Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie marnowalam czasu i dostalam z piwnicy ,starą śmiedzącą walizkę, zalaną kilkanascie razy , jak ją zobaczylam ,to trochę szok, mialam z niej tylko jedną malutką częsc wziaśc do innej, , ale tak patrzylam na nią i się zastanawiałam od czego zacząć i czy w ogóle zaczynać,czy wywalić na śmietnik, 

Jadąc do Pl mialam już plany na danie drugiego życie ale innej walizce , tak mi sie spodobała  jedna walizka widziana w internecie ,że też taką chcialabym,,,a więc teraz to ta brudaska zardzewiała z piwnicy

IMG_20190513_092845.jpg

IMG_20190513_092902.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

a co za duzo?

 

Dla mnie tak, może dlatego ,że widzialam w dobrym stanie i tez brązową za 400 zl, trochę się ostatnio kręcę po tych starociach ,,ja za swoją ale białą dałam 100 euro i teraz jeszcze myślę ,że za dużo:szydera: ale już teraz zmienię zdanie , ja jestem z tych co lubią gracika kupic i zrobić na ludzi oraz  zapłacić dobrą cenę -czyli biliga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

@Blondi one sa dwie jednakowe, co sie zadko zdaza tak trafic pare lat szukałem

Widzę ,widzę że to bliżniaczki, dobrze wiedzieć ,ile takie bliżniaczki kosztują, ciesz się z zakupów ,będziesz miał gdzie tą porcelanę ustawić, a ja w swojej trzymam moją biżuterię ,na kolorowo mam,:szydera: zresztą u mnie wszystko na odwrót ,,mimo ,że nie jestem Rakiem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dużo pracy było, ale warto,chciałam całkiem inaczej zrobić ale zrobiłam jak zrobiłam ,poprzecierać w każdej chwili mogę, problem mialam z zamalowaniem ,wychodziły zółte plamy, masakra jedna,ale jak będa wychodzic dalej to polecę ecri farbą, farby mam dobre, ale podkład ten na meblach jest ciężki do przemalowania,

IMG_20190611_185432.jpg

IMG_20190611_185454.jpg

IMG_20190611_195135.jpg

IMG_20190611_195315.jpg

IMG_20190611_195425.jpg

IMG_20190611_195957.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Dziś wlazłam z  córką na ichni stryszek w poszukiwaniu zasłon, bo moja roleta zdechła była ,a tam kochana takie zajebiaszcze krzesła starodawne, szafki, szafeczki ,stoliczki,walizy różnej maści.I od razu pomyslałam ,no Blondi to by miesiąc stąd nie wylazła:):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, foczka63 napisał:

@Blondi Dziś wlazłam z  córką na ichni stryszek w poszukiwaniu zasłon, bo moja roleta zdechła była ,a tam kochana takie zajebiaszcze krzesła starodawne, szafki, szafeczki ,stoliczki,walizy różnej maści.I od razu pomyslałam ,no Blondi to by miesiąc stąd nie wylazła:):)

Kocham już ten strych ,gdzie on jest? mogę posprzątac za darmo, nie wezmę cencika,,:szydera: przyjadę z przyczepką ,,:tak2: no spać nie będę mogła, myśląc o tym stryszku, :(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Blondi napisał:

Wracam do swojego kredensa urynała,,  @sayonara 52 Twój ulubieniec,, został rozłożony na czynniki pierwsze, 

IMG_20190411_110646.jpg.7de5afeb615c134f47cf7690a283d3ec.jpg

IMG_20190506_173437.jpg

@Blondizepsulaaaa, do spolki ze Slodziakiem!

On juz nie slodziak ,a SZKODNIK

Odarla z osobowosci antyk:mur::przekleństwa::grzmotnąć:

I co?Wyglada jak Biala Dama!
Jeszcze mu skrzydelka na drzwiczkach przykleila

Aniolki mu jeszcze przyklej.

 

:(((Aaaaa, co za strata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.05.2019 at 21:08, Blondi napisał:

Ja nie marnowalam czasu i dostalam z piwnicy ,starą śmiedzącą walizkę, zalaną kilkanascie razy , jak ją zobaczylam ,to trochę szok, mialam z niej tylko jedną malutką częsc wziaśc do innej, , ale tak patrzylam na nią i się zastanawiałam od czego zacząć i czy w ogóle zaczynać,czy wywalić na śmietnik, 

Jadąc do Pl mialam już plany na danie drugiego życie ale innej walizce , tak mi sie spodobała  jedna walizka widziana w internecie ,że też taką chcialabym,,,a więc teraz to ta brudaska zardzewiała z piwnicy

IMG_20190513_092845.jpg

IMG_20190513_092902.jpg

@Blondi, zobacz moze tam sa pluskwy:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, foczka63 napisał:

@Blondi Dziś wlazłam z  córką na ichni stryszek w poszukiwaniu zasłon, bo moja roleta zdechła była ,a tam kochana takie zajebiaszcze krzesła starodawne, szafki, szafeczki ,stoliczki,walizy różnej maści.I od razu pomyslałam ,no Blondi to by miesiąc stąd nie wylazła:):)

@foczka63zamawiaj transport i wioooo nach Heimat:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sayonara 52 napisał:

@foczka63zamawiaj transport i wioooo nach Heimat:tak:

Ja nie znoszę staroci:( Niektóre mi się nawet podobają ,ale w domu ich nie chcę.Jedyna stara meblowa rzecz jaką mam to rama od lustra,pamiątka po prababci. Ale spytam córkę jakie ma plany wobec tych klamotów,może rzeczywiście Blondi by skorzystała:).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

Ja nie znoszę staroci:( Niektóre mi się nawet podobają ,ale w domu ich nie chcę.Jedyna stara meblowa rzecz jaką mam to rama od lustra,pamiątka po prababci. Ale spytam córkę jakie ma plany wobec tych klamotów,może rzeczywiście Blondi by skorzystała:).

Jesteś kochana,,kochaniutka, Kasiu a w jakich rejonach Ty jesteś??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...