Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mania40 napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Jestem z pomorza, szukam prywatnej oferty pracy. Pozdrawiam serdecznie Mariola 

:witam: serdecznie....Ofert szukaj w klubach...tutaj się tylko witamy....Skąd z Pomorza? Mało kto się chwali swoim miastem....A szkoda....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, foczka63 napisał:

Tak się zdarza,kiedy ktoś na własne życzenie zarzyna kurę znoszącą złote jaja.Najważniejsze ,że wraz ze zniszczeniem tamtego nie udało sie zniszczyć społeczności:)Myślę,że każdy z nas,desantowców,przyjętych tu tak sympatycznie w swoim tempie sie na OR odnajdzie:)Ja się odnalazłam dośc szybko,czego pozostałym życzę:)Miłego dnia:)

Kasiu, ja wiem, ze Ty to potrafisz nazywac fajnie nawet osly z wroclawskiego zoo , ale moze by to forum nazwac OPR?

To taki wiekszy respekt budzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Jak w gumiakach to grzybiarze, specjaliści od trufli.... :szydera:

Widzisss...to też ja taka grzybiara jestem . Coś w tym musi być ...nie ma to tamto ...Od naczelnych pewnie nie pochodzę , tylko od poszukiwaczy trufli ...Dawać mi tu te pierły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak ...Przecież my w gumiakach łazimy . Radocha by była , że hej ...xd

Hm...musze sprostowac. Fioletowa to codziennie na obcasach zapitala, w dodatku fioletowych i z fioletowa torebka. Normalnie Paris Szik. Dla zamydlenia oczu dupomyjcem sie  nazywa.

Taka  skromna natura w niej drzemie:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Widzisss...to też ja taka grzybiara jestem . Coś w tym musi być ...nie ma to tamto ...Od naczelnych pewnie nie pochodzę , tylko od poszukiwaczy trufli ...Dawać mi tu te pierły ...

Dam, czemu nie....tylko wprzódy muszę te pierły mieć...:szydera: Ale jak już je będę miała, to dla ciebie je rozerwę i rzucę przed....kaloszki....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, KRAGIEL H napisał:

Witam - rozpoczynam moje wyprawy w charakterze opiekunki -aktualnie pracuję w Erfurcie i chciałabym się spotkać z inną opiekunką lub opiekunkami na pogaduchy podczas pauzy.

 

:witam: serdecznie....Bywaj, pisz, baw się....znajdziesz na pewno coś interesującego dla siebie...:cześć3: Mamy taki wątek "Szukam znajomych"...w nim napisz swój kod pocztowy i jeśli ktoś jest z okolicy to będzie odzew...wpisz również na mapie opiekunów swoje miejsce pobytu....ułatwi to poszukiwania stęsknionym polskiej mowy...:dobrze: Zapraszamy na kawkę...na salonach ploty się odbywają i kontakty między ludzkie zacieśniają...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zofijka napisał:

To i ja witam. Mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej.  

Bardzo serdecznie :witam: O twoim zadomowieniu na dlużej jestem głęboko przekonana :dobrze: Znajdziesz miejsce na :dyskusja:, koleżeństwo do :kawa2:, wielbicieli kuchni i muzyki, fotografów,  samochodziarzy i wielu innych ludków...wszystkich sympatycznych, serdecznych, pomocnych...:haha:A jak tacy nie będą,  to :lanie:  Rozgaszczaj się :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.7.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

Dobry wieczor:) banitka Kika1 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...