Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@dunkin to szerokiej drogi i cudownych podopiecznych ,,piszesz w roli opiekuna? jesteś facetem opiekunem? to super ,że do nas zawitałeś,,u nas tak malutko jest opiekunów,,na palcach można wyliczyć ,,więc pisz z nami razem,,o wszystkim i o niczym,,ale życzę Ci fajnej stelli jak na pierwszy Twój wypad do opiekunkowa,,,abyś się tylko nie zraził,,bo praca jest fajna,,u każdego inna komedia i inny scenariusz-ale mamy mimo wszystko wesoło:hahaha:pozdrawiam i stawiam Ci na odwagę:kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@dunkin to szerokiej drogi i cudownych podopiecznych ,,piszesz w roli opiekuna? jesteś facetem opiekunem? to super ,że do nas zawitałeś,,u nas tak malutko jest opiekunów,,na palcach można wyliczyć ,,więc pisz z nami razem,,o wszystkim i o niczym,,ale życzę Ci fajnej stelli jak na pierwszy Twój wypad do opiekunkowa,,,abyś się tylko nie zraził,,bo praca jest fajna,,u każdego inna komedia i inny scenariusz-ale mamy mimo wszystko wesoło:hahaha:pozdrawiam i stawiam Ci na odwagę:kawa:

Dzięki Blondi za miłe słowo. Tak jestem facetem :).  Nie ukrywam, że trochę niepokoje się czy dam rade, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, [email protected] napisał:

Witam ,jeszcze nie jestem w waszym gronie, na razie czekam na ofertę pracy,Pozdrawiam. Maria

Juz jesteś!!! witaj Maria !! wszyscy są w naszym gronie ,którzy się tutaj zarejestrowali,,tylko niektórzy siedzą cicho i nie mają potrzeby pisaniny jak np, ja i inni na tym forum,,,pozdrawiam i życze szybkiego wyjazdu:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Jolanta Szumowska w naszym pięknym gronie opiekunkowa:hahaha: jesteś obecnie w De czy w Polsce,,kochasz tą pracę? ale pytanie zadałam -sorry ,,ja lubię tą pracę :płacz::hahaha: naprawdę lubię!! lubię tych naszych PDP ,,są tacy nieraz bezbronni i tacy pragnący pomocy drugiej osoby,,może teraz mam babcię smieszkę,co bezemnie niczego by nie zrobiła, jest zdana na mnie od rana do nocy!!! czuj się u nas świetnie! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Monika 00 napisał:

Witam:)  duzo pracowalam przez agencję..teraz chce cos na czarno,,,tak zgadza sie,,widzialam duzo i slyszalam tez,,,;)

Oj, coraz więcej osób szuka na czarno,,ale jak tak chcą, to nikt nikomu niczego nie zabroni,,aby tylko coś fajnego znaleśc,,,powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi jesteś szaloną kobietką,tak jak już wcześniej pisałam taka dobra duszka z ciebie hehhe , ale fajnie ,fajnie ,że jest ktoś taki i podpiera skrzydełka no ja jeszcze trochę muszę przypomnieć sobie  język bo uczyłam się go 6 lat i poszło w zapomnienie ,niestety inna praca /język poszedł w bok hehe/ ale tak myślę o wrześniu być na prostej w miarę.Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kawon26 napisał:

Blondi jesteś szaloną kobietką,tak jak już wcześniej pisałam taka dobra duszka z ciebie hehhe , ale fajnie ,fajnie ,że jest ktoś taki i podpiera skrzydełka no ja jeszcze trochę muszę przypomnieć sobie  język bo uczyłam się go 6 lat i poszło w zapomnienie ,niestety inna praca /język poszedł w bok hehe/ ale tak myślę o wrześniu być na prostej w miarę.Pozdrowionka

@kawon26 nic nie poszło w zapomnienie,,ja wróciłam do języka po 30 latach i miesiąc i parę słów i wyjazd,:hahaha:,taki szybki bil ze mnie!!! a co będzie to będzie ,,zawsze od początku mówiłam sobie,że sobie poradzę i świetnie mi to idzie do dnia dzisiejszego,,także trochę innego myślenia i odwagi i heja na De,,,

dziekuje-ruchomy-obrazek-0194.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Myszka2105 napisał:

Witam serdecznie i pozdrawiam opiekunkowo, byłam tu kiedyś, uciekłam i wróciłam ponownie, jestem opiekunką od 5,5 roku w Niemczech, pozdrawiam raz jeszcze i do usłyszenia :-):d

Witaj uciekinierko @Myszka2105,,ale wiesz jak cieszy ,ze ktoś wraca?:hahaha: ,,że ktoś pamieta to forum,że ktoś lubi się trochę rozerwać i rozweselić,,brawo! i już nie uciekaj,,zaglądaj do nas! Witamy ponownie!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witaj uciekinierko @Myszka2105,,ale wiesz jak cieszy ,ze ktoś wraca?:hahaha: ,,że ktoś pamieta to forum,że ktoś lubi się trochę rozerwać i rozweselić,,brawo! i już nie uciekaj,,zaglądaj do nas! Witamy ponownie!:love:

Dziękuję i raczej nie ucieknę Blondi. Witam Cie i spokojnego dnia :love:

A powiedz Ty mi Kochana  Blondi jak ja mam wstawić awar jak wszystko za duże O.o

 

Edytowane przez Myszka2105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...