Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, vsc_87 napisał:

Dziękuję za wsparcie i za miłe przywitanie:cmok:

:cmok:od razu na mapce opiekunów się zainstaluj bo wiesz w razie byś pomocy potrzebowała to dobrze by było wiedzieć gdzie Cię szukać ;).Do poradnika też zajrzyj jak ogarnąć forum :d i jak się po nim zwinnie poruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Pierwszy raz jest najlepszy / w przeciwieństwie do innych pierwszych razów :haha:/ Jest strach , ale też ciekawość , ekscytacja i to zadowolenie z siebie , za każdym razem , ze czemuś dało sie radę  :d Czas biegnie szybko , bo ciągle czegoś nowego można sie nauczyć . 

Nie dołuj się błędami , gafami itp , bo każdy je popełniał i popełnia nadal . Jak będziesz miała jakieś wątpliwości to pisz na forum . 

Głowa do góry , uśmiech na twarzy i do dzieła :oklaski:

Dzięki serdeczne:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

:cmok:od razu na mapce opiekunów się zainstaluj bo wiesz w razie byś pomocy potrzebowała to dobrze by było wiedzieć gdzie Cię szukać ;).Do poradnika też zajrzyj jak ogarnąć forum :d i jak się po nim zwinnie poruszać.

Tak, dzięki za radę, właśnie muszę to ogarnąć dobrze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vsc_87 napisał:

Cześć wszystkim. Niebawem wyruszam pierwszy raz przez agencję do Niemiec i bardzo się boję czy wszystko będzie ok. Widzę, że jesteście tu wszyscy bardzo doświadczeni, zazdroszczę, ale wiem, że każdy musiał przejść swoje.

Tyle rad dostałaś od koleżanek, że powtarzać nie będę....Niemniej serdecznie :witam: wśród pozytywnie zakręconych, chętnych do pomocy i sympatycznych, choć czasem zjadliwych bywalców tego forum...:dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Witam serdecznie wszystkich uczestników forum. Miło mi będzie wymienić się poglądami, porozmawiać przez telefon, nawet jeśli obecnie jesteś na terenie Niemiec. Daj znać to zwyczajnie do ciebie zadzwonię bo mogę. mój nr telefonu to TEL, tak wiem to polski nr telefonu. 
  2. Chętnie pomagam ludzią w różnych kwestiach życiowych np w ruszeniu z miejsca w sprawach zawodowych czy uruchomienia swojej małej działalności dzięki internetowi. Szkoda że większość ludzi nie rozumie że będąc opiekunem wykonuje zlecenie tak samo jak przedsiębiorca i zgadzają na śmieszne kwoty zaczynające się od 500-800 euro. 
  3. Mam pasję do tworzenia blogów internetowych szczególnie prywatnych, chociaż ostatnio zauważyłem że rownie dobrze się sprawdzają jako wsparcie dla małej firmy. HE HE żeby tylko małej, koroporacje na tym bazują by być widoczni w internecie, więc niby dlaczego osoba proponująca coś na rynku miała by zrezygnować z tak oczywistego narzędzia w internecie?
  4. Po pierwszych rozmowach mam pewność że moje intencje miłej wymiany poglądów tak jak to możemy nauczyć się przyjeżdżając do Niemiec, nie są zrozumiałe. Ale nie przeszkadza mi to, będę dzielnie odpierał prowokacje i postaram się nikogo nie atakować personalnie. Natomiast delikatnie będę mówił o zachowaniu którego nie akceptuje czy nie mogę zrozumieć. Rozumiem to jako normę społeczną. 
  5. Jeśli uważasz że mogę ci pomóc to śmiało daj znać, być może będę mógł coś dla ciebie wymyśleć. 
  6. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vsc_87, zawsze jest adrenalina przed pierwszym wyjazdem, jako że wszystko nowe, coś z czym do czynienia się nie miało.

Zdradzę Ci, ze przed każdym kolejnym wyjazdem na nowe miejsce też czuję dreszczyk niepewności.

 

W razie problemów (czego nie życzę) jesteśmy tu, do Twojej dyspozycji.

Możesz tez podać nazwę miejscowości (najlepiej z kodem), do której jedziesz. Może ktoś jest w pobliżu i nie tylko wirtualnie wesprze.

 

Pozdrawiam

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Basiaim napisał:

@vsc_87, zawsze jest adrenalina przed pierwszym wyjazdem, jako że wszystko nowe, coś z czym do czynienia się nie miało.

Zdradzę Ci, ze przed każdym kolejnym wyjazdem na nowe miejsce też czuję dreszczyk niepewności.

 

W razie problemów (czego nie życzę) jesteśmy tu, do Twojej dyspozycji.

Możesz tez podać nazwę miejscowości (najlepiej z kodem), do której jedziesz. Może ktoś jest w pobliżu i nie tylko wirtualnie wesprze.

 

Pozdrawiam

 

:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, vsc_87 napisał:

Cześć wszystkim. Niebawem wyruszam pierwszy raz przez agencję do Niemiec i bardzo się boję czy wszystko będzie ok. Widzę, że jesteście tu wszyscy bardzo doświadczeni, zazdroszczę, ale wiem, że każdy musiał przejść swoje.

Witaj :) Dasz radę! Ja jestem dopiero na drugim zleceniu,też się bałam.Ale żyję i mam się dobrze :) :haha:.W razie W to wal na forum jak w dym.Zawsze znajdą się osoby,które podpowiedzą co zrobić w danej sytuacji.I pamiętaj "nie święci garnki lepią " :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No patrzaj pani...nie wiedziałam...człek całe życie się uczy i głupi umiera...:szydera: 

Cichaj :grzmotnąć: nie odbieraj mi nadziei.Ja sobie Ciebie za wzór wzięłam a tu się okaże ,że my obie głoopie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Joy napisał:

Cichaj :grzmotnąć: nie odbieraj mi nadziei.Ja sobie Ciebie za wzór wzięłam a tu się okaże ,że my obie głoopie:szydera:

Nie wychylaj się.....trzeba czasem poudawać....żeby innym samoocenę poprawić...:haha: Ty myślisz tylko o sobie...:szydera: Chociaż w oczach wielu jestem głoopia i poosta, to mnie to nie robi...widać Najwyższy tak chciał...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.08.2017 at 12:32, Mirelka1965 napisał:

Witam wszystkie Forumowiczki i Forumowiczów.

Po prawie czterech latach pracy na obczyźnie gdzie tylko czytałam rady i podpowiedzi na tym forum, odważyłam się zarejestrować! I tym sposobem mogę Was wszystkich powitać, pozdrowić i podziękować. 

Mam na imię Mirella, mieszkam w Gdyni. Od prawie czterech lat jestem opiekunką pracującą na własnej działalności jeżdżącej przez agencję. I przyszedł czas coś zmienić, oczywiście na lepsze :d I tego lepszego aktualnie poszukuję!

 

Witamy Cię serdecznie :cmok::oklaski::oklaski:

Rozgaszczaj się i baw się z nami dobrze  :haha:image.png.88812bc49d23ea179c72078aecd1da92.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...