Skocz do zawartości

Pomysł na ,,zrób to sam"!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 25.07.2019 at 12:11, sayonara 52 napisał:

@Blondijak juz uporasz sie z tym co masz w garazu, to ruszysz zapewne po sasiadach?

Przenicujesz wszystkie urynaly w okolicy?:haha:

@sayonara 52  to ruszę na poszukiwania ,:szydera: ale jak narazie nie mogę opędzić się od tego co mam i czeka na mnie, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Podziwiam twoją pracowitość, choć ten "sznyt" to nie moja bajka :dobrze:

Dlaczemu nie ? Śliczne serduszka ...przecież . Młode lata wspominam sobie jak na nie patrzę . Te wakacje na wsi ...te biegania po łące ...to wypasanie krów a przy okazji wygłupy z kuzynostwem ....ta sławojka z wyciętym serduszkiem przez które można było podejrzeć , gdzie ukrywają się dzieciaki podczas zabawy w chowanego . Ale te oszukiwania z podglądaniem to tylko wtedy jak na specjalnym " podnóżku " stanęłam . Wysoko usytuowane to serduszko było ...za wysoko jak dla mnie wtedy . Rozmarzyłam się :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@Blondi podziwiam Cię za pasję, która jest jednocześnie Twoim żywiołem. Dzięki niej nie będziesz miała czasu umrzeć:cmok:

Ty dopiero jesteś kochaniutka :cmok: dzięki,jest takim żywiołem,. że ledwo oczy otworzylam i w piwnicę bo tam trzeba papier zdzierać z drewna, robiłam odbicie transferu lustrzanego ,,wyszło cudownie,, wreszcie opanowalam jak mam robić, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dlaczemu nie ? Śliczne serduszka ...przecież . Młode lata wspominam sobie jak na nie patrzę . Te wakacje na wsi ...te biegania po łące ...to wypasanie krów a przy okazji wygłupy z kuzynostwem ....ta sławojka z wyciętym serduszkiem przez które można było podejrzeć , gdzie ukrywają się dzieciaki podczas zabawy w chowanego . Ale te oszukiwania z podglądaniem to tylko wtedy jak na specjalnym " podnóżku " stanęłam . Wysoko usytuowane to serduszko było ...za wysoko jak dla mnie wtedy . Rozmarzyłam się :haha:

:cmok: serducha kojarzą się przeciez z wszystkim, :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A nie myślałaś o tabliczkach przy domach ? Niemcy je uwielbiają. Maja na nich swoje nazwiska albo tylko numery domów....

Myślałam o tabliczkach ,o nierównym drzewie itd.  ale mam teraz dylemat co zrobić z płaskich hiszpańskich kamieni:przekleństwa: żadnego pomysłu, więc czekają w kartonie, musze podejrzeć w internecie może coś wynajdę, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zostaw i po podgrzaniu są idealne do akupunktury. Potupiesz po nich trochę i będziesz zdrowsza.

2. Naklej na matę i jest wycieraczka. 

3. Poukładam ładnie i zalej żywica epoksydową i masz np blat stołu czy coś innego. 

4. Pokombinuj z muszlami. Patyczkami i co do głowy przyjdzie i stwórz obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

1. Zostaw i po podgrzaniu są idealne do akupunktury. Potupiesz po nich trochę i będziesz zdrowsza.

2. Naklej na matę i jest wycieraczka. 

3. Poukładam ładnie i zalej żywica epoksydową i masz np blat stołu czy coś innego. 

4. Pokombinuj z muszlami. Patyczkami i co do głowy przyjdzie i stwórz obraz.

Ale to są klamoty duże:( ale do akupunktury są idealne, dzięki za podpowiedzi,,,główka pracuje już,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

:cmok: serducha kojarzą się przeciez z wszystkim, :serce:

Ładne te Twoje , tamte ozdabiane nie były ...tyko wycięte w drzwiach . Podziwiam Twoją pasję , poświęcasz dużo czasu na te odnawianki i wychodzą ze starych gratów perełki . Może czyścić , polerować , malować to bym jeszcze mogła , ale tapicerka odpada....zrezygnowałabym z odnowy za pierwszym podejściem do roboty  :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@Blondi intryguje mnie technika, jaką "umieszczasz" ozdóbki na drewnie i na innym materiale. Czy to jest trwałe? Odnośnie kamieni-to ja spróbowałam zrobić japoński ogród. To dopiero jest wyzwanie! 

Bardzo trwałe ,,tak myślę, lakieruję lakierem matowym do wnętrz, jest nie śmierdzący,  wszystko ,zabezpieczam,nieraz  kilka warstw ,ale musze poczytać jak to się ma na zewnątrz, ,, żadnego mi tu japona nie podsuwaj:przekleństwa: ja takiego parku nie potrzebuję,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ładne te Twoje , tamte ozdabiane nie były ...tyko wycięte w drzwiach . Podziwiam Twoją pasję , poświęcasz dużo czasu na te odnawianki i wychodzą ze starych gratów perełki . Może czyścić , polerować , malować to bym jeszcze mogła , ale tapicerka odpada....zrezygnowałabym z odnowy za pierwszym podejściem do roboty  :cmok:

Dzięki :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bawiłam się w krawcową:oklaski: maszynę do szycia mam ,więc do roboty, poduszeczki szyłam, a że zostalo mi bardzo dużo odpadów gąbki , to gąbeczkę na kwadraciki  -drobno pociełam i dwie mniejsze poduszeczki zrobiłam:szydera:  co za pracowity dzień,:tak2:

IMG_20190730_153154.jpg

IMG_20190730_153241.jpg

IMG_20190730_160233.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Siedziały mi te koronie w głowie i wymyśliłam że można je jakoś fikuśnie pomalować. Żabki czy coś innego i koniecznie świnka. :szydera:

Mi siedzą cały czas, o pomalowaniu też już pomyślałam,:szydera: ale za cholerę świni nie namaluję:( chyba,że się postaram,:święty: nie wkręcaj mnie w piccasso:hura:mialam piękny lakier czerwony żelowy do paznokci,a że ja na czerwono nie maluję,to poleciał ten lakier na kamyczki, ale pięknie malował i schnął w oczach,ale połysk pozostał na tych kamyczkach, a ta czerwień jaka piękna,pięknie pokryła za pierwszym razem, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...