Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, grażynap napisał:

Witam, mam na imię Grażyna. Jestem tu nowa z małym doświadczeniem jako opiekunka. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

:witam: witamy Cię Grażynko :) i zapraszamy Cię serdecznie również do naszego kawkowego pokoiku  :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grażynap napisał:

Witam, mam na imię Grażyna. Jestem tu nowa z małym doświadczeniem jako opiekunka. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Witaj.

Ja się tu chyba zarejestrowałam przed pierwszym wyjazdem albo zaraz po. Więc wiele skorzystałam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grażynap napisał:

Witam, mam na imię Grażyna. Jestem tu nowa z małym doświadczeniem jako opiekunka. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Witaj i brawo za odwagę :love:,,mało kto wskakuje tutaj aby się przywitać:oklaski:,,krótko napisac a Ty walnęłaś prosto z mostu i wystarczy ,czuj się u nas jak w drugim domku,,będąc w pracy zawsze jak tu wpadniesz to będziesz się czuła jak na urlopie i to jeszcze z kupą klepaczek:sos: bie będziesz sama,,pozdrawiam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam. 

Chciałam się przywitać bo jak się zarejestrowałam to byłam taka zaaferowana że tego nie zrobiłam.....

hahahha :święty: bo Ty od razu z grubej rury poleciałaś sie popisywac w ciekawsze tematy-:oklaski: bardzo mi miło,,,no wreszcie jesteś,,już myślałam ,że nigdy tego nie zrobisz,,a jednak:przekleństwa: żartuję,,wiesz ,,,:trele::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

hahahha :święty: bo Ty od razu z grubej rury poleciałaś sie popisywac w ciekawsze tematy-:oklaski: bardzo mi miło,,,no wreszcie jesteś,,już myślałam ,że nigdy tego nie zrobisz,,a jednak:przekleństwa: żartuję,,wiesz ,,,:trele::love:

Ja to nawet nie wiedziałam, że jest takie miejsce gdzie można się przywitać...od razu polazłam kawę pić :szydera::haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam. 

Chciałam się przywitać bo jak się zarejestrowałam to byłam taka zaaferowana że tego nie zrobiłam.....

 

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja to nawet nie wiedziałam, że jest takie miejsce gdzie można się przywitać...od razu polazłam kawę pić :szydera::haha::szydera:

Kurczę :$ Ja też :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie !!!!!!!Jestem tu nowa, ale doświadczenie mam duże, nawet b. duże 11 lat, Mam propozycje może napiszemy gdzie obecnie jesteśmy w Niemcach, bo może się okazać że kawa w kawiarence będzie milsza niż  blablanie tutaj, Ja jestem w Solingen koło Wuppertal, Jak koś  też jest w tym mieście to zapraszam na kawę.

Edytowane przez XXMartaXXX
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, XXMartynaXX napisał:

witajcie !!!!!!!Jestem tu nowa, ale doświadczenie mam duże, nawet b. duże 11 lat, Mam propozycje może napiszemy gdzie obecnie jesteśmy w Niemcach, bo może się okazać że kawa w kawiarence będzie milsza niż  blablanie tutaj, Ja jestem w Solingen koło Wuppertal, Jak to też jest w tym mieście to zapraszam na kawę.

Witaj Martyna :love: zaraz wezmę pasa na Ciebie,,jakie bablanie ,,tutaj jest klepanie:święty: kawa napewno milsza a nieraz to bablanie jest przyjemniejsze,,a i kawa super smakuje,,nie każda ma czas na kawiarenki,,ale napewno ktoś się znajdzie z Solingen,, mi też tutaj barkuje polek,,mam sąsiadkę polkę,,ale dziennie troszkę zagadamy i koniec,,ale mam forum i mogę po polskiemu klepac do woli,,:oklaski: zapraszam na klepanko,,tematów tutaj mamy bardzo dużo,,:szept::czytaj:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, XXMartynaXX napisał:

witajcie !!!!!!!Jestem tu nowa, ale doświadczenie mam duże, nawet b. duże 11 lat, Mam propozycje może napiszemy gdzie obecnie jesteśmy w Niemcach, bo może się okazać że kawa w kawiarence będzie milsza niż  blablanie tutaj, Ja jestem w Solingen koło Wuppertal, Jak koś  też jest w tym mieście to zapraszam na kawę.

:witam:j @XXMartynaXX...ja bardzo chętnie napiję się z tobą kawusi.....ale mam ciut, ciut za daleko :smutek: Hannowver się kłania......bywaj u nas, plotkuj, doradzaj, wysłuchuj, baw się z nami klepaczkami :cześć3::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...