Skocz do zawartości

W Webb dziennikarzom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O meczu Polska – Austria napisano wiele. Powiedziano jeszcze więcej. O ile nie ma co się dziwić ciemnej masie kibiców o tyle już dziennikarzom dziwić się należy. To bowiem oni są odpowiedzialni za podsycanie nienawiści do sędziego tego meczu. Piszę o dziennikarzach, ale warto także wspomnieć o sportowcach, m.in. Zbigniewie Bońku, Tomku Hajcie i samych piłkarzach tego meczu. Panowie, jaka pomyłka? Jedyną pomyłką jest gra naszej reprezentacji. Czy zapomnieliście o tym, że ten sam sędzia uznał gola nieprawidłowo strzelonego przez naszych piłkarzy? A Leo? Jak on śmie oceniać sędziego? Ten facet wszystkich nas oszukał. To on podsycał atmosferę wielkości naszej reprezentacji. Wmawiał nam, że wszystko będzie dobrze, a Polacy są w swojej szczytowej formie. O kim mówił? Leo, WHY? Nie wyjdziemy z gupy, czego sobie i wszystkim kibicom życzę, bo ja już mam dosyć wstydu. I nie chodzi mi o poizom, bo jak gra reprezentacja każdy widzi, ale przede wszystkim o to jakie my robimy pośmiewisko z siebie. W pierwszym meczu Superak i Fakt narobili wstydu przed meczem. Po nim pan nienormalny Orzechowski zażądał odebrania obywatelstwa Klose i Podolskiemu. Teraz wyzywamy Webba. Nawet Durczok był stronniczy. NIE RÓBCIE JUŻ NAM WSTYDU. Wracajcie i oglądajcie pięknie grających Holendrów. To jest reprezentacja z prawdziwego zdarzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę że obciach to zrobił prezydent nie umiejący nawet odpowiednio szalika.

Ale nie zmienia to faktu że UEFA stwierdziła że powtórzenie karnego było widocznie spowodowane jakimiś wcześniejszymi przepychankami Od kiedy się tak robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeden człowiek zniszczył wysiłek całej drużyny" - Jacek Bąk

"Czuję się oszukany jako piłkarz i Polak" - Paweł Golański

"Okradziono nas z tego, na co zasłużyliśmy" - Leo Beenhakker

Ja też już nie moge słuchać tego bełkotu! ĘĄ szacunek, ale jak dopiero się zarejestruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ĘĄ, tak kolo masz rację w paru zdaniach , moim zdaniem leo jednak nie zawinił to nie jego wina . to wina tych profesjonalistów grających całe życie za pieniądze nie do wyobrażenia . po prostu nich więcej nie robią z siebie mistrzów przed mistrzostwami . i tyle można powiedzieć o naszych słabeuszach ...niech patrzą na grającą Portugalię (jej kibicuje od zawsze)albo inne zespoły , tylko patrzcie i sie uczcie mistrzowie gry podwórkowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nich więcej nie robią z siebie mistrzów przed mistrzostwami

To niby kiedy? Po mistrzostwach? To nie przejdzie, bo się nie uda. Choć przez chwilę trzeba być wielkim jak Ebi na reklamie Pepsi. Z kimś w końcu trzeba te reklamy robić. Przecież na EURO nie będą lansować tenisistów, choć wcale nie wiadomo czy nie graliby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John_Doe, rozwaliłeś mnie ... jo po mistrzostwach już by ich nikt nie wziął by do reklamy . trąbili i trąbili że wygrają z niemcami , że mają łatwą grupę a co zdziałali ? *ocenzurowano* zero tylko śmiać mi sie chciało z każdej minuty gdy nasi dzielni chłopcy próbowali stworzyć kontratak . polewa na maxa a co do tenisistów to radwańska na pewno by pokazała co nieco heh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem naszej drużyny to po pierwsze brak umiejętności gry zespołowej a po drugie brak umiejętności gry na takich imprezach psycha im siada i tyle. A powodów do śmiechu bo ja wiem nie wiele a co powiesz o Grecji przecież już się spakowali. A przecież ostatnio wygrali. Nie ma zasady ale dopóki nie poprawimy tego co musi być poprawione nie mamy szans na jakieś spektakularne zwycięstwa aczkolwiek pewnie wszyscy byśmy się z nich bardzo cieszyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michell, kwestia treningu , doświadczenia ,nastawienia chęci do tego co sie robi przez całe życie . a ja tu nie widziałem zapału do gry naszych orłów . to trzeba mieć zakodowane już od początku gdy zaczynasz grać w piłę . musisz wiedzieć , dążyć do doskonałości piłkarskiej . wszyscy rodzimy sie na początku tacy sami i po paru doświadczeniach i naszych możliwościach wybieramy kim chcemy być , jaką siłe chcemy zaprezentować , być najlepsi czy dostać swoje odegrać i nie przyjechać na lotnisko tylko sie chować gdzieś tam zdala od prawdy jak na nich czeka . tych debili nie nawidzę za brak chęci , to jest najgorsze że zagrali jak by to byl spacer a nie maraton !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na tym sie kończy dyskusja na temat naszych . pytanie czy mam czas poszukać lepszych zawodników ? i nie rozumiemy sie wiec nie ma oczym pisac . checi , checi i to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michell, sorry źle przeczytałem , ale ze mnie jest im... jeszcze raz sorry kutwa normalnie ślepy już jestem ide do łuna pozdro . odpowiem na pytanie mi sie wydaje że tak trzeba zacząć stawiać na młodzież : murawski , zachorski ,piszczek takie jest moje zdanie .to jest przyszłość bo co do starszyzny to już widzieliśmy nie raz na oczy jak potrafią zagrać .dobranoc wszystkim hehe :mrgreen: :grin: :smile: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak uważam czas postawić na młodzież i inwestować w nich bo prościej ulepić coś nowego niż zmienić stare. Zresztą wg mnie tak naprawdę brakuje u nas takich szkółek piłkarskich z prawdziwego zdarzenia w których od małego się dzieciaki uczą grać z tego co pamiętam jest chyba jedna. A co do trenera zobaczcie co się dzieje w Turcji oni trzymali się tego i skorzystali z okazji nie mieli swoich dobrych trenerów wiec sprowadzili i jak teraz ich piłka stoi. Oczywiście na to trzeba czasu i chęci. Na sukces trzeba zapracować a nie liczyć że sam przyjdzie. I mam nadzieję że za jakiś czas nie będzie się już mówić że polscy piłkarze tylko w reklamach dobrze grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalna niespodzianka z tej Rosji , wszystkie drużyny jakim kibicowałem odpadają (jeszcze mecz trwa i wszystko może sie stać po myśli holendrów oby tak było !!!). co sie dzieje ? italia italia italia tylko oni pozostali oby dali radę , niemcom życzę żeby przegrali bo ich nie cierpie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...