Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mycha napisał:

Witamy, witamy i czerwony dywan rozkładamy :love: Jak widzisz nie chciałaś Ty do nas to my do Ciebie przyszliśmy :szydera:

Fajnie jest was na nowo witac.

Psychike mam troche zdarta,to moze sie tu troszke odbuduje . Przy tylu zyczliwych osobach jest to jak najbardziej mozliwe.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Fajnie jest was na nowo witac.

Psychike mam troche zdarta,to moze sie tu troszke odbuduje . Przy tylu zyczliwych osobach jest to jak najbardziej mozliwe.

Przecież wiesz matko forumowa, że kochamy Cię namiętnie. Ty na forum musisz być :d No nie wiem jak tubylcy poradzą sobie z tak dużym desantem ale przecież to opiekunki/opiekunowie. A ci wszystko potrafią i elastyczni jak guma w majtkach są. To chyba nas nie wyrzucą. My też opiekunki i też gumowe. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mycha napisał:

Przecież wiesz matko forumowa, że kochamy Cię namiętnie. Ty na forum musisz być :d No nie wiem jak tubylcy poradzą sobie z tak dużym desantem ale przecież to opiekunki/opiekunowie. A ci wszystko potrafią i elastyczni jak guma w majtkach są. To chyba nas nie wyrzucą. My też opiekunki i też gumowe. 

Nie bojaj....nie takie rzeczy w 45-tym na tajnych kompletach przerabiali....a potem wojnę wygrali :oklaski:  Damy radę...jak rozpracujemy wasz slang...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mycha napisał:

Przecież wiesz matko forumowa, że kochamy Cię namiętnie. Ty na forum musisz być :d No nie wiem jak tubylcy poradzą sobie z tak dużym desantem ale przecież to opiekunki/opiekunowie. A ci wszystko potrafią i elastyczni jak guma w majtkach są. To chyba nas nie wyrzucą. My też opiekunki i też gumowe. 

My ma my pojemne ramiona :d Wszystkich przygarniemy :) Tylko nie wiem kiedy połapiemy się kto jest kto O.o Tyle narodu naraz wskoczyło , że nawet nie wiem kto baba a kto chłop :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

My ma my pojemne ramiona :d Wszystkich przygarniemy :) Tylko nie wiem kiedy połapiemy się kto jest kto O.o Tyle narodu naraz wskoczyło , że nawet nie wiem kto baba a kto chłop :szydera:

Wcale się wam nie dziwię. Niebo było całe czarne od spadochronów. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

My ma my pojemne ramiona :d Wszystkich przygarniemy :) Tylko nie wiem kiedy połapiemy się kto jest kto O.o Tyle narodu naraz wskoczyło , że nawet nie wiem kto baba a kto chłop :szydera:

Spoko-loko...większość desantowców ma zdjęcia :szydera:  A resztę wyczaisz po postach, a właściwie po wypowiedziach osobowych...:szydera: No chyba, że ktoś się tajniaczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mycha napisał:

Ale ten ostatni ludek to dopiero numer !! No nie wiem, nie wiem jak forum to przeżyje :szydera:

Przeżyje forum wszystko,,,mam miotłę i zamiotę pod dywan ,,,jak będzie za mocno skakał:oklaski: a ja jaki jestem numer ,,,jakich mało,,że jeszcze tego forum nie rozniosłam i nie eksploadowało to sie dziwię:hura: a jednak wszystko dalej jest na miejscu,,,,nie bajaj się:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

My ma my pojemne ramiona :d Wszystkich przygarniemy :) Tylko nie wiem kiedy połapiemy się kto jest kto O.o Tyle narodu naraz wskoczyło , że nawet nie wiem kto baba a kto chłop :szydera:

E tam. Najważniejsze, że my wiemy. Kto jest kto. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andreaa napisał:

Fajnie jest was na nowo witac.

Psychike mam troche zdarta,to moze sie tu troszke odbuduje . Przy tylu zyczliwych osobach jest to jak najbardziej mozliwe.

Andrejka! Witaj. My tu poniekąd wszyscy na leczeniu psychiki i odwyku od zielonego. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

My ma my pojemne ramiona :d Wszystkich przygarniemy :) Tylko nie wiem kiedy połapiemy się kto jest kto O.o Tyle narodu naraz wskoczyło , że nawet nie wiem kto baba a kto chłop :szydera:

Już ci tłumaczę.baba ma mniejsze stopy a chłop wieksze.Różnica więc jest miedzy nogami :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Już ci tłumaczę.baba ma mniejsze stopy a chłop wieksze.Różnica więc jest miedzy nogami :szydera:

W dzisiejszych czasach nikt nie ma pewności co kto ma          poniżej pasa :p Czasami można się lekko zdziwić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Paolo napisał:

Dzień dobry Państwu. Mam nadzieję,że tym forum nie rządzi żadna kobieta na psychotropach ani nikt z " Gwiezdnych wojen "...

PS. Na innym forum zabrano mi prawo jazdy na rok za przekroczenie punktów. Dlatego też - być może tutaj uda mi sięj pojeździć bez trzymanki i nikt nie będzie mnie łapał na radar cenzury na każdym zakręcie. P.

:witam:...i o wybaczenie na wstępie proszę :sorry: Nie dopatrzyła, że przybyłeś/aś, kobierca nie rozłożyła, pyłu sprzed nóg nie starła, płatkami róż nie obsypała, a na innym wątku oszkalowała...:smutek:Raz jeszcze :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

:witam:...i o wybaczenie na wstępie proszę :sorry: Nie dopatrzyła, że przybyłeś/aś, kobierca nie rozłożyła, pyłu sprzed nóg nie starła, płatkami róż nie obsypała, a na innym wątku oszkalowała...:smutek:Raz jeszcze :sorry:

Spoko. Odsyp trochę tego co bierzesz i będzie gitarrrra...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ellax2 napisał:

Dobry wieczór wszystkim!

@Andreaa, @Nugatka i @Paolo , witajcie też.

A kolega wyszedł już z puszki, widzę. Mam nadzieję, że to insza puszka i nie wylezie z niej jakas zielona plaga. :ostrzegam:

To ci puszka. Ze tez wlasnie ja musze przypominac. 

Witajcie dziewczeta @Andreaa , @Nugatka, bo @Paolo juz powitalam gdzie indziej:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...