Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam i ja jestem opiekunka od 2 lat,pochodze z Lodzi obecnie jestem w Unsleben.pozdrawiam

Mam pytanie ,czy ktos pracowal w firmie *usunięto* z Poznania

Edytowane przez Moderator
Witamy na forum. Nazwy agencji i przewoźników podajemy wyłącznie w dziale opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, elzbietapasek napisał:

witam i ja jestem opiekunka od 2 lat,pochodze z Lodzi obecnie jestem w Unsleben.pozdrawiam

Mam pytanie ,czy ktos pracowal w firmie *usunięto* z Poznania

Witaj elzbieta i bardzo serdecznie zapraszam do dyskusji -pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fiore napisał:

Dzien dobry !!! Jestem Fiore , w opiece od 10 lat , obecnie w Halstenbek kolo Hamburga.....moze ktos znajdzie sie chetny na kawusie :d pozdrawiam wszystkin na forum

Witaj fiore ,do Halstenbek trochę daleko na kawę ,ale mogę Co zaproponować przepyszną kawusię na forum ,zapraszam :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hugoboss napisał:

Witam jestem nowa na forum.W opiece juz ok 10lat .Bardzo mi miło.

Witaj Hugoboss-ale zapachniało i zrobiło się też miło i to bardzo miło.

1 godzinę temu, maarriioollaa napisał:

Witam,jestem opiekunką ,mieszkam od trzech lat w Niemczech.Pracuję w Klinice,jako Krankenpflegehelferin. POZDRAWIAM!!!!

Witaj mariolka , mam nadzieję ,że opiszesz nam troszkę o swojej pracy .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ullcia napisał:

Witam :) Mam na imię Ulka,jestem opiekunem od 2 lat.Obecnie jestem w Hamburgu a dokładnie Wedel się kłania.Pozdrawiam wszystkich po fachu.

Witaj Ulcia ,zapraszamy do pisania , wymagany język polski .Ciekawi mnie ten Wedel -napisz jak jest.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Witaj Ulcia ,zapraszamy do pisania , wymagany język polski .Ciekawi mnie ten Wedel -napisz jak jest.pozdrawiam

Piękna miejscowość położona na Elbą.Z okna mam widoki na wszystkie przepływające statki....na początku obserwowałam wszystkie teraz to już rutyna i nawet nie zwracam uwagi na nie.Większość mieszkańców to ludzie w podeszłym wieku.Sygnał karetki pogotowia również wtopił się w ten klimat.Poza tym Wedel nie odbiega od innych miejscowości...markety,kawiarenki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Sygnał karetki to u mnie też już normalka,ale tak patrząc na te statki to ja już nie raz bym siebie w myślach  na tym statku widziała ,chodz nie przebadam za bardzo za tym środkiem transportu.No ale dla mnie by było cos nowego .

hahahaha....właśnie przepływa olbrzymi kontenerowiec więc może reflektujesz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...