Skocz do zawartości

Wspaniały efekt zdjęcia i zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 996
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Funny napisał:

Co mi po siodełku jak reszta dramat ....mam też inna interpretację w głowie  ale nie napiszę 

Dawaj pisz co Ci ślina na język podpowiada, nie krępuj  się tu „sami swoi”

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, waldiroom napisał:

Ta ...ta... rata tata. Wzrost słuszny @Funny @abc'21 niezwykle rzadko patrzę do gory na rozmówcę

Zaraz zaraz co znaczy słuszny wzrost dla Ciebie ? Moi bracia mają miedzy 188 a 196 no ...Pisz tu zaraz przecież  po wzroście nikt Cie tu nie pozna ...prędzej po rowerze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, abc'21 napisał:

Siedzą? :dyskusja:

Nieeee... nie No coś Ty  

Ani uroda ani wzrost nie są zależnie nas ... przyszli my na świat w wyniku aktu rodziców . Miałem to szczęście ze po dziadku wiele ... i wzrost tez. Takie geny. Ale jest to topik fotograficzny wiec wrzucam fotkę i nawołuje Was równie do wrzucania tu ciekawych ujęć ... nawet jeśli to jakaś Nokia to oko jest najważniejsze 

@Funny tez - pogaduchy na kawie : tu proszę   fotki 

moja z tego samego dnia i miejsca co cień z rowerem ( robione smartfonem )

CFE840C4-562A-45EB-8A9B-7B62FC59268A.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, waldiroom napisał:

Nieeee... nie No coś Ty  

Ani uroda ani wzrost nie są zależnie nas ... przyszli my na świat w wyniku aktu rodziców . Miałem to szczęście ze po dziadku wiele ... i wzrost tez. Takie geny. Ale jest to topik fotograficzny wiec wrzucam fotkę i nawołuje Was równie do wrzucania tu ciekawych ujęć ... nawet jeśli to jakaś Nokia to oko jest najważniejsze 

@Funny tez - pogaduchy na kawie : tu proszę   fotki 

moja z tego samego dnia i miejsca co cień z rowerem ( robione smartfonem )

CFE840C4-562A-45EB-8A9B-7B62FC59268A.jpeg

Piękna a na marginesie to kto mi rower zaproponował? jednoślady mają osobny topik A Alfabet rachuje .Chłopy winne nie ja :trele:Dobra fotę daje tak u mnie

IMG_20210501_170300246.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Funny napisał:

Piękna a na marginesie to kto mi rower zaproponował? jednoślady mają osobny topik A Alfabet rachuje .Chłopy winne nie ja :trele:Dobra fotę daje tak u mnie

IMG_20210501_170300246.jpg

No Ładnie tam w tym Twoim Bad... To nie mój Bad.... bo ja  nie mam takich atrakcji.

Więc na trawę... upssss :oklaski: na kawę na trawie ciągnąć Cię nie będę:cześć:

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

No Ładnie tam w tym Twoim Bad... To nie mój Bad.... bo ja  nie mam takich atrakcji.

Więc na trawę... upssss :oklaski: na kawę na trawie ciągnąć Cię nie będę:cześć:

Bardzo ładnie ,Badów trochę jest w okolicy a co do trawy ,kawy i ciągnięcia po trawie to napiszę Ci, że kulturalnie na ławeczkach ludzie siedzą ,dyskutują kawę na wynos zakupują i się delektują ...ale jak pogoda dopisuje Trawa bywa zdradliwa i można coś złapać a po co mi ,,wilk "mam kota w domu oto następne foto

IMG_20210501_163900506.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo wietrznie i nieprzyjemnie - dlatego wstawiam cieplejsza fotkę 

i pomyśleć jak pogoda zmienną jest ... prawie jak kobieta  

9E200B35-CCED-4C0A-8A77-1C28A3EF6D40.jpeg

Edytowane przez waldiroom
Photo
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spacerując ulubioną aleją przy strumyku siedział sobie kotek, chyba był na rybach . Milem kiedyś podobnego mieszańca - mój miał coś ze sjamskim wspólnego bo miał dłuższy „włos” i charakterek dość nietuzinkowy. Kociary pewnie wiedzą o czym mówię

49436751-AEA5-4197-8E4C-4E913DBABF5C.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...