Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, hawana napisał:

Witaj ivka, jak milo Cie widziec:dFiolette i ORIMA tyz:dOooo, jeszcze ewcia i magdzie, super:d

Ellunia podwojna, witaj. Dobrze, ze mozna edytowac:d

Ja też Cię witam i dzień dobry wszystkim. Miłego dnia życzę. :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Nazywam sie Maja i mieszkam w Berlinie.Z zawodu jestem pielegniarka paliatywna ze stazem 23-letnim w Polsce.W Berlinie opiekowalam sie starsza pania chora onkologicznie a obecnie od 9-lat chlopcem epileptycznym.W maju konczy sie moja umowa o prace i szukam aktualnie,prywatnie nowych ofert pracy.Mam nadzieje,ze pomozecie mi w znalezieniu podopiecznej,ktora moglabym sie opiekowac.Mam dobre referencje i spory 30-letni staz.Z gory bardzo dziekuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maja Majownik napisał:

Witam serdecznie.Nazywam sie Maja i mieszkam w Berlinie.Z zawodu jestem pielegniarka paliatywna ze stazem 23-letnim w Polsce.W Berlinie opiekowalam sie starsza pania chora onkologicznie a obecnie od 9-lat chlopcem epileptycznym.W maju konczy sie moja umowa o prace i szukam aktualnie,prywatnie nowych ofert pracy.Mam nadzieje,ze pomozecie mi w znalezieniu podopiecznej,ktora moglabym sie opiekowac.Mam dobre referencje i spory 30-letni staz.Z gory bardzo dziekuje.

:witam: @Maja Majownik...ofert pracy musisz szukać w klubach...znajdziesz je w pasku zadań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Maja Majownik  ,,piszesz ,że mieszkasz w Berlinie,,to powinnas szukac w Berlinie,,w gazetach lokalnych ,,masz spore doświadczenie i tutaj oferty co są na forum ,,to nie dla Ciebie,,bo są za niskie stawki,,chcesz prywatnie to tylko w internecie na innych stronach-poloniusz ,,,i wiele innych,,,powodzenia!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Jestem tutaj po raz pierwszy .....czy mogę wejść . Butki mam czyste ...jakby co ...

Witaj @Baśka powtarzająca się ale nick to Ty zmień ,,toż pół dnia mi zajmie pisac to:rozpacz:  a jak masz buty czyste to jeszcze co niektórym wyczysc ,,chyba też jesteś z tych słodziutkichm,,bo ja też czyscilam butki dzisiaj ,,,wchodz ,,pakuj się tutaj,,,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Witaj @Baśka powtarzająca się ale nick to Ty zmień ,,toż pół dnia mi zajmie pisac to:rozpacz:  a jak masz buty czyste to jeszcze co niektórym wyczysc ,,chyba też jesteś z tych słodziutkichm,,bo ja też czyscilam butki dzisiaj ,,,wchodz ,,pakuj się tutaj,,,:love:

Nick musi zostac, inaczej nie bede wiedziala kto to, a tak od razu mi sie paszcza raduje:oklaski:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam nick ...nieśmiała mocno jestem :nie_mówię:a butki czyściutkie mam zawsze ..na wszelki wypadek ...Noo..naprawdę ...taką traumę mam po tym , jak kiedyś jeden z kolegów pogonił jakąś koleżankę , która z ubłoconymi butkami na pokoje mu wlazła ...I żeby to chociaż jakimś mesiem do niego przyjechała ....gdzieee...rewerem i to pewnie bez ramy ...i pedałów nawet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cugasów Ci u mnie dostatek .....bez nich ani rusz

Chcialam napisac, ze swiety duch itd, ledwo sie w jezyk ugryzlam:d No bo kogo jak kogo, ale Ciebie  jak zobaczylam to gdybym miala sztuczne zeby to z podlogi bym je wlasnie zbierala:oklaski:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Jestem tutaj po raz pierwszy .....czy mogę wejść . Butki mam czyste ...jakby co ...

:witam: Czysto obuta @Baśka powtarzająca się :oklaski: Ty też jesteś z tej bandy co do naszego portu dobiła? :szydera: I jesteś szlugata, jak słyszę? :oklaski: Czyli swojska, nasza.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...