Skocz do zawartości

Wspaniały efekt zdjęcia i zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 996
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, INEZ napisał:

Na tym zdjęciu (ujęciu) w twarzy tego pana trochę więcej optymizmu i radości można dostrzec .Można wiedzieć w jakiej sytuacji zrobiłeś to ujęcie ?

W tym momencie patrzył na zacumowane żaglówki w porcie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, geronimo napisał:

Znowu zacząłem fotografować:)

Mam do was prośbę, jak to jest w odbiorze i co mozna powiedzieć o tym człowieku na podstawie tego

21 godzin temu, geronimo napisał:

Znowu zacząłem fotografować:)

Mam do was prośbę, jak to jest w odbiorze i co mozna powiedzieć o tym człowieku na podstawie tego portretu?

Nie wiem jak to u was widać, bo przygotowywałem to na gównianym kompie

GRA_9984zxcbckk.jpg

portretu?

Nie wiem jak to u was widać, bo przygotowywałem to na gównianym kompie

GRA_9984zxcbckk.jpg

Może słowami piosenki Kazika :

Coście skurwysyny uczynili z tą krainą, czas idzie, od wieków płynie i nie zatrzymasz go siłą. Głupia duma narodowa i kompleksy od stuleci, brudne twarze z wąsikami, ci agresywni frustraci, te kobiety umęczone kiedy noc na niebie świeci stoją jeszcze na swych nogach, piorą rzeczy swoich dzieci. Starszy człowiek w barze mlecznym je kartofle z ogórkami, całe życie tyrał w hucie, a do huty dokładali. Cała jego ciężka praca, wszystko było chuja warte., gdyby leżał całe życie mniejszą czyniłby on stratę. W starszej części tego miasta proszą chorzy o jałmużnę, gdy już mają ile trzeba to kupują heroinę. A nocami pod domami okradane samochody, boję chodzić się po nocy, tyle teraz jest przemocy. To przepowiedziane, przepowiedziane, przepowiedziane."

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, geronimo napisał:

Trochę inne ujęcie

GRA_9980zxccm.jpg

Ja nie widzę radości na  tej  twarzy, dla mnie jest raczej zamyślony i chce o czymś powiedzieć. Hmm..może dowiedział się coś przed chwilą i jego grymas zastygł na ustach.Czlowiek ciężkiej pracy który według mnie nie wiele myślał o sobie, lecz o innych a świadczy o tym wzrok skierowany na fotografa. Niby z góry a jakże przenikliwy, niby znad okularów a jakże bardzo wyrazny Hmmm....na pewno mógłby dużo ciekawych rzeczy opowiedzieć. Lubię takich ludzi z charakterem....tak myślę

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dwa ujęcia i jakby dwóch innych ludzi ... Pierwsze ujęcie skojarzyło mi się z wodzem Indian .., na twarzy poczucie godnie przeżytego życia (choć trudnego, powiązanego z walką (?)). I na pierwszym zdjęciu nie widzę świadomości wózka. Zmęczony, ale wygrany ... Drugie ujęcie jest dla mnie o wiele mnie wyraźne do odczytania...)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

To drzewo jeszcze walczy wypuszczając pędy na dole, broni się ale góra już obumarła jest

No właśnie to tak jak chory ,który ma np.Alzhaimera głowa można powiedzieć ,że "nie żyje " reszta ciała jeszcze walczy :oops:tak mi się skojarzyło .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...