Skocz do zawartości

Niskie wynagrodzenia w pracy opiekuna.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, geronimo napisał:

Kuźwa doszedłem do wniosku ze ja tyż jestem opiekun dyplomowany, mało tego certyfikowany.

Ostatnio otrzymałem certyfikat w języku angielskim i niemieckim z zakresu podcierania doopy i pracy jako dźwigowy.

Więc jak myślicie? mogę uzywać tytułu - dyplomowany - wszak jeszcze mam parę innych dyplomów:d

Po co Ci takie papiery jak i bez tego Mistrzu jesteś :zwyciezca: Wejdzie tu taki Opiekun medyczny , a nawet nie wie do kogo gada O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, geronimo napisał:

Kuźwa doszedłem do wniosku ze ja tyż jestem opiekun dyplomowany, mało tego certyfikowany.

Ostatnio otrzymałem certyfikat w języku angielskim i niemieckim z zakresu podcierania doopy i pracy jako dźwigowy.

Więc jak myślicie? mogę uzywać tytułu - dyplomowany - wszak jeszcze mam parę innych dyplomów:d

Używaj wszystkich tytułów . Poważniej brzmiało będzie ...Jak się bawić to na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Gero-a kto Ci dał rzeczony certyfikat? Na dobitkę w dwóch językach?O.o:haha:

Sam se napisał ...po polsku . Po angielsku @awe59...i @1bozka...mu chyba napisały . Wzywał niedawno pomocy ...i one obie ruszyły z wyciągniętą , pomocną dłonią :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Gero-a kto Ci dał rzeczony certyfikat? Na dobitkę w dwóch językach?O.o:haha:

Tez taki mam certyfikacik, w dwóch językach, ale bez nostryfikacji dalej mogę sobie nim pupę podetrzeć. Mi się przydał kurs, a sam papier już mniej xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

No dobra.Tera trza do Gera zwracać się per Dyplomowany Opiekunie,do Fioletty-magister.Do mnie normalnie:zwyczajna gosposia jestem:p

Do mnie też ...zwyczajna doopomyja bez tytułów .....alee...jak kolega Opiekun bardzo Medyczny da mi namiary na te kursa ..co to bez nich niiii...sosny  ...to też wykształcona będę ...z tytułem . Może nawet podcierać będę inaczej ...tak bardziej z gracją ? W końcu tytuły zobowiązują !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Używaj wszystkich tytułów . Poważniej brzmiało będzie ...Jak się bawić to na całego.

 Wchodzi "Ktoś".., zakłada topik i za przewodnika stada chce robić, a stada nie zna.... O.o Sam się przedstawił i wcale nie oczekuje wice versa O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BabaJagusia napisał:

No dobra.Tera trza do Gera zwracać się per Dyplomowany Opiekunie,do Fioletty-magister.Do mnie normalnie:zwyczajna gosposia jestem:p

No oczywiscie proszę się zwracać do mnie per Mistrzu Dyplomowano- Certyfikowany ze nie wspomnę o innych tytułach:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

 Wchodzi "Ktoś".., zakłada topik i za przewodnika stada chce robić, a stada nie zna.... O.o Sam się przedstawił i wcale nie oczekuje wice versa O.o

Nooo...a przy okazji ktoś po doopie oberwał za " wszczynanie " ....a reklamodawca poszedł se w ........i tyle my go widzieli . A mnie skusił ..jam żądna wiedzy . Teraz przyjdzie mi się pochlastać ...chyba :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Używaj wszystkich tytułów . Poważniej brzmiało będzie ...Jak się bawić to na całego.

Mam taki stary dyplom na ktorym wyraźnie stoi: "Menager". Czy to tez sie liczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...a przy okazji ktoś po doopie oberwał za " wszczynanie " ....a reklamodawca poszedł se w ........i tyle my go widzieli . A mnie skusił ..jam żądna wiedzy . Teraz przyjdzie mi się pochlastać ...chyba :smutek:

No właśnie O.o Nie wiem czy to już jest ocenzurowane, bo czytam i czytam wypowiedzi karnie opunktowane i nie wiem za co te punkty są O.o Kurde znowu będę bała się odezwać O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BabaJagusia napisał:

Gero-a kto Ci dał rzeczony certyfikat? Na dobitkę w dwóch językach?O.o:haha:

Gero ma certyfikat z NASA i CIA. 

Niemiecka Agencja Samopomocy Analnej i Centrum Inkontynencji Absolutnej. 

Ogólnie obydwa kwity są do dupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeryKy napisał:

Mam taki stary dyplom na ktorym wyraźnie stoi: "Menager". Czy to tez sie liczy?

Też ...no jasne , że też . W końcu tą doopomyjną robotę też jakoś z głową trzeba sobie zorganizować ! ...Np. kobietę zaczynamy od przodu ..do tyłu ....Chłopa jak nam wygodniej ...O ! Mogę starać się już o dyplom , gdy taką wiedzę posiadam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MeryKy napisał:

Mam taki stary dyplom na ktorym wyraźnie stoi: "Menager". Czy to tez sie liczy?

Liczy się na bank. Możesz zarządzać budżetem z Hausgeldu u dziadka. Ja mam dyplom za zajęcie I miejsca w turnieju gry w kometkę na wczasach Wojskowy Dom Wypoczynkowy Konotop 1981 ale nie chcą go Niemcy nostrofikować  bo podobno w finale wiatr był zbyt silny. Ale nie tracę nadziei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dypl.Opiekun medyczny napisał:

Tak jeszcze rok i będzie zalew opiekunek z Ukrainy, które będą pracować za jeszcze mniejsze pieniądze. Zobaczymy co wtedy będziecie pisać w komentarzach.  Na szczęście w UK wykształcenie średnie oraz studium medyczne jest w większości placówek bezwzględnie wymagane. Ja się nie mam czym martwić. 

Wiec w czym problem,ze agencje na rynek niemiecki mało placa.Od jakiegoś czasu ofert pracy w UK jest na peczki tylko brac i wybierac zwłaszcza jako dyplomowany opiekun cos dla siebie znajdzie,wiec powodzenia w Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Do mnie też ...zwyczajna doopomyja bez tytułów .....alee...jak kolega Opiekun bardzo Medyczny da mi namiary na te kursa ..co to bez nich niiii...sosny  ...to też wykształcona będę ...z tytułem . Może nawet podcierać będę inaczej ...tak bardziej z gracją ? W końcu tytuły zobowiązują !:szydera:

Basia bylebyś tylko pieczątek Pdp na doopskach nie przystawiała:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dypl.Opiekun medyczny napisał:

Po tych komentarzach mogę stwierdzić,że ludziom pasuje tak jak jest. Będą zarabiać 500 euro na miesiąc . Też będzie super. A agencje tylko zacierają ręce. Powodzenia . Żegnam  

guggy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dypl.Opiekun medyczny napisał:

Po tych komentarzach mogę stwierdzić,że ludziom pasuje tak jak jest. Będą zarabiać 500 euro na miesiąc . Też będzie super. A agencje tylko zacierają ręce. Powodzenia . Żegnam  

Kazda oferta jest kwestia indywidualna.Jedni przyjmują oferte za 500 a wielu innych dziekuje w tym momencie za rozmowe.Kazdy ma prawo wyboru i decydowania,czy dana oferta pasuje,czy nie.Przymusu zadnego nie ma.Niestety sa w tez osoby,ktore sytuacja zyciowa zmusza do podejmowania zlecenia za niska stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to dyplomowany widział oferty za 500???Chyba na rumuńskich portalach,he he .

Dyplomowany to w ogóle był w Niemczech w pracy jako opiekun,bo cos wątpię...?

Owszem ,zdarzają się oferty za 850-900 euro,ale to już chyba tylko absolutne świeżynki, bez znajomości jezyka na to się nabierają.

Dyplomowany niechaj się najpierw z tematem dobrze zapozna a dopiero potem dyskusję rozpoczyna ,bo póki co to się dyplomowany ,mówiąc delikatnie, ośmieszył  snując nam tu swoje mądrości....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No jak nie ..jak tak ?! Niech wiedzą , że wykwalifikowana opiekunka ma pieczę nad nimi . Stąd te pieczątki :szydera:

Gorzej jak taki jeden z drugim zechce przyszpanować przed sąsiadami i zacznie biegać z gołym tyłkiem coby każdy owe pieczątki zobaczył :szydera: To dopiero będzie cyrk:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...