Skocz do zawartości

Na wakacje nad polskie morze...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

To nie bałtyckość....już nasz wieszcz wieszczył...."CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE...SAMI NIE WIECIE CO POSIADACIE"...i ja w tym duchu....:oklaski:

dokladnie...nowym obcym sie zachwycamy a pod nosem takie cudo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

A szkoda....w mało których miejscach na świecie jest taki boski...Nie potrafimy docenić tego co mamy pod nosem....Jeżdżą ludzie po świecie, wydają pieniądze, a tu, na wyciągnięcie ręki taki cud....:oklaski: 

No ja to akurat nie bywam w świecie, więc porównania nie mam. A nasz kocham, bo od lat Gdańsk (i Sopot0 odwiedzałam. Ale niestety, od kilku lat nie udaje się jakoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skorpionka napisał:

Nie mogę się doczekać, kiedy go poczuję pod stopami....i zalegnę sobie na nim....ech....:$

sie pouklada i w koncu uda...i zalegniesz ...zanurzysz sie w nim,  zrobisz sobie grajdolek ..postawisz parawan i...bedziesz oddawac sie lenistwu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się narażę,ale choć mamy piękne piaszczyste plaże to Bałtyk jest morzem zanieczyszczonym i zawsze zimny.Super jest pojechać tam tak,jak sugeruje Lucyna wiosną lub u schyłku lata,pospacerować,powdychać jodu ,no oczywiście poimprezować też :) Ale do pływania i wylegiwania się w słoneczku to mam swoje ukochane miejsce,gdzie indziej.I o dziwo tam jest taniej.To też się liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Pewnie się narażę,ale choć mamy piękne piaszczyste plaże to Bałtyk jest morzem zanieczyszczonym i zawsze zimny.Super jest pojechać tam tak,jak sugeruje Lucyna wiosną lub u schyłku lata,pospacerować,powdychać jodu ,no oczywiście poimprezować też :) Ale do pływania i wylegiwania się w słoneczku to mam swoje ukochane miejsce,gdzie indziej.I o dziwo tam jest taniej.To też się liczy :)

i to jest wlasnie to...mamy cos pieknego pod nosem ale ceny z nog zwalaja.....

jest taka zejbiaszcza plaza w kopalinie niesamowite fale miejsce na deski itd...zawsze wiatr ale klimat jest nie do opisania..

jest cudna plaza w sasisnie...ciagnie sie i ciagnie...piach wydmy i kompletnia cisza...malo kto tam jezdzi....

woda i owszem nie wabi cieplem i czystoscia ale na pelnym morzu jest czysta..

ja mocze nogi ale uwielbiam jak krokodyl na sloncu lezec i wybieram wlasnie takie odludne miejsca...tektstylni to nie moja bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero odmieniec,,,muszę jechac  na inny kontynent i to daleko ,,bo tam zawsze ocean jest gorący,,,a jaki? a Spokojny!!! niedlugo tam znowu zawitam,,,

ale nie mam czasu na zimną wodę w Polsce ,,,ostatnio Hiszpania była,,a teraz pauza,,ale nischt zu tragisch ,,mam wannę w domu też,,a słonca mam po kokardę dośc,,,jeziora za to mam ,,a woda też cudowna,,wczoraj zaliczyłam plaże nad jeziorkiem,,cudownie,,,:love: a w ogóle to mam urlopowania dosc,,teraz 3 dni spokoju i chcę pracy ,,pojadę do lasu :oklaski:ale tylko żadnego robactwa ,,bo będe jagody zajadać,,,:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lucyna.beata napisał:

sie pouklada i w koncu uda...i zalegniesz ...zanurzysz sie w nim,  zrobisz sobie grajdolek ..postawisz parawan i...bedziesz oddawac sie lenistwu

Mam nadzieję...a jak już zalegnę. oddam się i zanurzę, to.........no słów mi zabrakło....:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lucyna.beata napisał:

i to jest wlasnie to...mamy cos pieknego pod nosem ale ceny z nog zwalaja.....

 

O to..to..własnie.

Mam znajomego, który pół świata zwiedził i twierdzi, że urlop nad polskim morzem to stosunkowo najdroższy urlop.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry Opiekunkowo, tym razem z Hamburga :).

Piękne miasto, jestem zachwycona, nie myślałam, że aż tak tu ładnie :). Przy okazji wrzucę kilka zdjęć, bo warto zobaczyć.

Mam pytanie, może macie namiary na jakieś fajne kwatery/hotel w Międzyzdrojach lub okolicy? Będę wdzięczna :).

Pozdrawiam :)!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...