Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Joy napisał:

O qrcze ;) już miałam coś napisać,tzn _grzecznie się przywitać,ale jak gryziecie to się chowam do swojego kąta :d Acha,doczytałam teraz ,że tylko czasami to może zdążę_Cześć,mam na imię Jola i dopiero zaczynam raczkować w tym zawodzie,

Uff :) udało się,nikt mnie nie ugryzł:oklaski:xd

Późnym popołudniem wszyscy gryzący śpią...albo odpoczywają po całodniowym gryzieniu...:szydera: Udało ci się przejść bezboleśnie inicjację...:szydera: Zatem :witam: serdecznie...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Późnym popołudniem wszyscy gryzący śpią...albo odpoczywają po całodniowym gryzieniu...:szydera: Udało ci się przejść bezboleśnie inicjację...:szydera: Zatem :witam: serdecznie...:oklaski:

Mirelko dzięki :) i mam coś dla Ciebie :403_chocolate_bar::403_chocolate_bar::403_chocolate_bar:,żeby nie zabrakło :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Mam na imię Monika i 43 lata. Powracam do pracy w branży po blisko pięcioletniej przerwie i stąd moja obecność na forum. Cieszę się, że mogłam do niego dołączyć. Kilka lat przygody w pracy z seniorami mam już za sobą. Opieka stacjonarna, ambulatoryjna i 24h w domu podopiecznego w Niemczech i Austrii Jak również w Seniorenheim nie są mi obce. Poznałam współpracę z  agencjami i samodzielne pozyskiwanie zleceń. Obserwuję, że rynek usług opiekuńczych bardzo się zmienił od mojego ostatniego wyjazdu. Zapewne zmieniły się też uwarunkowania prawne, ale myślę, że dzięki forum nadrobię brak bieżących informacji. Zdecydowałam się na pracę za pośrednictwem jednej z bardzo wielu agencji (nazwy świadomie nie podaję, coby nie było, że kryptoreklama i temu podobne ) Przedstawiono mi już ofertę, opisane warunki zadowalające, więc jak się nic do tego czasu nie zmieni, to 27 lipca ruszam do Hamburga. 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zuziam napisał:

Witam serdecznie Mam na imię Monika i 43 lata. Powracam do pracy w branży po blisko pięcioletniej przerwie i stąd moja obecność na forum. Cieszę się, że mogłam do niego dołączyć. Kilka lat przygody w pracy z seniorami mam już za sobą. Opieka stacjonarna, ambulatoryjna i 24h w domu podopiecznego w Niemczech i Austrii Jak również w Seniorenheim nie są mi obce. Poznałam współpracę z  agencjami i samodzielne pozyskiwanie zleceń. Obserwuję, że rynek usług opiekuńczych bardzo się zmienił od mojego ostatniego wyjazdu. Zapewne zmieniły się też uwarunkowania prawne, ale myślę, że dzięki forum nadrobię brak bieżących informacji. Zdecydowałam się na pracę za pośrednictwem jednej z bardzo wielu agencji (nazwy świadomie nie podaję, coby nie było, że kryptoreklama i temu podobne ) Przedstawiono mi już ofertę, opisane warunki zadowalające, więc jak się nic do tego czasu nie zmieni, to 27 lipca ruszam do Hamburga. 

 

Witam:witam: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, zuziam napisał:

Witam serdecznie Mam na imię Monika i 43 lata. Powracam do pracy w branży po blisko pięcioletniej przerwie i stąd moja obecność na forum. Cieszę się, że mogłam do niego dołączyć. Kilka lat przygody w pracy z seniorami mam już za sobą. Opieka stacjonarna, ambulatoryjna i 24h w domu podopiecznego w Niemczech i Austrii Jak również w Seniorenheim nie są mi obce. Poznałam współpracę z  agencjami i samodzielne pozyskiwanie zleceń. Obserwuję, że rynek usług opiekuńczych bardzo się zmienił od mojego ostatniego wyjazdu. Zapewne zmieniły się też uwarunkowania prawne, ale myślę, że dzięki forum nadrobię brak bieżących informacji. Zdecydowałam się na pracę za pośrednictwem jednej z bardzo wielu agencji (nazwy świadomie nie podaję, coby nie było, że kryptoreklama i temu podobne ) Przedstawiono mi już ofertę, opisane warunki zadowalające, więc jak się nic do tego czasu nie zmieni, to 27 lipca ruszam do Hamburga. 

 

:witam: bardzo serdecznie wśród zdrowo i pozytywnie zakręconych...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witaj w naszym trochę zakręcobym gronie. Szybko się ogarniesz, ten rynek o ile wiem niewiele się zmienił. Dasz radę. :oklaski:

Wcześniej, szukało się zleceń, teraz zlecenia same się pchają Przynajmniej takie wrażenie odnoszę. No i przeczytałam gdzieś, że z działalnością zarówno PL jak i DE uważać trzeba, bo to takie stąpanie po cienkiej linie.

Póki, co jeszcze w starej pracy domykanie spraw. Potem zasłużony odpoczynek i powrót do naszego opiekunkowego elorado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuziam napisał:

Witam serdecznie Mam na imię Monika i 43 lata. Powracam do pracy w branży po blisko pięcioletniej przerwie i stąd moja obecność na forum. Cieszę się, że mogłam do niego dołączyć. Kilka lat przygody w pracy z seniorami mam już za sobą. Opieka stacjonarna, ambulatoryjna i 24h w domu podopiecznego w Niemczech i Austrii Jak również w Seniorenheim nie są mi obce. Poznałam współpracę z  agencjami i samodzielne pozyskiwanie zleceń. Obserwuję, że rynek usług opiekuńczych bardzo się zmienił od mojego ostatniego wyjazdu. Zapewne zmieniły się też uwarunkowania prawne, ale myślę, że dzięki forum nadrobię brak bieżących informacji. Zdecydowałam się na pracę za pośrednictwem jednej z bardzo wielu agencji (nazwy świadomie nie podaję, coby nie było, że kryptoreklama i temu podobne ) Przedstawiono mi już ofertę, opisane warunki zadowalające, więc jak się nic do tego czasu nie zmieni, to 27 lipca ruszam do Hamburga. 

 

Witaj :) To jest nas dwie nowe "duszyczki" :witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bota60 napisał:

Witam!!Jestem opiekunką od 12 lat,obecnie pracuję w Tiefenbronn do końca czerwca.W razie czego służę pomocą.Pozdrawiam wszystkie opiekunki oraz opiekunów.

I ja również Ciebie jakniewiemco!!! 

:witam::hura::witam:

Edytowane przez LACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...