Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Z wielkiej ....nieśmiałości.....zapytowywuję.....czy jakieś dezinformacje to będą w najblizszym czasie?

Hmm... Trudno powiedzieć kiedy... Jestem jeszcze zdezorientowana, świeży azylant ze mnie, mało czasu na szpiegowanie, bo zmieniam PLacówkę za parę Dni... No, ogólnie czarno to widzę (na szczęście nie zielono). O.łówek mi się złamał i papier bielą razi mnie w oczy jeszcze...

P.S Proszę nie interpretować tego dwuznacznie, chyba, że na własne ryzyko sami się zdezinformujecie tym postem. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ellax2 napisał:

Hmm... Trudno powiedzieć kiedy... Jestem jeszcze zdezorientowana, świeży azylant ze mnie, mało czasu na szpiegowanie, bo zmieniam PLacówkę za parę Dni... No, ogólnie czarno to widzę (na szczęście nie zielono). O.łówek mi się złamał i papier bielą razi mnie w oczy jeszcze...

P.S Proszę nie interpretować tego dwuznacznie, chyba, że na własne ryzyko sami się zdezinformujecie tym postem. :szydera:

Się niech Dezinformatorka ogarnie z letka :d Tutaj to po prostu jak u mamy jest. Placówkę zmieniamy tegoż samego dnia , więc wiem, rozumiem. :d :Pozostaję jednak w nadziei :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dodzisława napisał:

Się niech Dezinformatorka ogarnie z letka :d Tutaj to po prostu jak u mamy jest. Placówkę zmieniamy tegoż samego dnia , więc wiem, rozumiem. :d :Pozostaję jednak w nadziei :d 

Też wyjeżdżasz 5? Z jakiego kierunku? Może nam pisane spotkać się w drodze?

Przez święta może urodzę jakieś dezinformujące brednie, ale nie obiecuję. :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Nie płakaj, jako i ja nie płaczę. 21 kwietnia jestem w wawie.  Odlot mam :d : D:D :d a 28 .04 przylot, więc jak coś to ....wiecie...rozumiecie ... :d 

Ok. 21. będę jako tako po robocie.

Teraz wypróbuję, jak działa tu opcja priv. Rzucam, a Ty łap z drugiej strony ekranu. :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry w Wielki Piątek.

My z Pdp dopiero co wróciliśmy z uroczystej, świątecznej, rodzinnej kolacji w restauracji.

Napchałem się ryb różnych i wybrałem danie z sałatką z fenkuła i owoców cytrusowych. Do tego pieczone ziemniaki, które kucharz potraktował dosłownie,i je na brązowo upekł do tego stopnia, że tylko palcami można było je brać, bo spod widelca "umykały" :-))), :-)))

Ale smaczne ryby były, lekko grillowane i soczyste.  Fenkuł też był smaczny.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Knorr napisał:

Dzień Dobry w Wielki Piątek.

My z Pdp dopiero co wróciliśmy z uroczystej, świątecznej, rodzinnej kolacji w restauracji.

Napchałem się ryb różnych i wybrałem danie z sałatką z fenkuła i owoców cytrusowych. Do tego pieczone ziemniaki, które kucharz potraktował dosłownie,i je na brązowo upekł do tego stopnia, że tylko palcami można było je brać, bo spod widelca "umykały" :-))), :-)))

Ale smaczne ryby były, lekko grillowane i soczyste.  Fenkuł też był smaczny.

Witaj to już nie jesteś '' Mąż'' ?, podobało mi się :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Knorr napisał:

Dzień Dobry w Wielki Piątek.

My z Pdp dopiero co wróciliśmy z uroczystej, świątecznej, rodzinnej kolacji w restauracji.

Napchałem się ryb różnych i wybrałem danie z sałatką z fenkuła i owoców cytrusowych. Do tego pieczone ziemniaki, które kucharz potraktował dosłownie,i je na brązowo upekł do tego stopnia, że tylko palcami można było je brać, bo spod widelca "umykały" :-))), :-)))

Ale smaczne ryby były, lekko grillowane i soczyste.  Fenkuł też był smaczny.

Jak taka  światowa  jesteś  ,To  zdradź maluczkim  co to Fenkuł????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

My tu żonatych nie lubimy.Raczej wolimy wolnych.

Nooo...zajętych absolutnie ...nie . Co to , okruchy z pańskiego stołu nam potrzebne ...Okruchami się nie najemy ...my są żarte mocno . Towar przechodzony traci na wartości ...Dobrze , że ten Knorr wreszcie się rozwiódł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...