Skocz do zawartości

Limit na wyżywienie opiekunki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z reguły mam 100 ..

U jednej rodziny 150 z chemią i napojami 

Czasem rodzina pdp.sami robili zakupy wg.listy 

Jedna doktorowa wszystko z wysokiej półki 

Raz dziadek płacił i pocil sie przy kasie ale z koszyka nie wyciągał bo wyższa bylam od niego 

Raz sknerus z lupa i okularami sprawdzał paragon na 2 bułki....do czasu potem już lodówka była pełna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elf napisał:

Musisz na słowo uwierzyć

Niestety, tak to u mnie nie ma. Ale za to, właśnie u mnie, nawet przedszkolaki potrafią wstawiać załącznik. zmniejszać również. Do roboty! Sianem się nie wykręcisz!!! 7/8 przecież nie jesteś. Ani z końcowego siedemnastki :cool:;):ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. To wychodzi ze ciołek jestem a końcowy 17 to fabryka na Podkanowie, chodź przez Krychnowice przelatuje. Albo znasz Radom sprzed 20lat albo u ciebie 17 gdzie indziej dojeżdża. Nie umiem zmniejszać zdjęć. Załączniki to proscizna wszystkie pliki wychodzą mi powyżej 7,25 MB. Przecież ich nie obciacham 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elf napisał:

No. To wychodzi ze ciołek jestem a końcowy 17 to fabryka na Podkanowie, chodź przez Krychnowice przelatuje. Albo znasz Radom sprzed 20lat albo u ciebie 17 gdzie indziej dojeżdża. Nie umiem zmniejszać zdjęć. Załączniki to proscizna wszystkie pliki wychodzą mi powyżej 7,25 MB. Przecież ich nie obciacham 

Ściągnij program bezpłatny wejdź w sklep taki niebieski kwadracik  ikonka ,prosty jak ja umiem to Ty tym bardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, abc'21 napisał:

Ja w Ciebie wierzę i wiem, że się szybko naumiesz. W De, w pracy błyskawicznie i bez gadania byś tą umiejętność posiadła. Eurasy, wiadomo, najlepsza motywacja!!! :pianino:

@elf o np. gdybys miała takie samodzielne stanowisko pracy i musiała wysłać błyskawicznie pomniejszone załączniki z terenu do Kliniki. Naumiałabyś się w trymiga, bo tu nie ma, że nie ma i nikt za rączkę nie prowadza :tak2:

Screenshot_20210426-174132_Gallery.thumb.jpg.cb8582640a3e011cb818401fdeb7ba55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abc'21 trochę odeszlismy od tematu. Myślę że nie musiałoby być Euro (natomiast potrzeba tak) bym zainstalowała ten niebieski kwadracik. Wystarczyło abyś dokładniej określił jak program się nazywa i bardzo pomogłoby gdyby komuś zależało.  

Autko na zdjęciu to fajny Smarcik, choruje na takiego elektryka ale drogi nowy kosztuje 170.000zl. 

Edytowane przez elf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elf napisał:

@abc'21 trochę odeszlismy od tematu. Myślę że nie musiałoby być Euro (natomiast potrzeba tak) bym zainstalowała ten niebieski kwadracik. Wystarczyło abyś dokładniej określił jak program się nazywa i bardzo pomogłoby gdyby komuś zależało.  

Autko na zdjęciu to fajny Smarcik, choruje na takiego elektryka ale drogi nowy kosztuje 170.000zl. 

No typowo babki na zakupy wszędzie wlezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...