie jest to oczywiście samochud na dojazdy do pracy,ani nie na zakupy do biedronki.Na zakupy ciuchów jednak już tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ORIM napisał:

Poniewaz jestes sympatyczna osobą i ogladając twoje meble uważam,że masz styl więc zaproponuję Ci coś co będzie Cie wyróżniać w tłumie aut na drodze i nie bedzie to samochód który kupuje sobie gościu obwieszony łańcuchami i w dresie:d Zaproponuje ci poprzednika S klasse.Mercedesa 219

1024px-Mercedes-Benz_219_(ret)_am_15.06.

To nie żart ani złośliwość.Nie jest to oczywiście samochud na dojazdy do pracy,ani nie na zakupy do biedronki.Na zakupy ciuchów jednak już tak 

Miły jesteś dziękuję .Kup sobie sam taki ha, haa

Ja lubię antyki ale tylko meble i porcelanę.

Jeszcze chwila a zaproponujesz mi Dorożkę.

dorozka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Miły jesteś dziękuję .Kup sobie sam taki ha, haa

Ja lubię antyki ale tylko meble i porcelanę.

Jeszcze chwila a zaproponujesz mi Dorożkę.

dorozka.jpg

Taką to sam bym chciał mieć.Mercedes 219 W 105 to wiecej niż samochód.Poza tym samochody to nie antyki tylko Oldtimer.Ale jak sie nie czujesz w tych klimatach to możesz kupic BMW X1 :d

Edytowane przez ORIM
dopisanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ORIM napisał:

Po kolacji lub jutro wiecej a teraz tylko wnętrze samochodu 

200px-MB220SE-interior.jpg

Od października 1958 do listopada 1960 produkowana była wersja W128. Była dostępna jako: sedan, kabriolet (A i C) oraz coupé. Główny model, 220SE, był ostatnim Mercedesem typu Ponton.

Samochód charakteryzował się samonośnym nadwoziem oraz niezależnym zawieszeniem. Do napędu używano silnika R6 M 127 o pojemności 2,2 l (2195 cm³) z wykonaną ze stopów aluminium głowicą, rozrządem typu OHC oraz mechanicznym wtryskiem paliwa. Za napęd na koła tylne odpowiadała 4-biegowa manualna skrzynia biegów z lewarkiem zamontowanym w kolumnie kierownicy, opcjonalnie dostępne było automatyczne sprzęgło.

W czasie produkcji, W128 kosztował mniej więcej tyle co Cadillac Eldorado Biarritz(23 400 DM/8091 $[2]). Wersje cabrio oraz coupé charakteryzowały się wykończonym prawie w całości skórą wnętrzem. Mimo to niedostępne były takie elementy wyposażenia dodatkowego jak: elektrycznie odsuwane szyby, wspomaganie kierownicy, klimatyzacja czy też automatyczna skrzynia biegów.

Łącznie w latach 1958-1960 powstało 3916 egzemplarzy modelu W128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Od października 1958 do listopada 1960 produkowana była wersja W128. Była dostępna jako: sedan, kabriolet (A i C) oraz coupé. Główny model, 220SE, był ostatnim Mercedesem typu Ponton.

Samochód charakteryzował się samonośnym nadwoziem oraz niezależnym zawieszeniem. Do napędu używano silnika R6 M 127 o pojemności 2,2 l (2195 cm³) z wykonaną ze stopów aluminium głowicą, rozrządem typu OHC oraz mechanicznym wtryskiem paliwa. Za napęd na koła tylne odpowiadała 4-biegowa manualna skrzynia biegów z lewarkiem zamontowanym w kolumnie kierownicy, opcjonalnie dostępne było automatyczne sprzęgło.

W czasie produkcji, W128 kosztował mniej więcej tyle co Cadillac Eldorado Biarritz(23 400 DM/8091 $[2]). Wersje cabrio oraz coupé charakteryzowały się wykończonym prawie w całości skórą wnętrzem. Mimo to niedostępne były takie elementy wyposażenia dodatkowego jak: elektrycznie odsuwane szyby, wspomaganie kierownicy, klimatyzacja czy też automatyczna skrzynia biegów.

Łącznie w latach 1958-1960 powstało 3916 egzemplarzy modelu W128

Prawie dobrze znalazłaś :d to jest W128 

Mercedes-Benz_220SE_(W128)_01.JPG

Troszkę się różnia.Wersja Cabrio jest fajna 

Mercedes-Benz_W128_220.JPG

Myślę,że ci się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ORIM napisał:

Prawie dobrze znalazłaś :d to jest W128 

Mercedes-Benz_220SE_(W128)_01.JPG

Troszkę się różnia.Wersja Cabrio jest fajna 

Mercedes-Benz_W128_220.JPG

Myślę,że ci się podoba

Ten Cabrio jest ładniutki :d.

Orim ja na samochodach sie wcale nie znam, ostatnio pod blokiem wsiadłam do auta sąsiada, też był srebrny xd.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...