Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, violka napisał:

I też tak robimy , bo nikt ślubu z agencją nie bierze , ale często z nową firmą przeżywamy kolejne deja vu O.o

@violka tyle razy pisaliśmy na ten temat...zawsze można zjechać i szukać nowego, lepszego miejsca na ziemi...:cool: Roboty w ....i ciut, ciut... Te ogłoszenia na forum to jakaś porażka....Jak ktoś nie szuka w innych miejscach to jedzie za 1200 i się cieszy, albo się narobi i zapłacze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@violka tyle razy pisaliśmy na ten temat...zawsze można zjechać i szukać nowego, lepszego miejsca na ziemi...:cool: Roboty w ....i ciut, ciut... Te ogłoszenia na forum to jakaś porażka....Jak ktoś nie szuka w innych miejscach to jedzie za 1200 i się cieszy, albo się narobi i zapłacze. 

Na poprzednim forum była nasza koleżanka,która latami jeżdziła do hexy,babcia wyciągnęła z niej całą energię,a ona dalej tam wracała. Wreszcie nadszedł moment,kiedy jej się ulało i zmieniła sztelę. Dziś jest chyba w czwartej rodzinie po hexie i nawet nie chce słyszeć o powrocie ,za każdym razem jedzie w inne miejsce i jest zachwycona. 

Ktoś,kto jeszcze nie próbował pracować na skoczka gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.3.2016 at 10:52, Blondi napisał:

Opiekun/ka do 78-letniej Pani xxxxxxxxxxxx. Podopieczna cierpi na demencję starczą, cukrzycę oraz ma problemy z poruszaniem się.

  • przygotowywanie posiłków oraz wykonywanie drobnych prac domowych: ze względu na chorobę cukrzycową należy unikać posiłków o wysokiej zawartości tłuszczu i cukru.
  • pomoc w codziennych czynnościach życiowych: mycie, pomoc przy korzystaniu z toalety, ubieraniu i przemieszczaniu
  • robienie zakupów
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i prężnie działającej firmie
  • wynagrodzenie 1300-1550 euro netto za miesiąc
  • wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy
  • wsparcie i pomoc pracowników xhxxxxxxxxx
  • zorganizowany dojazd
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Bardzo mi się podoba wynagrodzenie ,komunikatywny za 1300 euro.

Uwaga  cukrzyca.Kłucie 5 razy  dziennie i tyle  samo  posiłków.Co  to  za  atrakcja??Cały  dzień  w kuchni!@@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, ivanilia40 napisał:

Na poprzednim forum była nasza koleżanka,która latami jeżdziła do hexy,babcia wyciągnęła z niej całą energię,a ona dalej tam wracała. Wreszcie nadszedł moment,kiedy jej się ulało i zmieniła sztelę. Dziś jest chyba w czwartej rodzinie po hexie i nawet nie chce słyszeć o powrocie ,za każdym razem jedzie w inne miejsce i jest zachwycona. 

Ktoś,kto jeszcze nie próbował pracować na skoczka gorąco polecam.

Właśnie ja też jestem po przejściach i teraz zachłystuję się wolnością :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Uwaga  cukrzyca.Kłucie 5 razy  dziennie i tyle  samo  posiłków.Co  to  za  atrakcja??Cały  dzień  w kuchni!@@

Mój post pisałam dawno ,dawno,dawno ,,gdzie wtedy wlaśnie podobalo mi się wynagrodzenie 1300 euro,,a bylam przy cukrzyku i nie było tragicznie,,babcia 2  razy przyjmowala insulinę,,,i dwa razy jadła ,,w dzień,,a potem jak ja jej zniknęłam z horyzontu to jadła całą noc,,,ale noc należała do niej,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej opiekunki i opiekunowie:oklaski:

Ukazało się ogłoszenie z firmy N...s24.w Berlinie uważajcie tam.Wiem od koleżanki że jest :słabo:ze Stella i tą pseudo Firmą :słabo:niech Was nie kusi kasa ona wytrzymała tam dwa tygodnie.I przyjechała z tej firmy dziewczyna i niedługo jedzie a Agencja nic jej nie pomogła. Wiecej mogę prywatnie tylko powiedzieć lub dać namiar na dziewczyny które tam były z różnych Agencji.

Miłej niedzieli życzę :róża:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Szkoda,że twoja znajoma nie chce uprzedzić zmienniczki o szteli-minie ,może agencja rozwiązałaby umowę z taką rodziną,szanujące się agencje tak własnie robią.

Mnie też kilka razy dziewczyny nie uprzedziły i było niefajnie,kiedy musiałam się przez cały kontrakt użerać. Dobrze by było,gdyny choć koordynator -jeśli jest takowy-wiedział o takiej sytuacji.

Z tzw Koordynatorem ..roznie bywa ... Gdy informowalam ..mowil by Firmy nie informowac ... Gdy czas pracy sie skonczyl ..Szczesliwa bylam ze po mnie przyjechal ...i uslyszalam ze sie "wypalilam " ...Ups mowie potrafilam w jednym miejscu pol roku pracowac i wracalam nie wypalona ..i nie czulam zmeczenia .... Wiec ??? Ta osoba tez mi kiedys nie powiedziala ..bo ja zmienialam ... o wielu miesiacach o kilku faktach mi powiedziala .... niby teraz sobie przypominajac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kisnia napisał:

Hej opiekunki i opiekunowie:oklaski:

Ukazało się ogłoszenie z firmy N...s24.w Berlinie uważajcie tam.Wiem od koleżanki że jest :słabo:ze Stella i tą pseudo Firmą :słabo:niech Was nie kusi kasa ona wytrzymała tam dwa tygodnie.I przyjechała z tej firmy dziewczyna i niedługo jedzie a Agencja nic jej nie pomogła. Wiecej mogę prywatnie tylko powiedzieć lub dać namiar na dziewczyny które tam były z różnych Agencji.

Miłej niedzieli życzę :róża:

Dzięki i to jest właśnie przestrzeganie,,,ja czytając tą ofertę od razu negatywnie to widziałam,,wiem jak transfer wygląda i dziękuję ,,,fajnie ,że napisałaś,,może większośc przeczyta,,ale może to podaj na sztele mina,,cokolwiek,,,tam czytają,,,,dlatego ta oferta wylądowała na forum,,:przekleństwa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Uwaga  cukrzyca.Kłucie 5 razy  dziennie i tyle  samo  posiłków.Co  to  za  atrakcja??Cały  dzień  w kuchni!@@

Nio, ale trzy razy i to nie ja kłuję. Ale co ja zrobię że lubię gary i mam "specjalizację" niejako w cukrzycy. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kisnia napisał:

Hej opiekunki i opiekunowie:oklaski:

Ukazało się ogłoszenie z firmy N...s24.w Berlinie uważajcie tam.Wiem od koleżanki że jest :słabo:ze Stella i tą pseudo Firmą :słabo:niech Was nie kusi kasa ona wytrzymała tam dwa tygodnie.I przyjechała z tej firmy dziewczyna i niedługo jedzie a Agencja nic jej nie pomogła. Wiecej mogę prywatnie tylko powiedzieć lub dać namiar na dziewczyny które tam były z różnych Agencji.

Miłej niedzieli życzę :róża:

Czy to oferta na 3 tyg a kobieta 100 kg wazy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.03.2018 at 21:20, anna5826 napisał:

Znajomej PDP kazala kafle na tarasie czyscic ... sama jej szlaufem polewala ...kozaki przemoczyla i tak co tydzien .... Albo byl Lift ale maz lekarz twierdzil ze zonce niewygodnie ..i trzeba ja nosic na rekach .... Ja kiedys osobiscie mialam przypadek ... ze tez Lift nie jest dobry ..bo trzeba mame pod pachy z ogromnego skorzanego fotela i na wozek posadzic .... Po 24 godz podrozy ok14tej a ok 23ciej wolno bylo mi zaprwadzic mamcie dopiero do lazienki umyc i przebrac i o 5tej mamcia juz pobudke mi robila tel dzwoniac .... tam byla rozpiska czynnosci do wykonania i godz wpisana ... o 21szej wyjscie na spacer do 23ciej gdy mamcia w fotelu Tv oglada ....

:przekleństwa::mur:

i co zostalas tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

:przekleństwa::mur:

i co zostalas tam?

4 dni bylam ...ucieklam  nie znam miejscowosci ...W budynku obok 2aj synowie prowadza rodzinna firme ... i jest niemka do gotowania ..UWAZAJCIE .... Kobieta czarownica ..moze odezwa sie inne osoby ktore tam byly ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

4 dni bylam ...ucieklam  nie znam miejscowosci ...W budynku obok 2aj synowie prowadza rodzinna firme ... i jest niemka do gotowania ..UWAZAJCIE .... Kobieta czarownica ..moze odezwa sie inne osoby ktore tam byly ....

Kurcze O.o Jak można jechać do pracy nie znając adresu ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Kurcze O.o Jak można jechać do pracy nie znając adresu ? :o

Bo to bylo niby na juz ..tylko tel do tzw Koordynatorki .... a prace inna osoba mi polecila ... i bilety przez net ... Dlatego zadzwonilam ze juz uciekam -mam byc odebrana i na Bus zadzwonilam by zarezerwowac miejsce .... 4 dni bylo wystarczajacym czasem by sie zorientowac ...poczatkowo zwalalam wine na ew swoje zmeczenie podroza ... chociaz bez odpoczynku siedzenie do 23ciej ..juz bylo nie Fer ... ale byc moze z kazda niewolnica tak postepowaly .... o21 szej mialam propozycje spaceru a ja na stojaco zasypialam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Kurcze O.o Jak można jechać do pracy nie znając adresu ? :o

Mnie też to zastanawiało? nie wiedzieć gdzie się jedzie? masakra jakaś,,ale takie zagrywki stosują w agencjach ,,szybko,,wszystko szybko bo pilne,,aby opiekunka też szybko sie pakowała i jazda,,a miejsce tragedia,,,ale dobrze ,że są dziewczyny odważne i piszą,,bo musimy pisac ,,nie dać się,,czym więcej będziemy wiedziały o takich miejscach tym lepiej dla nas i dla wszystkich innych,,,a ile jest opiekunek co nie potrzebuje internetu i takie tam wlaśnie trafiają nieraz też,,i do tego Berlina nie jedną skusi wynagrodzenie ,,a 1600 euro nie jest to wcale dużo do 2 osób i jeszcze transfer,,ja miałam więcej przy dwóch i żadnych dziwgan ani transferu-wakacje miałam,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Bo to bylo niby na juz ..tylko tel do tzw Koordynatorki .... a prace inna osoba mi polecila ... i bilety przez net ... Dlatego zadzwonilam ze juz uciekam -mam byc odebrana i na Bus zadzwonilam by zarezerwowac miejsce .... 4 dni bylo wystarczajacym czasem by sie zorientowac ...poczatkowo zwalalam wine na ew swoje zmeczenie podroza ... chociaz bez odpoczynku siedzenie do 23ciej ..juz bylo nie Fer ... ale byc moze z kazda niewolnica tak postepowaly .... o21 szej mialam propozycje spaceru a ja na stojaco zasypialam ...

Aż się wierzyć nie chce ,,ja o 21 do łóżka albo w łóżku,,a gdzie na spacer,,ręce opadają,,też bym zwiała ,,super zrobiłaś,,super ,,:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, anna5826 napisał:

Bo to bylo niby na juz ..tylko tel do tzw Koordynatorki .... a prace inna osoba mi polecila ... i bilety przez net ... Dlatego zadzwonilam ze juz uciekam -mam byc odebrana i na Bus zadzwonilam by zarezerwowac miejsce .... 4 dni bylo wystarczajacym czasem by sie zorientowac ...poczatkowo zwalalam wine na ew swoje zmeczenie podroza ... chociaz bez odpoczynku siedzenie do 23ciej ..juz bylo nie Fer ... ale byc moze z kazda niewolnica tak postepowaly .... o21 szej mialam propozycje spaceru a ja na stojaco zasypialam ...

Dałaś się złapać w sidła :( Na przyszłość , nigdy nie ruszaj się z domu bez umowy . Umowę mogą przesłać drogą elektroniczną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dałaś się złapać w sidła :( Na przyszłość , nigdy nie ruszaj się z domu bez umowy . Umowę mogą przesłać drogą elektroniczną .

Uczymy sie na bledach .... Trudu podrozy wielogodzinnej nic nam nie zwroci ....  Umowe przyslali na adres syna ...ale ja jej nie podpisalam ... Powiedzialam , ze cos tu nie gra ..byc moze po podrozy jestem zmeczona ....ze musze kilka dni poczekac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, anna5826 napisał:

Uczymy sie na bledach .... Trudu podrozy wielogodzinnej nic nam nie zwroci ....  Umowe przyslali na adres syna ...ale ja jej nie podpisalam ... Powiedzialam , ze cos tu nie gra ..byc moze po podrozy jestem zmeczona ....ze musze kilka dni poczekac ....

O tak , uczymy się , uczymy . Każdy z nas przejechał się choć raz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

Mnie też to zastanawiało? nie wiedzieć gdzie się jedzie? masakra jakaś,,ale takie zagrywki stosują w agencjach ,,szybko,,wszystko szybko bo pilne,,aby opiekunka też szybko sie pakowała i jazda,,a miejsce tragedia,,,ale dobrze ,że są dziewczyny odważne i piszą,,bo musimy pisac ,,nie dać się,,czym więcej będziemy wiedziały o takich miejscach tym lepiej dla nas i dla wszystkich innych,,,a ile jest opiekunek co nie potrzebuje internetu i takie tam wlaśnie trafiają nieraz też,,i do tego Berlina nie jedną skusi wynagrodzenie ,,a 1600 euro nie jest to wcale dużo do 2 osób i jeszcze transfer,,ja miałam więcej przy dwóch i żadnych dziwgan ani transferu-wakacje miałam,,

Właśnie przeczytałam tą ofertę do Berlina . O.o Nie skusiłabym się nawet za 2000 euro . Do tego małżeństwa może tylko para jechać , bo jedna osoba zajedzie się już po tygodniu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta druga oferta do Monachium do pana 90 kg, to też nie lekka praca,,w życiu bym nie pojechała też ,bo wiem co trzeba robić przy takim ciężarze,,90 kg to jest trochę,,,nie nie nie,,,wynagrodzenie bardzo niskie ,,,ale nie chodzi o kasę,,chodzi o moje zdrowie,,samo przesunięcie takiego kilofa na łóżku jest masakrą,,,taka prawda,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Aguś napisał:

Blondi, koleżanka jest na tej ofercie i nie narzeka, serio:)

Byłam raz na takim zleceniu z niedowładem u pana w podobnym wieku  podobnej wadze. Nigdy więcej. Sorki, ale połowiczny transfer, to transfer. I krzyż dostaje w kuper. To ciężka robota. Koleżanka nie narzeka, bo może nie wie, że dostanie więcej gdzie indziej za lżejszą pracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...