Skocz do zawartości

pieski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Ale ona tam jeździła w czasach kiedy potwór z Loch Ness w takim jednoczęściowym pasiastym wdzianku plażował... wtedy regularnie to chyba tylko Luftwaffe tam latało

A to ja nie znam ...teraz to tylko Ryanair..bida z nędzą:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.12.2018 at 12:39, 1bozka napisał:

Chyba już widzieliście to zdjątko mojego maluszka trochę się postarzał i przybył mu siwy wąs:szydera:

Screenshot_2018-12-05-12-37-29-250_com.facebook.katana.png

Moja ulubiona rasa.

Cudowne,madre, inteligentne.

Mialam taka dziewczynke Leda,

Byla cudowna,ale strasznie pyskata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B Grzesiu a jak sobie poradzisz jak nie daj Boże taki kolos zachoruje i trzeba z nim do weterynarza ? Przepraszam, za to pytanie ale tak sie moze zdarzyć. 

Chodzi mi o to jak pies nie będzie mógł o własnych siłach dojść do lekarza albo lekarz do psa.

Edytowane przez awe59
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, awe59 napisał:

@Grzegorz B Grzesiu a jak sobie poradzisz jak nie daj Boże taki kolos zachoruje i trzeba z nim do weterynarza ? Przepraszam, za to pytanie ale tak sie moze zdarzyć. 

Chodzi mi o to jak pies nie będzie mógł o własnych siłach dojść do lekarza albo lekarz do psa.

Rinji miał rok i dwa miesiące, jak robiłem mu prześwietlenie stawów. Oczywiście głupi Jaś. Ważył wtedy ponad 80 kg. Do auta zaniosłem go po wszystkim razem z wetem na kocyku.  W domu musiałem sam dźwigać przy rozpakowywaniu. Na rączkach zaniosłem na materacyk w domu. 

Jest jeszcze kwestia kosztów leczenia. Łódzka Kasa Chorych nie chce zafundować mi leków kiedy choruje Tosa to trzeba mieć furmankę pieniądzorów. To nie to samo co chory York czy jamnik ☺

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

Rinji miał rok i dwa miesiące, jak robiłem mu prześwietlenie stawów. Oczywiście głupi Jaś. Ważył wtedy ponad 80 kg. Do auta zaniosłem go po wszystkim razem z wetem na kocyku.  W domu musiałem sam dźwigać przy rozpakowywaniu. Na rączkach zaniosłem na materacyk w domu. 

Jest jeszcze kwestia kosztów leczenia. Łódzka Kasa Chorych nie chce zafundować mi leków kiedy choruje Tosa to trzeba mieć furmankę pieniądzorów. To nie to samo co chory York czy jamnik ☺

Dawno temu miałam boksera. Wtedy się przycinalo uszy jak był mały. Pamiętam, ile się naszarpalismy z moim tatą po narkozie żeby go w torbie zanieść do samochodu....byl tak potwornie ciezki po tej narkozie chociaż był jeszcze mały....

West miał w tym roku usuwane polipy z odbytu. Zapłaciłam 500 zl. Z małymi pieskami też są koszty chociaż pewnie mniejsze. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Dawno temu miałam boksera. Wtedy się przycinalo uszy jak był mały. Pamiętam, ile się naszarpalismy z moim tatą po narkozie żeby go w torbie zanieść do samochodu....byl tak potwornie ciezki po tej narkozie chociaż był jeszcze mały....

West miał w tym roku usuwane polipy z odbytu. Zapłaciłam 500 zl. Z małymi pieskami też są koszty chociaż pewnie mniejsze. 

Pewnie że tak.  Mniejsi bracia gdy zachorują to niestety koszty 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Pewnie że tak.  Mniejsi bracia gdy zachorują to niestety koszty 

Dokładnie tak.Ja  zamawiałam zastrzyki z Krakowa parę lat temu dla mojego piesiora. Na szczęście pomogły i jest ok.O kosztach nie wspomnę bo to nie ważne w takiej sytuacji.zreszta utrzymanie psa w bardzo dobrej kondycji jest kosztowne ale przyjemność posiadania  takiego milusinskiego niweluje wszelkie bolączki związane z kosztami

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...