Skocz do zawartości

Ile zarabiałyście na 1 wyjeździe?


Gość Teresa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LACH napisał:

O Kobieto szacunek!!! Rzadko kiedy takie zdanie, jak tu ostatnie się czytuje! 

:tak2::tak2::tak2:

bo ja drogi lachu jestem taka nawiedzona troche mi zawsze od 5ej klasy podstawowki marzylo sie zostac doktorem strossmajerem ze szpitala na peryferiach..chirurg ortopeda...liceum matura i studia w kijowie ale potem zycie napisalo inny sceariusz..zaciecie zostalo...byc kims kto wlasnie moze w taki czy w inny sposob pomoc....nie umiem sie nie angazowac w pracy..nawet kiedy w korpo pracowalam dawalam z siebie minimum 100% a bywalo ze ponad norme...taki standard...tu mam tak samo i byc moze dlatego tak kreca mnie wlasnie nowinki w tej profesji...pompa, aparat tlenowy iniekcjie itd...nie przeraza mnie krew otwarta rana czy  smierc pdp bo i przy tym bylam...cos mam w sobie z medyka nadal:haha:...od malego lubilam wiedziec dlaczego boli glowa a nie jaki lek zazyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, NNNdanuta napisał:

Wichurrka :cmok:zapomniałaś napomknąć o swoim niemieckim perfekt :d

No tak. Chociaż mam wrażenie, że słabo się staram i  tak za mało zarabiam. Jak czytam ile dziewczyny wyciągają, to nie wiem gdzie i jak to robią :) Może ktoś mi podpowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nieraz byłam wyśmiewana z tego , że za 756 e wyjechałam na pierwszy kontrakt , że po 180 dniach dopiero dostawałam ( po weryfikacji języka ) podwyżkę ....że ...po dwóch i pół roku zakończyłam współpracę z " największą " z zawrotną sumą 850 e ( już byłam cwańsza ...byłam na forum OP24 )

Pod tym samym "parasolem" zaczynałyśmy pracę :) i Ania39 pewnie też ... Ja po tym pierwszym i ostatnim zleceniu u nich w innej firmie dostałam od razu 200 euro więcej.  Na forum trafiłam dopiero w  styczniu 2013 r i to był mój też pierwszy kontakt  z komputerem i z innymi opiekunkami. Samotność w tej pracy jest bezmierna, a sprawy z którymi przychodzi nam mieć do czynienia często przerastają jakiekolwiek pojęcie... W 2013 zrobiłam kurs opiekunek osób starszych i choć wtedy odsiedziałam 4 m-ce w domu to myślę, że ten kurs pozwolił mi nie wysiąść w tej robocie ... Zupełnie inaczej stałam "na nogach" na zleceniach.., poziom stresu o wiele mniejszy.  Zarabiam tu bo w Polsce już od 20 lat byłam za stara do jakiejkolwiek pracy, przez 3 lata przed pocztą bujałam się i prowadziłam, i sprzątałam prywatne domy (5 zeta za godzinę). Tu jestem ciągle młoda i jeszcze nie osiągnęłam niemieckiego wieku emerytalnego :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wichurra napisał:

No tak. Chociaż mam wrażenie, że słabo się staram i  tak za mało zarabiam. Jak czytam ile dziewczyny wyciągają, to nie wiem gdzie i jak to robią :) Może ktoś mi podpowie :)

Zmienic agencję,,isc tam gdzie dostaniesz od razu dużo więcej,,wiesz jak ja kiedyś zrobiłam? znalazlam ogłoszenie na Poloniuszu,,z płacą 1700 euro i dzwonię do agencji tej i mówię,że chcę pracowac za taką kasę i zlożylam przez internet papiery i zdjęcia swoje i za 2 dni mialam tą prace za tą kasę-hahaha a myślalam ,że językowo nie przejdę,,a przeszlam wszystko,,2 dni zmienily dla mnie wszystko,,zjechalam z ostatniego zlecenia z innej agencji i już za 2 dni jechalam z nowej agencji do pracy,,,ale za jaką kasę a praca byla dla mnie dalej jak na urlopie,,,próbuj bo warto,,powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, wichurra napisał:

No tak. Chociaż mam wrażenie, że słabo się staram i  tak za mało zarabiam. Jak czytam ile dziewczyny wyciągają, to nie wiem gdzie i jak to robią :) Może ktoś mi podpowie :)

Pielęgniarce z dobrym niemieckim zawsze dadzą więcej.., firmy preferują nowy narybek bo mogą zawsze dać mniej. Jak w jednej firmie po telefonie z ofertą powiedziałam, że nie jeżdżę za mniej niż 1300 euro (do jednej osoby) to mi odpowiedzieli, że nie mają ofert w tej cenie. O.o Nie zarabiałam więcej niż 1400 euro do jednej osoby... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Zmienic agencję,,isc tam gdzie dostaniesz od razu dużo więcej,,wiesz jak ja kiedyś zrobiłam? znalazlam ogłoszenie na Poloniuszu,,z płacą 1700 euro i dzwonię do agencji tej i mówię,że chcę pracowac za taką kasę i zlożylam przez internet papiery i zdjęcia swoje i za 2 dni mialam tą prace za tą kasę-hahaha a myślalam ,że językowo nie przejdę,,a przeszlam wszystko,,2 dni zmienily dla mnie wszystko,,zjechalam z ostatniego zlecenia z innej agencji i już za 2 dni jechalam z nowej agencji do pracy,,,ale za jaką kasę a praca byla dla mnie dalej jak na urlopie,,,próbuj bo warto,,powodzenia

Dokładnie :) Ja kończę właśnie swoje pierwsze zlecenie( za psie pieniądze) ale zrobiłam tak jak Ty i za 3 tyg zaczynam pracę za 1700 :tak2:bez demencji i bez pampersów :oklaski:.

Mówią ,że głupi ma szczęście.To, ja za taka kasę mogę być nawet głupia:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Dokładnie :) Ja kończę właśnie swoje pierwsze zlecenie( za psie pieniądze) ale zrobiłam tak jak Ty i za 3 tyg zaczynam pracę za 1700 :tak2:bez demencji i bez pampersów :oklaski:.

Mówią ,że głupi ma szczęście.To, ja za taka kasę mogę być nawet głupia:szydera:

Super ,,mądra dziewczynka:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joy napisał:

Mądra,bo Was czytam i szybciorem się uczę:haha:

:tak: to mi się bardzo podoba,,jesteś perszing i brawo,,czemu ja taka nie byłam na początku,,ale nischt zu tragisch ,,ja się pięłam rok po roku,,ze względu na niemiecki,,,nie zawsze się chciało uczyć,,ale jak postanowiłam to do roboty i nauka szła ,,teraz tez się dużo uczę,,wszystkiego:hura: buziaczek:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

:tak: to mi się bardzo podoba,,jesteś perszing i brawo,,czemu ja taka nie byłam na początku,,ale nischt zu tragisch ,,ja się pięłam rok po roku,,ze względu na niemiecki,,,nie zawsze się chciało uczyć,,ale jak postanowiłam to do roboty i nauka szła ,,teraz tez się dużo uczę,,wszystkiego:hura: buziaczek:love:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Pielęgniarce z dobrym niemieckim zawsze dadzą więcej.., firmy preferują nowy narybek bo mogą zawsze dać mniej. Jak w jednej firmie po telefonie z ofertą powiedziałam, że nie jeżdżę za mniej niż 1300 euro (do jednej osoby) to mi odpowiedzieli, że nie mają ofert w tej cenie. O.o Nie zarabiałam więcej niż 1400 euro do jednej osoby... :|

No ja mam teraz 1450 do jednej. Może bym mogła trochę więcej wyciągnąć, ale do trudnych przypadków, a jednak wolę trochę mniej, a żadnych transferów, wózków, pieluch i leżących. Demencji w sumie też nie chciałam, ale w końcu wzięłam i mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wichurra napisał:

No ja mam teraz 1450 do jednej. Może bym mogła trochę więcej wyciągnąć, ale do trudnych przypadków, a jednak wolę trochę mniej, a żadnych transferów, wózków, pieluch i leżących. Demencji w sumie też nie chciałam, ale w końcu wzięłam i mam :)

Ja jechałam do dwóch i co? przy jednym było ciutkę roboty a przy drugim prawie nic,,,,następne miejsce to w ogóle marzenie opiekunek,,zero pracy przy PDP,,szukac i nie pękać się,,,odwagi,,nie jest tak ,że płacą dużo i masz dużo roboty,,nieprawda,,nie!!! odwagi,,dzwonic i pytać,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Zmienic agencję,,isc tam gdzie dostaniesz od razu dużo więcej,,wiesz jak ja kiedyś zrobiłam? znalazlam ogłoszenie na Poloniuszu,,z płacą 1700 euro i dzwonię do agencji tej i mówię,że chcę pracowac za taką kasę i zlożylam przez internet papiery i zdjęcia swoje i za 2 dni mialam tą prace za tą kasę-hahaha a myślalam ,że językowo nie przejdę,,a przeszlam wszystko,,2 dni zmienily dla mnie wszystko,,zjechalam z ostatniego zlecenia z innej agencji i już za 2 dni jechalam z nowej agencji do pracy,,,ale za jaką kasę a praca byla dla mnie dalej jak na urlopie,,,próbuj bo warto,,powodzenia

Każdy wyjazd mam z innej agencji:) Też patrzę na ogłoszenia, ale jak są takie za 1600 - 1700 to wydają mi się za trudne przypadki do opieki. Tak właściwie to już nie pracuję jako opiekunka, tylko taki wyskok miesięczny sobie zrobiłam. Myślałam, że na wakacje to będzie masę ofert i będę mogła przebierać, ale jednak nie. Tak żeby akurat na cały lipiec tylko to nie było za dużo fajnych ofert. Albo mało kasy dawali, albo pacjenci leżący, albo coś tam jeszcze nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Ja jechałam do dwóch i co? przy jednym było ciutkę roboty a przy drugim prawie nic,,,,następne miejsce to w ogóle marzenie opiekunek,,zero pracy przy PDP,,szukac i nie pękać się,,,odwagi,,nie jest tak ,że płacą dużo i masz dużo roboty,,nieprawda,,nie!!! odwagi,,dzwonic i pytać,,

Do dwóch już nie jeżdżę. Raz byłam i może to akurat przypadek, ale nie było fajnie. Jak jest się sam na sam z podopiecznym to jest się zdanym tylko na siebie nawzajem i podopieczni też to wiedzą i są milsi. Taka moja teoria po tym jednym wyjeździe do małżeństwa. A tak to oni sobie ciuciali a ja byłam popychadłem. Pewnie, że nie zawsze tak jest, ale ja już nie mam ochoty sprawdzać prawdziwości mojej teorii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wichurra napisał:

Każdy wyjazd mam z innej agencji:) Też patrzę na ogłoszenia, ale jak są takie za 1600 - 1700 to wydają mi się za trudne przypadki do opieki. Tak właściwie to już nie pracuję jako opiekunka, tylko taki wyskok miesięczny sobie zrobiłam. Myślałam, że na wakacje to będzie masę ofert i będę mogła przebierać, ale jednak nie. Tak żeby akurat na cały lipiec tylko to nie było za dużo fajnych ofert. Albo mało kasy dawali, albo pacjenci leżący, albo coś tam jeszcze nie tak. 

Rozumiem,,tak z doskoku i od razu duża kasa to żadna agencja nie chce dac,,ale referencje masz,,może moje referencje mi pomogły,, ale jak pracujesz tylko wakacyjnie to masz też dobrą stawkę,,super stawkę,,ciesz się,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Rozumiem,,tak z doskoku i od razu duża kasa to żadna agencja nie chce dac,,ale referencje masz,,może moje referencje mi pomogły,, ale jak pracujesz tylko wakacyjnie to masz też dobrą stawkę,,super stawkę,,ciesz się,,

No cieszę się, ale jednak mogliby dać więcej:)

4 lata w końcu jako opiekunka pracowałam, język mam bardzo dobry, referencje od różnych rodzin, prawo jazdy. Tylko mnie brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, wichurra napisał:

No ja mam teraz 1450 do jednej. Może bym mogła trochę więcej wyciągnąć, ale do trudnych przypadków, a jednak wolę trochę mniej, a żadnych transferów, wózków, pieluch i leżących. Demencji w sumie też nie chciałam, ale w końcu wzięłam i mam :)

U mnie bez wstawania nocnego i nic ponad moje siły,  czyli tez transfer, ale leżącego już miałam i to mężczyznę...)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Pielęgniarce z dobrym niemieckim zawsze dadzą więcej.., firmy preferują nowy narybek bo mogą zawsze dać mniej. Jak w jednej firmie po telefonie z ofertą powiedziałam, że nie jeżdżę za mniej niż 1300 euro (do jednej osoby) to mi odpowiedzieli, że nie mają ofert w tej cenie. O.o Nie zarabiałam więcej niż 1400 euro do jednej osoby... :|

Ja zawsze tak mówię i też jeszcze nie zarabiałam więcej niż 1400euro przy jednym podopiecznym chociaż propozycję zlecenie za więcej miałam ale była to leżąca osoba.Znów zdobędę się na szczerość  prośba jak piszecie o zarobkach rzędu 1700 euro to dodajcie,że jest to do dwóch chorych osób i ja takie propozycje też miałam :).Czytają to różne osoby i potem im się wydaje ,że wielka krzywda im się stała bo nie mają stawki 1700 euro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...