Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@geronimo ile to ja aparatów starych kupilam w Pl  dla swojego szwagra w Australii, takich jakich nie mógl kupić na ebay ,a moj szwagier piękne gabloty w domu specjalnie na aparaty,,zatrzęsienie,,jeszcze jeden taki kupił kolumbrynę,,ogromną drewnianą kolumbrynę,,staroc jakich mało,,nie bylo miejsca w domu na ten wielki urynał,,ale kupił,,wiem coś na temat starych aparatów,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

@Blondi to jest taka nieuleczalna choroba, też mam w Polsce do odbioru jak przyjade aparacik o kliszy 30X40 i wadze około 40 kilogramówxd

:tak: bo bzik,,i to rowny bzik ,,jak my baby,,na szmaty,,dekoracje, meble , itd, normalka,,dobrze ,że jest ten bzik:oklaski: bez niego to dopiero nuda:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

@Blondi To jest pojedynczy zestaw śniadaniowy, kolekcjonerski

reszta się chyba im wytłukła :d

Aby nie sklamać ,,jeden dziadek mial bzika na porcelanę,,gdzieś tutaj pisalam,,też zestaw śniadaniowy ,,12 tyś, ale chyba marek,,bo inna duża figura 22tys. ale chyba nie euro,,oni pamiętają marki,,czyli 22tys, marek,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla buszujących w internecie,,może ktoś napotka na takie gałki,,mają 2,5-3 cm, średnicy,,będę wdzięczna jak ktoś wyszuka i to jeszcze w de, w kraju w którym nie potrafię się poruszac:tak2: tu nic nie mogę znalesc,gdzie w Pl wszystko jest,,:hura: kto tutaj jest zacofany,,:szok:

IMG_20181114_135020.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na robotach w garażu,,sama jestem sobie winna, nazwoziłam rupieci to jest co robić,,ale frajdę mam niesamowitą,kocham te prace, nie jest lekka ,rączki nieraz wysiadają,,ale zadowolenie jakie,,tak dzisiaj czyszczę szafki ze złotolu, tak mi się przypomniało ,jak kiedyś mama moja też zlotolem,czy srebrloem,malowala drzwiczki od pieca kaflowego, aby były ładne na święta,czyste, pamiętacie piece kaflowe? bo ja pamiętam i to bardzo dobrze,,musiałam w nich palić,,masakra wielka,,jak sobie wspominam to tak sobie myślę,jaka byłam pracowita, jak my jako dzieci jakie rzeczy robilismy, zabawa zapalkami i ogniem,,to było codziennoscią,,gdzie teraz nasze dzieci piece i węgiel,,tak mi się powspominało,,,:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Ja na robotach w garażu,,sama jestem sobie winna, nazwoziłam rupieci to jest co robić,,ale frajdę mam niesamowitą,kocham te prace, nie jest lekka ,rączki nieraz wysiadają,,ale zadowolenie jakie,,tak dzisiaj czyszczę szafki ze złotolu, tak mi się przypomniało ,jak kiedyś mama moja też zlotolem,czy srebrloem,malowala drzwiczki od pieca kaflowego, aby były ładne na święta,czyste, pamiętacie piece kaflowe? bo ja pamiętam i to bardzo dobrze,,musiałam w nich palić,,masakra wielka,,jak sobie wspominam to tak sobie myślę,jaka byłam pracowita, jak my jako dzieci jakie rzeczy robilismy, zabawa zapalkami i ogniem,,to było codziennoscią,,gdzie teraz nasze dzieci piece i węgiel,,tak mi się powspominało,,,:tak2:

Zazdroszczę ci tych renowacji starych mebli ,bo ja uwielbiam takie rzeczy robić,niestety nie mam ani czasu ,ani warunków do tego. Myślę sobie,że jak na emeryturze lumbago mnie nie połamie to sobie może odbiję i zacznę się bawić w renowację . Jak możesz to wstaw zdjęcia tego co zrobiłaś,niech pęknę z zazdrości :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

Zazdroszczę ci tych renowacji starych mebli ,bo ja uwielbiam takie rzeczy robić,niestety nie mam ani czasu ,ani warunków do tego. Myślę sobie,że jak na emeryturze lumbago mnie nie połamie to sobie może odbiję i zacznę się bawić w renowację . Jak możesz to wstaw zdjęcia tego co zrobiłaś,niech pęknę z zazdrości :d

Ja codziennie renowację przeprowadzam. Własnej facjaty. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...