Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś niewolnik miał wychodne :d :d :d . Sciśle według harmonogramu, gdzie drukowanymi literami zapisano PFLEGEKRAFT PAUSE :d . Ludzkie Pany :d :d , zapomnieli jednak dopisać, że ta pausa to czas na zrobienie zakupow do domu :d :d :d . Qrwa , dajcie mi siły :d :d :d . Pojechał zatem niewolnik aż do Bonn ( raptem chyba 3 km ) i skonstatował, że dawna stolica Niemiec Zachodnich to taka trochę wieksza wioska , jak słowo daję. To aż nie do wiary jest. Na pełnych obrotach zatem obleciałam Aldiego, wpadłam po kawę dla siebie do Rewe i biegusiem do domu. Ledwo się wyrobiłam w czasie :d :d :d Nogi wchodzą mi w d........ę , a tu jeszcze trzeba byc na obrotach do 22 00. Jak żyć? :d :d :d 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Dodzisława napisał:

Dziś niewolnik miał wychodne :d :d :d . Sciśle według harmonogramu, gdzie drukowanymi literami zapisano PFLEGEKRAFT PAUSE :d . Ludzkie Pany :d :d , zapomnieli jednak dopisać, że ta pausa to czas na zrobienie zakupow do domu :d :d :d . Qrwa , dajcie mi siły :d :d :d . Pojechał zatem niewolnik aż do Bonn ( raptem chyba 3 km ) i skonstatował, że dawna stolica Niemiec Zachodnich to taka trochę wieksza wioska , jak słowo daję. To aż nie do wiary jest. Na pełnych obrotach zatem obleciałam Aldiego, wpadłam po kawę dla siebie do Rewe i biegusiem do domu. Ledwo się wyrobiłam w czasie :d :d :d Nogi wchodzą mi w d........ę , a tu jeszcze trzeba byc na obrotach do 22 00. Jak żyć? :d :d :d 

A jak byś się spóźniła, dajmy na to pół godziny, to co, karny jeżyk czy ścieżka zdrowia? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam miejscówkę na Pochwalijki :d :d :d Poskarżać się juz nie mam na co :d :d :d 

Dzis przy śniadaniu Namnes Fathers zaproponował mi dodatkową kasę , żebym tylko nie wyjeżdżała. Obwieścił, że dopłaci mi 220 euro ( nie wiem skąd akurat taka suma )  i oczywiscie będę miała zorganizowane przerwy :d :d :d . No cóż, miły to gest, ale dużo spóźniony :d :d :d Jednakże można? Można jak się okazuje :d . Niestety, ja mam juz inne plany, ktore sa dopięte na przedostatni guzik :d i zrezygnować z nich nie chcę i nie mogę. Trzeba było nie musztrować mnie podniesionym głosem ( córeczka-pruski oficer) tylko porozmawiać i spróbować znaleźć jakis kompromis. Niestety, generałowi wydawało się, że jak ma kontrakt z agenturą, to juz nic więcej nie musi. No niestety, ale musi w takich przypadkach jak brak przerwy na adresie. Tak więc za kilka dni będzie generał musztrował inną osobę, no chyba, że pójdzie wreszcie po rozum do głowy. Dziadek bardzo by chciał zebym została, ale to juz jest niemozliwe. Jesli będzie chciał, żebym tu jeszcze zawitała, to oczywiscie jest to mozliwe, ale dopiero jesienią  i na zupełnie innych warunkach i zasadach. Mam zatem swój  mały sukces, w poskramianiu roszczeniowych wariatów (córeczek). Mam nadzieję, że moja nastepczyni skorzysta z tego co tutaj osiągnęłam. Wszystko teraz zalezy od niej. Jak sobie posciele tak się wyśpi. Grunt przygotowany ma. Ja tymczasem trzymam mocno moje ego :d , zeby mnie nie uniosło zbyt wysoko :d :d :d , bo po raz kolejny okazało się, że prawdziwa ze mnie Idealia Opiekunkiewicz :d :d :d tak mnie te dziadki i babki pożądają :d :d :d . Odwrotnie proporcjonalnie do firm, ktore zdecydowanie wolą mniej przebojowe i mniej roszczeniowe opiekunki. :d :d :d . 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągam wątek, bo sama jestem w szoku :d.

Zakupów dzis nie planowałam, ewentualnie małą przebieżkę po Galerii Kaufhof i TKMaxxie, ot tak, żeby z wprawy nie wyjść ;), ale wyszło inaczej.

Jola chciała kupić sukienkę, więc zaliczyłyśmy H&M, a potem Zarę. Jola nie kupiła nic, ja bez mierzenia (kolejki stały do wszystkich przymierzalni) wzięłam przecenioną sukienkę (sukienka namiot, więc powinna być dobra ;)) w "moim" kolorze z myślą, że najwyżej zwrócę. 

Potem już sama obleciałam TKMaxx i przy wyjściu zobaczyłam dwie fajne bluzki w teoretycznie za małym rozmiarze, za to w bardzo atrakcyjnej cenie, więc też kupiłam :d

Teraz się chwalę, wszystko pasuje i zostaje, jestem zakupowym miszczem O.o.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Raczej zakupowym wariatem :szydera:

 

Ja mam odwrotnie. Biorę do przymierzalni sporo rzeczy a jak przymierzam to nie kupuję. Szkoda że na wieszakach lepiej wyglądają niż na mnie :haha:

Ja z zasady nie przymierzam ...czasem sparzam się , ale nie często . Podoba mi się ...kupuję na chybił trafił . Co innego na tzw. większe wyjście / wesela, komunie , chrzciny / , czy jakąś kurtkę , czy płaszcz  ....wtedy musowo przymierzam . A , czy dobrze w tym przymierzanym się czuję ...to już niekoniecznie . Kupowałam w butiku dwie sukienki ...jedną na wesele , drugą na poprawiny . W lustrze oglądnęłam się ze wszystkich możliwych stron , panie sprzedawczynie pomagały mi w tym . I co z tego ... typowa , weselna sukienka elegancka , podczas przymiarki wszystko super ....a na weselu czułam się , jakbym zbroję z blachy ubrała . O niebo lepiej czułam się następnego dnia w " poprawinowej " , którą w sklepie wdziałam na siebie pod przymusem ekspedientki , nie przyglądałam jej się za bardzo ....i było zupełnie ok . Może lepiej nie przymierzać , bo jakaś trefna jestem , jeśli o przymiarki biega ?  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zanimw ogóle coś przymierzę to metki czytam.Często jest tak ,że niby w dotyku spoko a w noszeniu okazuje sie plastik:( I oblepia jak folia spożywcza:( Nawet spodnie tak mają:( I w ogóle nie cierpię ciuchowych zakupów:( Taka wada konstrukcyjna ,ha ha 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...