Skocz do zawartości

O której chodzicie spać jak jesteście na steli


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kapustka

Babcię i cały bałagan po kąpieli itd. mam z głowy ok 20.00. Potem tablet do 23 i spanie do rana bo ta pdp daje mi pospać. W erze przed tabletem chodziłam spać ok 21 a teraz nie umiem żyć bez dostępu do maila i skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazcie sobie ,że w tamtym roku w DE . godzina 20 i ja do łózka i spałam,jakieś to było nienormalne ,tzn ,może i dlatego szłam spać szybko, aby przywitać nowy dzien i mieć  już dzień za sobą ,.w domu idę spac też 12 w nocy, 1 a nawet 3 w nocy .,tylko tak pózno, jak zasiedzę się na skypie, Teraz widzę jest inaczej ,chodzę pózno spac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos1 na fikanie mamy jeszcze czas ,nie jeden śpi po parę godzin i mu to wystarcza ,jak sen taki misiowy i twardy to dobry sen,także chyba nie ma reguły ,kto ile i jak śpi ,aby samemu się podczas snu zregenerowac i mieć siły do dziennego działania.Ale jak się jest nie wyspanym ,np, po jezdzie autobusem czy busem na stele ,przeżyje się dzień a na wieczór czuje się zmęczenie,ja nie spię w autobusach ani busach ,za cholerę nie mogę zasnąc ,ale nad ranem jak trzeba wysiadać to oczka się zamykają,człowiek myśli ,że całe życie jak za młodu będzie wiecznie wyspany i gotowy do działania,a tu latka lecą i pomalutku robi się inaczej,,ale co tam ,,,jeszcze trochę pociągnę ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...