Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, pesymistka napisał:

Moj niemiecki ponoc jest bardzo dobry_tak wyszlo w kazdym tescie jaki ostatnio mialam w agencjach,dlatego pesymistycznie podchodze do calej sprawy:słabo:bo to mnie zbilo z tropu calkowicie,ale spokojnie ;jak to mowia;masz miekkie serce to miej twardy tylek

No to nie kumam skąd ten pesymizm :szok: Język dobry, to stawki i zlecenia powinnaś dostać zajebiaszcze :d Co najmniej od 1500 do góry za jedną osobę....Gdzie ty szukasz tych agencji? :szok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pesymistka napisał:

Dobre a mi zaproponowano 1200 do jednej osoby:( to sie zalamalam temu ,bo ostatnio jak bylam jesienia to mialam 1320.Czyli co mam spadac w dol czy sie piac do gory?A szukalam przez neta oczywiscie.Czytalam opinie i zaaplikowalam poprostu i d......:sorry:

 

1 minutę temu, pesymistka napisał:

a tak wogle to w dobrym temacie to wszystko pisze

Ani zły czas, ani zły temat...źle szukałaś...wbij w googla opiekunka 1700 euro. Jak nic nie znajdziesz to podeślę parę namiarów na priv. Kończymy tutaj, bo tu sie witamy. Zapraszam na "rozmowy przy kawie", taki wątek do pośmiania i do popłakania, do wkurzania i ...do wszystkiego innego :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pesymistka napisał:

a tak wogle to w dobrym temacie to wszystko pisze

No właśnie   Bingo!!!:oklaski: a już mialam wziąsc miotłę i pozamiatać ,,,, ale się klepaczki opamiętały

Witam Cie serdecznie @pesymistka,,, wpadam nieraz z nienacka sprawdzić czy wszystko ok! żartuję!!!

a teraz po :zdrówko: i już jesteś wciągnięta tutaj,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

No właśnie   Bingo!!!:oklaski: a już mialam wziąsc miotłę i pozamiatać ,,,, ale się klepaczki opamiętały

Witam Cie serdecznie @pesymistka,,, wpadam nieraz z nienacka sprawdzić czy wszystko ok! żartuję!!!

a teraz po :zdrówko: i już jesteś wciągnięta tutaj,,,:love:

Te, sprzątaczka-zamiataczka :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Te, sprzątaczka-zamiataczka :trele:

Noooo tez sie zdziwilam ze mnie odrazu nie znokautowala.Byla chyba zajeta;)jednak mam jeszcze troche tego szczescia w zyciu:oklaski:

Edytowane przez pesymistka
przepraszam dopiero sie ucze wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pesymistka napisał:

Boooozesz kochany:oklaski:witaj blondi jestes tu legenda(tak jak na innych forach zreszta)czytam i sledze twoje wpisy juz sama nie iem od jak dawna.Ciesze sie ze wreszcie cie poznalam:cześć:

Ale ja nie mam innych for,,forach ani forum,,mam tylko to tutaj jedyne ,,,może mnie z kimś mylisz,,,jestem klepaczką ale tylko tutaj,,nigdzie się mnie nie znajdzie,,chyba że ze słodziakiem,,teraz ,,narazie ,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ale ja nie mam innych for,,forach ani forum,,mam tylko to tutaj jedyne ,,,może mnie z kimś mylisz,,,jestem klepaczką ale tylko tutaj,,nigdzie się mnie nie znajdzie,,chyba że ze słodziakiem,,teraz ,,narazie ,,:serce:

Ale na wielu inych zawsze jakies twoje komentarze widze z ta blond glowka,bo ten awatar mi sie najbardziej w oczy rzucil jak pierrwszy raz weszlam na jakies forum o opiniach o agencjach.Baw ssie dobrze ze swoim slodziakiem,narazicho:szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pesymistka napisał:

A ja chyba zle ci odpisalam(tzn;nie tam gdzie trzeba)gubie sie w tym wszystkim

Ok! Nicht zu tragisch,,nauczysz  się ,,pomalutku,,cierpliwosci,,ale i tak się ciesze ,że ktoś mnie lubi czytac,,a ja kiedyś tak nie lubiłam pisac,,a teraz klepie za wszystkie lata,,,ale ok!! a teraz wciągnę cię w jedno miejsce ,,,,teraz u:święty:ważaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pesymistka napisał:

Ale na wielu inych zawsze jakies twoje komentarze widze z ta blond glowka,bo ten awatar mi sie najbardziej w oczy rzucil jak pierrwszy raz weszlam na jakies forum o opiniach o agencjach.Baw ssie dobrze ze swoim slodziakiem,narazicho:szept:

Na innych tematach --a już wiem o co chodzi,,,ok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ewcia1 napisał:

Witam wszystkich ☺Dziękuję za przyjęcie do grupy☺

Witaj @Ewcia1,,:love: Wszyscy są przyjęci  i bardzo mile widziani,,także witaj w plutonie albo armii opiekunkowej ,,,w kupie czy grupie zawsze jest razniej,,weselej i tak jakoś cieplej,,,a teraz zabieraj się do pisania,,,na tym pięknym forum ,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam was dziewczynki.sory ze sie tak dlugo nie odzywalam,ale juz jestem znowu zwarta i gotowa na pogaduchy.Mirelka mozesz  mi podeslac pare tych namiarow na privat.moj e -mail jest chyba w profilu moim(jak dlamnie za duzo techniki no i dopiero ogarniam ten caly system.komp.-mam nadzieje ze w dobrym miejscu ci odpisuje:zaraz sie zreszta okaze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...