Skocz do zawartości

Czy myślicie, że i nas podglądają kamery?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Blondi napisał:

ale się nam humory poprawiły ,tyle naszego -sama się uśmiałam też,,hahaha

no pewnie :)

nie dosc, ze czlowiek daleko od domu, po polsku to tylko przez skype pogada... a to forum jak wybawienie :) 

 

do Adama: to, ze nie miales przygod z wibratorem to pewnie nie wiesz tez,

ile to jest zachodu zeby ciagle miec w zapasie nowe baterie w domu :)

ale co wy, faceci, o tym wiecie? nic.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, adamos1 napisał:

no no nie  z vibratorem nie miałem przygody ha ha 

 

nic straconego adamos -są sztuczne pochwy -jak szaleć to szaleć-hahaha

18 minut temu, Betty napisał:

no pewnie :)

nie dosc, ze czlowiek daleko od domu, po polsku to tylko przez skype pogada... a to forum jak wybawienie :) 

 

do Adama: to, ze nie miales przygod z wibratorem to pewnie nie wiesz tez,

ile to jest zachodu zeby ciagle miec w zapasie nowe baterie w domu :)

ale co wy, faceci, o tym wiecie? nic.... :)

to forum skradło mi czas na naukę języka niemieckiego i znowu będę głąb-haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

eeeeee   lepszy naturalny ha ha i baterii nie trzeba ha ha

Adasiu dlatego nie moge sie doczekac, no za 2 dni jade do domu na 3 tyg... poszaleje.... moja przyjaciolka juz wspolczuje mojemu mężowi, bo biedaka zamecze :) ale on juz sie przyzwyczail :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Betty napisał:

oj zebys wiedziala, ja jestem jak nimfomanka, a kto to jest nimfomanka?

nimfomanka to kobieta, ktora mysli o seksie tak czesto jak normalny facet :)

ps. nigdy w zyciu mnie glowa nie bolala :)

podczas seksu ha ha -mnie też nie ha ha bo jestem zajęty czym innym   ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko kolejny dowód na to, że nie każdy może być opiekunką, ale to nie tylko wina opiekunów, bo agencje nie sprawdzają predyspozycji tylko język i pozornie doświadczenie dla podkładki wysyłając do trudnych przypadków panienki którym opieka kojarzy się jak na zdjęciach agencji czyli uśmiechy, wspólne rozmowy i siedzenie przed tv.

proszę to tylko kilka przykładów jaki obraz pracy opiekuna przedstawiają agencje na które łapią się tzw. świeżynki a później płacz i zaskoczenie, że to nie tak miało wyglądać, bo pani sika i jest agresywna.

opiekunki.jpg

 

slide-oferty.20160215.jpg

 

slide_06pl_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Regina napisał:

To tylko kolejny dowód na to, że nie każdy może być opiekunką, ale to nie tylko wina opiekunów, bo agencje nie sprawdzają predyspozycj

Najlepszym dowodem  jest post "opiekunki" oburzonej zachowaniem dziadka. Ja rozumiem złość, ale to już chamstwo. Komentarze pani były nie lepsze. Tacy ludzie nas reprezentują w de. Oburzonych opiekunek była tylko garstka reszta zachwycona i wyrozumiała a to wszystko na forum.

face.jpg.c9154f1d409ff82e6f53cc830cadfef 

Edytowane przez Dejanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,,nie tylko panienki ,masz racje nie każdy nadaje się do tej pracy,jezeli nie mamy w sobie empatii a tylko za pieniądze pracujemy to potem są takie skutki.Pisałem już niejednokrotnie ,że sytuacje życiowe wiele kobiet zmuszają do takich decyzji by wyjeżdzać i pracować  a dzieje się to bardzo czesto bez przekonania.Agencje w tym wzgędzie też nic nie zrobią  bo Pani przez telefon może opowiadać bajki -mam na myśli przyszłą opiekunke.Ciężka sprawa.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regina oj tak, tak....

jak dostaje z agentury opis to wyglaada to jak sielanka.... tylko potem okazuje sie, ze babcia stwarza problemy, a o problemach z rodzina to juz nawet nie wspomne... no i czasem warto sie od razu zastanowic jak sie okazuje, ze w danym roku jestesmy juz 11-nasta opiekunka w tym domu o co w tym chodzi... bo to, ze jest 75, czy 80 euro za dzien to nie wszytsko... czasem lepiej dostac spokojne 55, czy 60 i miec spokoj psychiczny, bo jak mowi moja przyjaciolka, z ktora pracowalam, Edyta: czasem lepiej 100 razy miec kogos obloznie chorego w ciezkim stanie, kto potrzebuje pomocy, niz lekki stan podopiecznego, ale z psychicznymi odjazdami i z porąbaną rodzinką... wiem o czym mowie... przeszlam juz mobbing ze strony corki pdp.... masakra, nawet interwencja agentury, ktora corka zrownala z blotem niewiele dala... szkoda gadac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje -Agencje  miały by wyrazisty obraz o steli gdyby po podpisaniu umowy z PDP ,złożyły  wizyte na tej steli  a przez telefon wszystko idzie powiedzieć .Niemcy też nie są uczciwi,bo nie zawsze opisują stan faktyczny.Zresztą nieraz ich rozumię ,bo to jest ojciec czy matka i nie zawsze te opinie są obiektywne a subiektywne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wkurza najbardziej?

agentura jak nas wysyla to pozniej nie pofatyguje sie nawet zadzwonic i zapytac: kochana opiekunko jak jest naprawde, bo papier wszystko przyjmie.... nie, oni potrafia tylko szybko dostarczyc rachunek do zaplaty za to, ze znalezli nam miejsce jak w niebie, bo przeciez rozmawiali z rodzina i ich mamusia to nic nie potrzebuje, jest sprawna, tylko boi sie sama mieszkac w domu, tak mialam  na poczatku Stelli, gdzie bylam ostatnie 2 lata....

a jak przyjechalam to bylam tam tylko 4 dni, bo 4-tego dnia mamusia rodziny probowala popelnic samobojstwo po klotni z mobbingujaca wszystkich coreczka... sama wydzieralam jej noz po tym jak wbijala ją w klate... skore tylko troche pociela...

a jak przyjechala zaalarmowana coreczka to bron Boze keine Rettung, tylko zaprzyjaznioony z rodzinka emerytowany doktorek... wiec jej mowie, ze jak nie wezwie pogotowia i jej nie zabiora to ona z matka zostaje, bo ja wzywam policje i jade do domu... momentalnie bylo Rettung, zabrali ja do psychiatryka na 3 tygodnie bite...

tak ją tam nafaszerowali lekami, ze spala potem na stojąco.... oj, przeszlam troche czubkow w swoim zyciu... i nigdy tymi czubkami nie byli pdp, tylko szurniete, sklocone rodzinki.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje...." i nigdy tymi czubkami nie byli pdp, tylko szurniete, sklocone rodzinki......"żebyś wiedziała ,dlatego ja zaraz pytałem ,czy mieszka sam PDP?Z samymi PDP  nigdy nie miałem problemu  tylko z osobami towarzyszącymi PDP-u.Chociaż miałem 2 czy 3 stele ,że była rodzina i było fajnie,ale to wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam szurniętą tutaj  jedną najmądrzejszą -mądrości i krzyków nie było końca -a co taka babcia demenciak pamięta>? nic kompletnie , a ja spokojnie tylko powiedziałam,,żadnego stresu" i byłam zła na nią ,bo po jakiego czorta mi jeszcze denerwuje PDP i chyba musiała zauważyć ,u mnie też zdenerwowanie i już od 3 tyg, bardzo grzeczna i w ogóle nie zachodzi do nas i bardzo dobrze ,bo nikt za nią nie tęskni.Dlatego następnym razem jak będę szukać stele to bez rodzinki.

Ale jak czytam post wklejony przez Dejanirę ,to tam dopiero opiekunka miód-malina.Taki typ człowieka w ogóle nie powinien  mieć miejsca w opiece ,a jednak jest i pracuje.I takich artystek jest bardzo dużo i niestety inna grupa spokojnych i normalnych opiekunek nic nie zrobi aby było inaczej,takie wredne babsztyle są i będą między nami ,o słownictwie nie wspomnę ,można nieraz zaklnąc ,każdemu się zdarzy ale w tak wulgarny sposób pisać o swoim PDP? to tylko świadczy o poziomie jaki prezentuje sama autorka tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...