Skocz do zawartości

Zakupy dla PDP


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dodać,nic ująć,do tego, co dziewczyny powiedziały. Od siebie dodałbym, że środki do higieny typowo osobiste kupować za swoje, inne np żel,szampin,odświeżacz za kasę pdp.A słodycze, to zależy od danej szteli u ile tej kasy masz i czy paragon czytają przez godzinę haha. Najważniejsze, żeby nie być nadmiernie rozrzutny,czy ze słodyczami,czy z ogólną spożywką. Ja sobie zawsze mówiłem...jeść nie gorzej niż w domu...to wszystko. W domu nie głoduję,haha,więc i tu też jestem najedzony,chociaż teraz na dietce wiosennej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Nic dodać,nic ująć,do tego, co dziewczyny powiedziały. Od siebie dodałbym, że środki do higieny typowo osobiste kupować za swoje, inne np żel,szampin,odświeżacz za kasę pdp.A słodycze, to zależy od danej szteli u ile tej kasy masz i czy paragon czytają przez godzinę haha. Najważniejsze, żeby nie być nadmiernie rozrzutny,czy ze słodyczami,czy z ogólną spożywką. Ja sobie zawsze mówiłem...jeść nie gorzej niż w domu...to wszystko. W domu nie głoduję,haha,więc i tu też jestem najedzony,chociaż teraz na dietce wiosennej. 

Ja kupiłam przed swiętami 4 paczki ostern żelków bo były przepyszne i babcia też chętnie je jadła ale po 1 dziennie do kawy ale miałyśmy przy tym zabawę bo jej pytałam czy dzisiaj jemy zające czy motylki .To chyba nie była rozrzutność:hahaha:.Rozsądek ,rozsądek i jeszcze raz rozsądek i na pewno nikt nie będzie miał zastrzeżeń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz a ja taki dobry chleb kupuję,że nie moge się go najeśc,,codziennie świeżutki i chrupiący ,,żrem i to jest ta moja dieta wiosenno-letnia:płacz: no beczka będę niedługo:rozpacz: nie dac mi kasy też dobrze,,to chodz trzymam fason i nie pożeram wszystkiego,,,:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, makaroni napisał:

W ciągu tygodnia około 50 euro, a czasem mniej wydaje. To dużo jest? Bo może faktycznie kupuję zbędne produkty, sama już nie wiem :płacz:. Chcę też żeby babcia co innego jadła poza marchewką, bo ziemniaki jeść musi.

@makaroni 50 euro i dużo i mało,,ale norma jest,,idzie wyżyć za 50 euro ale trzeba szukać produktów w promocji ,,albo kupowac w marketach tańszych,,ale idzie wyrobić,,ale za te 50 euro tylko jedzenie ,,nic pozatym,,nieraz to 50 euro to skromnie ,,bo kawa i ciasto też kosztuje,wtedy kawa tania i ciasteczka  z niższej półki,,ale idzie wytrzymać,,myślalam że masz z 30 euro,,albo 20 euro na tydzien,,,niech synek się nie unosi,,bo to żadna rewelacja 50 euro na tydzien,,powiedz mu ,że Twoje koleżanki mają na 2 osoby conajmniej 70-80 euro na tydzień,,,już niech Ciebie babcia nie swata z tym synkiem:płacz: cale życie potem mieć wyliczoną marchewkę i ziemniaczek?:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

50 Euro to wcale nie jest dużo na tydzień, powiedziałabym że niewiele. Oczywiście można się wyżywić za te pieniądze ale ile można jeść tylko to co tanie ?

A nieraz tak trzeba ,,dlatego ja już w takie miejsca, też nie wracam,,jesc jaja i mąkę przez miesiąc:płacz: wytrzyma człowiek , czemu nie,,ale to jest wszystko do czasu,,,przychodzi moment ,że już na kluski patrzec nie może:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kinga napisał:

Jacek ma na 3 osoby 50 euro musi sie gimnastykowac a corka tylko ramionami wzrusza jak cos wspomina o kasieO.o

Niech ten Twój Jaculek szybko kończy to zlecenie,,i niech ktoś następny się produkuje i gimnastykuje w takiej uroczej rodzince,,no ręce opadają,,oni myślą co niektórzy ,że my nic nie jemy,,tylko nosimy i podnosimy PDP,,a siły się nam same produkują? chore to się zaczyna robić:płacz: te ich skąpstwo jest straszne:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kochana przywiozla ale jak zapasy sie pokonczyly to juz raczki umywa,jeszcze cos z puszek i kawy zostalo ale typu soki wody itd to musi juz sam kupowac a dziadek pije tylko pomidorowy babcia jeszcze cos innego i musi byc ale chlopak radzi sobie jakos, ja nie dostaje pieniedzy tutaj ale to to chce to babcia mi kupi

Dobrze ze 26 maja juz konczy dzisiaj dzwonili z innej firmy z propozycja jutro jeszcze raz beda dzwonic :) on jest duzy 188cm wagi 105 ale nie tluszczyku haha i duzo racy to potrzebuje papu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydawałam 50 euro na tydzień ale córka przed wyjazdem jeszcze zaopatrzyła mi lodówkę ,zrobiła też zapas kawy,herbaty ,śmietany mleczka do kawy i w barku zostawiła trochę słodyczy:) między innymi dlatego zgodziłam się tam wrócić bo jak miała bym się jeszcze o pieniądze prosić to moja noga by tam więcej nie postała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz napisał:

60-70 w zupełności wystarczy.

Blondasku,moja dietka z. dziadkiem , raz w tygodniu dwa takie cuda kupuję

r

7310_2012-01-30-00-25-04.jpg.2d78df3b60e2acae68a30ab73286bd29.jpg

kurde, 50 na 3 osoby, ja bym już interweniował

@Łukaszku chcesz abym swoje ząbki zjadła? na tym brrrr chlebku--nie :płacz:,,nie lubię takich suchotek,,jest dużo Vollkorn Brot w innej postaci,,świeżej,,chrupiąca skórka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Łukasz napisał:

nie zjesz ząbków.Dziadek cały czas je,jak mówi,i widzisz. .okaz zdrowia.. To jest mięciutkie.A mi też smakuje. Dietka,haha. Tu tak mam,a u babci inne pieczywo z kolei jemt, ciemne. Co sztela, to inne menu,haha

Dziękuję dobry człowieku,,przy Tobie może schudnę te 20 kg, i będę sexi:hahaha::love:

misie063.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wpisuję paragony i ja lekko wydaje 100 euro w tygodniu,,i tylko jedzenie,,bo innych rzeczy to malutko,,papier toaletowy czy ręczniki papierowe to przecież tanie jest,,ale dużo warzyw i owoców kupuję i mięso ładne ,,cielęcinka-piękna,,powiem Wam ,że pod koniec tygodnia to widzę pustki są,,i myślałam ,że na następny tydzień przyjdzie mi może mniej kupic a tu? gdzie tam!!:płacz:,lista zapisana na sobotę cała,,jeszcze ciasta ,,a babcia jest fajna ,,aby mi tylko kasy nie zabrakło,,takie miejsca lubię ,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi,to tylko się cieszyć, póki masz taką sztelę. Bo też nie wiadomo, gdzie trafisz następnym razem, bo czytasz opisy np Kingi o Jacusiu. Cielęcinka jest droga,i to jedynie u Metzgera  . Ja nie muszę akurat takich rarytasków jeść, skoro i w domu nie jem.Dwa razy rodzina kupowała lepsze gatunki mięs u rzeźnika, to widziałem te ceny,ok 20 euro za kg. Poza tym jemy, rodziny też, marketowe mięsa . Kogo stać, to kupuje u rzeźnika...Ale zróżnicowanie ekonomiczne jest także i w DE. Mój raport,haha, ostatni paragon 54,55 i jutro zakupy znowu. I także słodycze,napoje,soki,owoce. Udanych zakupów ludkowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakieś duuuuże zakupy robi rodzina raz na dwa tygodnie (raczej są to rzeczy z chemii, czy jakieś suche rzeczy makarony, konserwy itp itd), ale jeszcze od rodziny dostaję 100euro na tydzień na zakupy spożywcze. W takim przypadku śmiało mogę powiedzieć, że niczego mi tu nie brakuje :) Jeżeli chodzi o same zakupy to często pytam pdp czy ma na coś ochotę, ale on to wybredny nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...