Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Bota60 napisał:

Witam!!Jestem opiekunką od 12 lat,obecnie pracuję w Tiefenbronn do końca czerwca.W razie czego służę pomocą.Pozdrawiam wszystkie opiekunki oraz opiekunów.

Dziekuję z pozdrowienia...:cmok: My tobie też służymy pomocą...:oklaski: :witam: serdecznie w naszym gronie i na forum łonie...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bota60 napisał:

Witam!!Jestem opiekunką od 12 lat,obecnie pracuję w Tiefenbronn do końca czerwca.W razie czego służę pomocą.Pozdrawiam wszystkie opiekunki oraz opiekunów.

Witaj!!! mi daleko do 12 lat O.o,,,ledwo 3 zrobiłam i urlop ,,poważny urlop życia ,,ale ja mam nadzieję ,że wrócę do tej pięknej roboty,,,bo kocham tych szaleńców naszych PDP:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witaj!!! mi daleko do 12 lat O.o,,,ledwo 3 zrobiłam i urlop ,,poważny urlop życia ,,ale ja mam nadzieję ,że wrócę do tej pięknej roboty,,,bo kocham tych szaleńców naszych PDP:oklaski:

witam-----a za co ich kochasz? za ich szaleństwo?  hihi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, adamos60 napisał:

witam-----a za co ich kochasz? za ich szaleństwo?  hihi

Ja ich kocham za ich wybryki,,jednych te wybryki wyprowadzają z równowagi a mnie te wybryki wydają się normalne w ich wieku i z ich chorobą,,,zawsze przyjmuję wszystko spokojnie,,rozumiem ich,,dlatego nieraz miałam fajne sytuacje ,które rozbawiały a nie denerwowały,,może dlatego ,że na wszystko pozwalalam zawsze ,,bo nie nawidze zakazów ,,nie mój dom i ja w nim nie rządzę,,ja tylko pomagam,,,:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Różnie to bywa z podopiecznymi,ale gorsza jest rodzina, nie dość,że internet mam od tygodnia to włączm laptopa, a tu nie ma połączenia,schodze na dół,a tu okazuje się, że jest wyłączony przycisk od internetu,pauze mam jak synowi pasuje, po wielu negocjacjach, jedzenie kupuje to co dziadek lubi.Po tylu latach pracy, myślałam,że daje radę ogarnąć nową rodzine,a tu okazuje się,że potrafią jeszcze podnieść adrenalinę.Pozdrawiam z Tiefenbronn

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolbudzczanka61 napisał:

Witam! Różnie to bywa z podopiecznymi,ale gorsza jest rodzina, nie dość,że internet mam od tygodnia to włączm laptopa, a tu nie ma połączenia,schodze na dół,a tu okazuje się, że jest wyłączony przycisk od internetu,pauze mam jak synowi pasuje, po wielu negocjacjach, jedzenie kupuje to co dziadek lubi.Po tylu latach pracy, myślałam,że daje radę ogarnąć nową rodzine,a tu okazuje się,że potrafią jeszcze podnieść adrenalinę.Pozdrawiam z Tiefenbronn

 

 

:witam:...i nie daj się...a jak nie pasi, to zawsze można zmienić miejsce...:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, vsc_87 napisał:

Cześć wszystkim. Niebawem wyruszam pierwszy raz przez agencję do Niemiec i bardzo się boję czy wszystko będzie ok. Widzę, że jesteście tu wszyscy bardzo doświadczeni, zazdroszczę, ale wiem, że każdy musiał przejść swoje.

:cześć3: Witaj i bądz twardzielką ,,świat nalezy do Ciebie,,odważnie i tylko odważnie ,,bo to bardzo pomaga,,pokaz ,że potrafisz i dasz radę:oklaski: ta praca to urlop albo wczasy,,,:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

ta praca to urlop albo wczasy,,,:haha:

p*lę takie wczasy. Poza tym się zgadzam,  w tej pracy "trzeba być twardym, a nie miętkim" ;)

https://www.youtube.com/watch?v=yCL-TtBNFa8

Edytowane przez zuziam
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:cześć3: Witaj i bądz twardzielką ,,świat nalezy do Ciebie,,odważnie i tylko odważnie ,,bo to bardzo pomaga,,pokaz ,że potrafisz i dasz radę:oklaski: ta praca to urlop albo wczasy,,,:haha:

Na wczasy wolę się na razie nie nastawiać, na start liczę jedynie, że nie trafi się totalny koszmar... Dzięki za pokrzepiające słowa:-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuziam napisał:

p*lę takie wczasy. Poza tym się zgadzam,  w tej pracy "trzeba być twardym, a nie miętkim" ;)

Tiaaa...Blondi...nę  słodziak rozpieszcza to i wczasy ma jak się patrzy ....Też serdecznie p.....ierniczę wczasy na których zamiast doopę do słońca wystawić ......podcieram czyjąś ....Ino ...te ojrasy tak bardzo potrzebne ...i trza popitalać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vsc_87 napisał:

Na wczasy wolę się na razie nie nastawiać, na start liczę jedynie, że nie trafi się totalny koszmar... Dzięki za pokrzepiające słowa:-)

A ja Ci życzę wczasów od pierwszego wjazdu,,czemu nie? ja tak wjechałam ,,i tak  rok polecial na wczasach,,,a potem też odpoczynek,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, vsc_87 napisał:

Cześć wszystkim. Niebawem wyruszam pierwszy raz przez agencję do Niemiec i bardzo się boję czy wszystko będzie ok. Widzę, że jesteście tu wszyscy bardzo doświadczeni, zazdroszczę, ale wiem, że każdy musiał przejść swoje.

:haha:doświadczeni ? w czym? tam na każdym zleceniu może spotkać Cię multum niespodziewanych okoliczności i nawet 100 letnie doświadczenie by Ci nie pomogło :haha:.W tej pracy trzeba jak to się mówi "brać byka za rogi " Więc niczym się nie przejmuj bądż śmiała i odważna aż do bólu :haha:żartowałam .Witaj jedż śmiało i niczego się nie obawiaj do odważnych świat należy .Witaj :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa...Blondi...nę  słodziak rozpieszcza to i wczasy ma jak się patrzy ....Też serdecznie p.....ierniczę wczasy na których zamiast doopę do słońca wystawić ......podcieram czyjąś ....Ino ...te ojrasy tak bardzo potrzebne ...i trza popitalać .

:cmok: nikt nie rozpieszcza ,,,trafiały mi się same pracowite ale urlopowe miejsca ,,może ja inaczej patrzę? na wszystko,,jest dużo problemów dla innych a dla mnie żaden problem,,,ale nischt zu tragisch,,uśmiechnąc się wszyscy i już dobrze ,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

:haha:doświadczeni ? w czym? tam na każdym zleceniu może spotkać Cię multum niespodziewanych okoliczności i nawet 100 letnie doświadczenie by Ci nie pomogło :haha:.W tej pracy trzeba jak to się mówi "brać byka za rogi " Więc niczym się nie przejmuj bądż śmiała i odważna aż do bólu :haha:żartowałam .Witaj jedż śmiało i niczego się nie obawiaj do odważnych świat należy .Witaj :d

Dziękuję za wsparcie i za miłe przywitanie:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, vsc_87 napisał:

Cześć wszystkim. Niebawem wyruszam pierwszy raz przez agencję do Niemiec i bardzo się boję czy wszystko będzie ok. Widzę, że jesteście tu wszyscy bardzo doświadczeni, zazdroszczę, ale wiem, że każdy musiał przejść swoje.

Pierwszy raz jest najlepszy / w przeciwieństwie do innych pierwszych razów :haha:/ Jest strach , ale też ciekawość , ekscytacja i to zadowolenie z siebie , za każdym razem , ze czemuś dało sie radę  :d Czas biegnie szybko , bo ciągle czegoś nowego można sie nauczyć . 

Nie dołuj się błędami , gafami itp , bo każdy je popełniał i popełnia nadal . Jak będziesz miała jakieś wątpliwości to pisz na forum . 

Głowa do góry , uśmiech na twarzy i do dzieła :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...