Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Blondi napisał:

No to komoda moja śmerdząca i brudna ,i w ogóle nie do użytku -wygląda tak? jeszcze ja przeszliwuję trochę ,jest piękna , ale jeszcze musi być przezemnie popsuta , bo wiecie ,ze Słodziak nie przepada za popsuciem,,:hura:

IMG_20190811_181601.jpg

IMG_20190811_181613.jpg

IMG_20190811_181623.jpg

IMG_20190811_182125.jpg

Super :dobrze:Ale faktycznie popsuj ją jeszcze trochę, bo coś mi w niej brakuje :haha:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niesie ze mną tą komodę  na górę do domu i narzeka , :przekleństwa:że jest brzydka na blacie, bo ja ją zeszlifowalam ,,bo nie ma jednolitej barwy, tłumaczę baranowi,bo te Niemce to barany:tak2: ,że to stary mebel i nie może  być inaczej, stanęło na moim, :oklaski:  nie inaczej ,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

No to komoda moja śmerdząca i brudna ,i w ogóle nie do użytku -wygląda tak? jeszcze ja przeszliwuję trochę ,jest piękna , ale jeszcze musi być przezemnie popsuta , bo wiecie ,ze Słodziak nie przepada za popsuciem,,:hura:

IMG_20190811_181601.jpg

IMG_20190811_181613.jpg

IMG_20190811_181623.jpg

IMG_20190811_182125.jpg

Żeby ona chciała być w palisandrze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
17 godzin temu, Blondi napisał:

No poważnie!! nie wpusci mnie z tym meblem do domu,,a ja go szykuję sobie do warsztatu,,,:szydera: 

@Blondito po co go obdzieralas?

A tak to wyglada jakbys go po szosie przeczolgala pare kilometrow.

Dawaj narzuc mu troche farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Blondito po co go obdzieralas?

A tak to wyglada jakbys go po szosie przeczolgala pare kilometrow.

Dawaj narzuc mu troche farby.

@sayonara 52 @sayonara 52 sayonarko toż to jest piękne,,po jakiej szosie,,przeczołgane,   :przekleństwa: ale  dalam mu jasny beż, malowałam cały dzien, przychodzi S i patrzy ,,pyta się mnie ,,ale to jest pierwsza warstwa ???? a ja uśmiechnęłam się i nic nie odpowiedziałam, pokiwałam głową, :szydera:  ale już widzę ,że patrzy ,że ja to tak zostawię,,jaja równe,, ale kolorystyka mi się podoba,, są 3 kolory,,nie 4 ,,no zobaczymy jak wyjdzie,,:oklaski: ale ja wiem ,że fajnie,,:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlam dzisiaj w Diakoni sklep,,parę duperelków wybrałam, jakbym miala miejsce to nie jedną komodę bym przytargała, oglądam a mój S w sekundę znalazł coś, leci się pochwalic co fajnego znalazł,a to stara maszyna ,,już jest przy garażu,kupiona, czeka na nowy kolor,,myśle ,że sprawna, bo wszystko jest,,uczyłam się na takiej szycia,

IMG_20191015_144543.jpg

IMG_20191015_144558.jpg

IMG_20191015_144613.jpg

IMG_20191015_144629.jpg

IMG_20191015_145031.jpg

IMG_20191015_145035.jpg

IMG_20191015_145045.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.10.2019 at 21:02, sayonara 52 napisał:

@Blondi no, no ,na razie wyglada strasznie.

Obdarlas do zywego.

Ale efekt bedzie z pewnoscia sliczny.

Dawaj do roboty i pokaz ukonczone dzielo

Nawet ukończone,dzieło nie przeszło testu S,,:szydera::grzmotnąć::przekleństwa: ale ja jestem cierpliwa, stoi mój mebelek u mnie już w warsztacie w domu, na szczęscie,,ciągle słyszę,że wygląda jak stary:szydera: noż kuzwa bo ma być stary,,postarzony na maxa,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@dagmara29 Kiedyś to się szło do DESY po wycenę.Orleski to pseudonim artystyczny  rosyjskiego malarza Dimitro Potoroki,szkoła petersburska.Jego obrazy chodzą różnie od 1200 do 5-6 tys zł.Poszukaj u siebie antykwariatu z obrazami ,albo podejdź do muzem miejskiego zapytać ,gdzie można wycenić obraz.Z tym,że jak chcesz świadectwo autentyczności, to trzeba za to zapłacić min.100zł.Można też dokonac wyceny on-line,również płatna.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, dagmara29 napisał:

Nie ma problemu że zapłacę za wycenę, gorzej jak wydam ze 200 zł a okaże się że obraz jest bezwartościowy ;(

No,to już ryzyko sprzedającego:)Ale nie wydaje mi się.Przeglądałam jak "chodzą "jego obrazy i coś tam zawsze każdy wart.Mniej lub więcej,zależy od tematyki i okresu w jakim został namalowany.Niemniej jednak Matejko to nie jest.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dagmara29 napisał:

Ja po dziadku mam taki obraz, autor orleski, ale nawet nie wiem gdzie iść żeby go wycenić czy w ogóle jest coś warty? Może ktoś mi podpowie gdzie iść z takim obrazem żeby ktoś go wycenił i w ogóle powiedział czy jest on coś warty?

orleski-pies.jpg

 

 

Wrzuć na fb, tam ci wycenią,,albo nawet klient się znajdzie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...