Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Aś się uparła tutaj witać i pożyczać....:haha: Toć tutaj tylko świeżaki...a z ciebie co za świeżak? :haha: Na kwausiowy wątek z bagażem doświadczeń odmaszerować...:szydera:

:d:d:d No sorry, sorry, sorry. Głowę mam zakręconą :d , bo zaraz będę piekła to ciasto z kartonika :d i bojam się strasznie, czy wyjdzie coś z tego czy nie :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

:d:d:d No sorry, sorry, sorry. Głowę mam zakręconą :d , bo zaraz będę piekła to ciasto z kartonika :d i bojam się strasznie, czy wyjdzie coś z tego czy nie :d 

Ciasto z kartonika zawsze wychodzi,,,nischt zu tragisch,,dasz radę,,zakalca nie będzie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dodzisława napisał:

:d:d:d No sorry, sorry, sorry. Głowę mam zakręconą :d , bo zaraz będę piekła to ciasto z kartonika :d i bojam się strasznie, czy wyjdzie coś z tego czy nie :d 

Tak Ty do wypieków najsampierw włos kręcisz!? ...no rozumiem , może Ci bez ondulacji nie wychodzi..:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Malina 1 napisał:

Witam wszystkich znajomych i nowo poznanych.Miłego dnia

Jeżu malusieńki ,ale Ci zeszło... wiem Malyna ,dżipi S  Ci szwankuje ,zakup w końcu nowy, w Demenzlandii popitalasz... a nie tylko ciuchy i ciuchy i kosmetyki .:d

Witaj i się rozgaszczaj.:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Blondi napisał:

Ciasto z kartonika zawsze wychodzi,,,nischt zu tragisch,,dasz radę,,zakalca nie będzie,,,

Obyś miała rację :d Ja w swoim życiu .....dość juz długim :d:d:d upiekłam moze z 10 ciast i to tak srednio jedno na 5 lat wychodzi :d:d:d więc sama rozumiesz mój stres :d  Dwa tygodnie temu i trzy tygodnie temu miałam wenę i upiekłam 2 ciasta, ale zamiast zamrozic na swieta, to ludziom porozdawałam, a udały się wyjątkowo i wcale nie z paczki :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Dodzisława napisał:

:d:d:d No sorry, sorry, sorry. Głowę mam zakręconą :d , bo zaraz będę piekła to ciasto z kartonika :d i bojam się strasznie, czy wyjdzie coś z tego czy nie :d 

Dasz radę...:dobrze: A potem zdjątko cuda tego wrzuć, cobyśmy oczy swe napaśli widokiem....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

Ostatnio mało się udzielałam i weszłam,i tak myślę co to? to nie tu,jakieś inne ludzie chyba na innej planecie jestem,no ale miło że jesteście

 

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

Ostatnio mało się udzielałam i weszłam,i tak myślę co to? to nie tu,jakieś inne ludzie chyba na innej planecie jestem,no ale miło że jesteście

Malynka ...dziecko drogie witaj :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wyjdzie .... przydatność do spożycia ...

:d:d:d No jak by to powiedzieć :d:d:d talentów mam wiele, przede wszystkim do spiermandolenia wypieków :d

Własnie wróciłam z cukierni :d a ciasto z paczki spoczywa sobie w koszu na smieci. Zle ustawiłam temperaturę i spaliło się po prostu :d Obiecuje, że przez najblizsze 5 lat nie tknę się piekarnika, no chyba ze po to, by mięso upiec.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Dasz radę...:dobrze: A potem zdjątko cuda tego wrzuć, cobyśmy oczy swe napaśli widokiem....:szydera:

No nie dałam rady :d w połowie pieczenia ....poczułam....ze to juz....zaczyna się palić na węgiel :d No cóż....nikt nie jest doskonały. Nie wiem jak to się stało ze ustawiłam temperature na 250 stopni :d : D: D:D :d  Ale w cukierni miejscowej mają bardzo dobrze Schmandkuchen :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

No nie dałam rady :d w połowie pieczenia ....poczułam....ze to juz....zaczyna się palić na węgiel :d No cóż....nikt nie jest doskonały. Nie wiem jak to się stało ze ustawiłam temperature na 250 stopni :d : D: D:D :d  Ale w cukierni miejscowej mają bardzo dobrze Schmandkuchen :d 

Też możesz zdjątko wstawić....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...