Skocz do zawartości

szukam pracy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam na imię Marzena 35 lat, mieszkam we Wroclawiu. W charakterze opiekunki nad osobami starszymi i chorym, pracowałam w Angli, Niemczech jak i w Polsce posiadam doswiadczenie przeszło15 lat.Moje doświadczenie w opiece zaczełm bardzo wczesnie jako 20 letnia dziewczyna. Jest to praca dla mnie bardzo wyjątkowa, gdyż praca ta, przede wszystkim jest z człowiekiem, który dotknięty swoją chorobą potrzebuje odpowiedniej do stanu, pielęgnacji ciała, pomocy w codziennych czynnościach a przede wszystkim, zrozumienia, ciepła i dużej miłości i cierpliwości. Jestem kobietą, odpowiedzialną, otwartą i wysoce empatyczną. Dzięki swoim cechą charakteru i prostocie ducha nawiązuję bardzo dobry kontakt z podopiecznymi a także z ich bliskimi. Moimi podopiecznymi były osoby obojga płci, głównie cierpiący na demencję po wylewie ,paralizu amputacjii,zawale sparalizowane i mało mobilni- również osoby leżące w łóżku.. Nie mam problemu z podnoszeniem i przenoszeniem z łóżka na fotel czy też na odwrót podopiecznych, którzy nie są wstanie poruszać się o własnych siłach. Jestem osobą zdrową, obrotną, młodą i w pełni sił. Również pielęgnacja ciała moich podopiecznych nie sprawia mi żadnego problemu, między innymi mycie części intymnych i zmiana pieluch. Jestem osobą czystą, dbam zawsze o porządek w domu i w otoczeniu osoby pozostającej pod moją opieką, potrafię także gotować uważam również, że dobrą cechą mojego charakteru jest też to, że jeśli czegoś nie wiem, po prostu zwyczajnie pytam- nie robię nic na siłę, dobro mojego podopiecznego a także ich bliskich stawiam na pierwszym miejscu. Lubię i potrafię grać w gry planszowe czy karty, i często w ten sposób spędzałam czas rekreacyjny z osobami będącymi pod moją opieką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...