Skocz do zawartości

Chore zasady zmienniczki


Gość Aldona
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Betty napisał:

oj dokladnie.... ja to czesto mialam jakies przypaly z poprzedniczkami, albo z kasa cyrki wyprawialy, albo terroryzowaly pdp, ze jak nie bedzie internetu, to ona bierze walizke i wyjezdza do domu...   ale przewaznie przyciagam dobre duchy, duszyczki prawie... :) zawsze najwiecej przypalow bylo z Rumunkami... a najciekawiej zawsze z Bulgarkami, kocham tych ludzi, Wegierki tez, ale u wegierek smieszy mnie ich wegierski akcent jak mowia po niemiecku, ale to bardzo fajni ludzie...

Węgier i Polak to dwa bratanki :) W Wiedniu to masz szerszą gamę spotykanych zmienniczek, co za tym idzie też różnorodność sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Betty napisał:

oj dokladnie.... ja to czesto mialam jakies przypaly z poprzedniczkami, albo z kasa cyrki wyprawialy, albo terroryzowaly pdp, ze jak nie bedzie internetu, to ona bierze walizke i wyjezdza do domu...   ale przewaznie przyciagam dobre duchy, duszyczki prawie... :) zawsze najwiecej przypalow bylo z Rumunkami... a najciekawiej zawsze z Bulgarkami, kocham tych ludzi, Wegierki tez, ale u wegierek smieszy mnie ich wegierski akcent jak mowia po niemiecku, ale to bardzo fajni ludzie...

no to junapotpotkiwano i egeszege!:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zakończenie historii jest takie, że syn się wściekł i wyrzucił zmienniczkę, Ja tu nie zostanę, bo nie chcę, ale poczekam na kolejną dziewczynę. Syn skorzystał z agencji niemieckiej i nie chce już zatrudniać na czarno. Powiem Wam, że się cieszę, bo na buzi pdp widzę uśmiech i chyba spadł jej kamień z serca.

O 21.03.2016 at 20:50, Hania napisał:

Hej  Aldona! Ja szukam uczciwej wspólniczki na zmiany, Praca przez firmę ale dobrze płatna. Jak chcesz to pisz do mnie na priv. 

Haniu dziękuję Ci bardzo, ale przez firmę nie mogę. 

Słuchajcie to nie było łatwe i wolałabym się w takiej sytuacji nie znaleźć, ale trudno stało się. Następnym razem zrobię to samo, ale otwarcie i od razu.

Dziękuję Wam za uwagi. Do kolejnego usłyszenia! Wesołych i spokojnych Świąt moje w De.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.03.2016 at 13:54, adamos1 napisał:

Palinke mam, ha ha

jak jeżdziłem na Wegry  to po stronie Chorwackiej śliwowice kupowałem ,oj był to dobry smak.

Po tym twoim "hahaha" w każdym poście to widać że za kołnierz nie wylewasz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..?..jesteś bezszczelna....to pierwszy mój komentarz w tym tonie.

Godzinę temu, Gość napisał:

Po tym twoim "hahaha" w każdym poście to widać że za kołnierz nie wylewasz :-)

ujawnij się Ty gnido!!!

przepraszam ,ale inaczej nie mogłem zareagować !

za kołnierz na pewno nie ! ,ale kiedy mam ochotę to wypiję  .Zadowolona    ha ha ha -nie udaje świętoszka  jak Ci........dalej nie kończę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość napisał:

Po tym twoim "hahaha" w każdym poście to widać że za kołnierz nie wylewasz :-)

Po "hahaha" w każdym poście można powiedzieć, że to tylko hahaha i to, że autor ma poczucie humoru i nic więcej. Po twoim poście można powiedzieć, że nie umiesz odczytywać postów na forum i że wysuwasz teorię spiskową, którą prawdopodobnie zaraziłaś się w naszym kraju od...partii rządzącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...