Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi podpatrzylam fajny patent na wykorzystanie starej odświeżone walizki., ta która widziałam ma dorobione nóżki i służy za schowek na różne rzeczy może też pełnić rolę stoliczka. Ja wszystkie stare walizki powyrzucalam z domu ale u dziadka zauważyłam takiego cudownego starcia na dodatek niebardzo zniszczonego i w pięknym czerwonym kolorze. Może by tak pożyczyć ja od dziadka pod pretekstem braku miejsca na te klamoty, które tu pokupie w mojej walizce???? :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.07.2019 at 09:44, INEZ napisał:

@Blondi podpatrzylam fajny patent na wykorzystanie starej odświeżone walizki., ta która widziałam ma dorobione nóżki i służy za schowek na różne rzeczy może też pełnić rolę stoliczka. Ja wszystkie stare walizki powyrzucalam z domu ale u dziadka zauważyłam takiego cudownego starcia na dodatek niebardzo zniszczonego i w pięknym czerwonym kolorze. Może by tak pożyczyć ja od dziadka pod pretekstem braku miejsca na te klamoty, które tu pokupie w mojej walizce???? :haha:

Widziałam co można zrobić z walizek ale tak jak mam je teraz tak zostaną, stolik widziałam ale moja jedna leży na stoliku a raczej na siedzisku , Ostatnio w Diakonie kupiliśmy dwa koła od wozu ale koła mniejsze ,nie z tych ogromnych, stary zegar, który już został przezemnie popsuty ,bo drewno na tym zegarze tylko wyszlifować i przemalowac i to już zrobilam a zegar w pełni sprawny i co godzina daje o sobie znak, jeszcze kupiliśmy parę klamotów ,także zakupy udane,mam co robić,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobilam fotki mojego zegara jak kupiłam, ale uwierzcie mi ,nadawał się do szlifowania, Słodziak by nie wyszedł ze sklepu jakby nie kupił mi tego zegara do przerobienia, od razu  do malowania ,,bo jego mama taki sam miała ,,więc wstawiam fotkę już wyszlifowanego i już gotowego,,

IMG_20190727_091621.jpg

IMG_20190728_180620.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie moją śmierdzącą sofę Bidermaiera za 20 euro??? No na fotce wygląda nawet nawet ,,,a rzeczywistosć była straszna,, rozebrałam ją do rosołu sama, pomalowalam, a potem musiala odczekać trochę bo paniusia się wczasowala ,ale myślała o niej, więc teraz w maju odebrałam maty kokosowe i gąbki i igły i watoliny i co tam jeszcze i kleje, i poszla robota na tyle co widac

IMG_20181020_131215.jpg

IMG_20190613_155645.jpg

IMG_20190613_155654.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj zrobiliśmy tapicerkę,,nie ważne że jest coś tam nie tak, ale sami i jesteśmy zadowoleni ze swojej pracy, no Słodziak mi trzaskał zszywacze ,ma chłop siły za 10-ciu ,,chętnie pomagał, a efekt jest taki -taka ze mnie jest tapicerka,,dojdą poduchy , będzie super,,żadne 700 euro  ,sama wymyśliłam i zrobiłam:oklaski:

IMG_20190729_174945.jpg

IMG_20190729_175015.jpg

IMG_20190729_175030.jpg

IMG_20190729_175042.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Fiu, fiu. Tapicerowanie to już wyższa szkoła jazdy. Chylę czoła przed tobą. :cześć2:

Dzięki:cmok: nie jest trudne, ale dużo nauczylam się w internecie ,bardzo dużo, a że z szyciem jestem kumata ,do kupy wszystko pozbierać itd, to właśnie taki efekt i cieszy mnie to ,że sama -sami to zrobiliśmy , przecież ten mebel może mi służyć parę tylko lat ,więc po jakiego czorta wydawać fortunę aby miec zrobiony idealnie? a i tak by nie był zrobiony idealnie, znając mnie zawsze bym wyszukała full defektów,,ale co mi się podoba ? to ! że co zacznę do dążę aby to skończyć, to nie jest zabawa na dziś i teraz ale widzę że na jeszcze dlugo dlugo na ile mi sił starczy,, Ale dziękuję za miłe slowa:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

A dzisiaj zrobiliśmy tapicerkę,,nie ważne że jest coś tam nie tak, ale sami i jesteśmy zadowoleni ze swojej pracy, no Słodziak mi trzaskał zszywacze ,ma chłop siły za 10-ciu ,,chętnie pomagał, a efekt jest taki -taka ze mnie jest tapicerka,,dojdą poduchy , będzie super,,żadne 700 euro  ,sama wymyśliłam i zrobiłam:oklaski:

IMG_20190729_174945.jpg

IMG_20190729_175015.jpg

IMG_20190729_175030.jpg

IMG_20190729_175042.jpg

:zwyciezca: Dobra robota :zwyciezca: i kolor też ładny :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

A dzisiaj zrobiliśmy tapicerkę,,nie ważne że jest coś tam nie tak, ale sami i jesteśmy zadowoleni ze swojej pracy, no Słodziak mi trzaskał zszywacze ,ma chłop siły za 10-ciu ,,chętnie pomagał, a efekt jest taki -taka ze mnie jest tapicerka,,dojdą poduchy , będzie super,,żadne 700 euro  ,sama wymyśliłam i zrobiłam:oklaski:

IMG_20190729_174945.jpg

IMG_20190729_175015.jpg

IMG_20190729_175030.jpg

IMG_20190729_175042.jpg

Brawo :oklaski: Wprawdzie nie moja bajka, ale szacun :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15.06.2019 at 21:01, Blondi napisał:

Pojechałam dzisiaj na flomarkt przy domu,bo się okazało ,że to nie wczoraj a dzisiaj ,trójka dzieci i nikt nie chce mieszkac na wsi ,w domku po rodzicach,wzieli to co chceli a reszta na sprzedaż,a co? zostało na sprzedaz? w warsztacie full narzędzi, Słodziak wiertła jakieś giganty wybral sobie ,przecinarkę do metalu, full innych starych rzeczy metalowych, nawet grabie i jakiś młot w prezencie dla jednego, mówię Wam meksyk, zapłacił 25 euro i caly heppi, a ja upatrzylam w garażu starocia , szafa mnie nie inetersowała bo z półkami, ale komoda jak najbardziej, tylko fotkę zrobilam na leżąco bo już leży na stojakach przy garażu,,,

IMG_20190615_134335.jpg

IMG_20190615_134418.jpg

IMG_20190615_134849.jpg

Komoda dzisiaj poszła w ruch,,maszyny pracowały i hałasowały,ja na małej szlifierce a Słodziak na gigancie, bo przecież ciągle słyszę,że to jest za ciężka praca dla kobiety, a ja bym sobie nawet z tym gigantem dała rady,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie co? komodę prawie zrobiłam, doczysciłam do drewna , pomalowalam i zaczełam przecierać, ślicznie wyszła, przyszedł Slodziak  i mówi, skarbie ale musisz to jeszcze raz pomalować, to tak nie może być, proszę Cię,,,pomaluj, ,no ręce mi opadły, :grzmotnąć: blat pomalowalam wczoraj a dzisiaj znowu wyszlifowałam,,musi być przetarty i nie inaczej,  trudno zmienic patrzenie niemieckie,ale nischt zu tragisch ,dam radę, noż kurczę daje radę,:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

Wiecie co? komodę prawie zrobiłam, doczysciłam do drewna , pomalowalam i zaczełam przecierać, ślicznie wyszła, przyszedł Slodziak  i mówi, skarbie ale musisz to jeszcze raz pomalować, to tak nie może być, proszę Cię,,,pomaluj, ,no ręce mi opadły, :grzmotnąć: blat pomalowalam wczoraj a dzisiaj znowu wyszlifowałam,,musi być przetarty i nie inaczej,  trudno zmienic patrzenie niemieckie,ale nischt zu tragisch ,dam radę, noż kurczę daje radę,:hura:

Blondi fotki walnij, bo inaczej nas (mnie) ciekawość pożre :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...