Skocz do zawartości

Niskie wynagrodzenia w pracy opiekuna.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Grzegorz B napisał:

Zawsze jakoś tak lżej robi mi się na duszy, jak ktoś przychodzi i mi mówi, że wie jak zmienić moją niedolę i ma receptę na wszystko. Od razu spokojniej mi się żyje

FB_IMG_1525626846402.jpg

Grzegorz-jestem w Twojej drużynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dypl.Opiekun medyczny napisał:

Tak jeszcze rok i będzie zalew opiekunek z Ukrainy, które będą pracować za jeszcze mniejsze pieniądze. Zobaczymy co wtedy będziecie pisać w komentarzach.  Na szczęście w UK wykształcenie średnie oraz studium medyczne jest w większości placówek bezwzględnie wymagane. Ja się nie mam czym martwić. 

Ty też jesteś zalew. Tylko z Polski. Nie rozumiem co Ci do tego jaka nacja bedzie pracowała z seniorami? I czym sie tak podniecasz? Piszesz,że sie nie martwisz a jednocześnie Twoje posty sa pełne jakiegoś nerwowego niepokoju. Czujesz się niepewnie? Boisz się o utrate stanowiska? Bo nie mam pojecia czym można uzasadnić sztuczna troskę o nasze zadki. 

Pojawiasz sie znikąd jak pytong znad Wisły i siejesz ferment. Zupełnie nieuzasadniony. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Boszzzzze...jak nie Oferownik, to Opiekunek z....papierem...., albo jakiś inny dziwoląg. Fora dla opiekunek mają dziwną, jak dla mnie, siłę przyciągania sprawnych intelektualnie...inaczej. :d 

O widzisz Dodzisławo ,  jak podaje PKW ,sprawnych inaczej intelektualnie ,jak raczyłaś to ładnie ująć :d , jest 34,29% wg najnowszych danych i to nie jest kwestia przyciągania na branżowe fora .:d

A tak na marginesie ...tyle wiedzy , nauki , kursów itp...to jednak ryje beret nieziemsko ,stąd wysyp kosmitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

O widzisz Dodzisławo ,  jak podaje PKW ,sprawnych inaczej intelektualnie ,jak raczyłaś to ładnie ująć :d , jest 34,29% wg najnowszych danych i to nie jest kwestia przyciągania na branżowe fora .:d

A tak na marginesie ...tyle wiedzy , nauki , kursów itp...to jednak ryje beret nieziemsko ,stąd wysyp kosmitów.

Musimy zważać na słowa , bo ostrzeżenia polecą ...czerwone ...jako i wstępnie już poleciały :tak2:

Przemyślałam sprawę ...chcę się kształcić na " Opiekuna Medycznego " ...tylko nie wiem , gdzie mam uderzyć . Was - forumowiczów słuchać nie będę , bo mnie w bambuko zrobicie ...dla jaj . Potrzebuję prawdziwych wskazówek ...więc : Opiekunie Medyczny ...dawaj namiary . Nie bądź gołosłowny . Słowo się rzekło ...ruszaj z pomocą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musimy zważać na słowa , bo ostrzeżenia polecą ...czerwone ...jako i wstępnie już poleciały :tak2:

Przemyślałam sprawę ...chcę się kształcić na " Opiekuna Medycznego " ...tylko nie wiem , gdzie mam uderzyć . Was - forumowiczów słuchać nie będę , bo mnie w bambuko zrobicie ...dla jaj . Potrzebuję prawdziwych wskazówek ...więc : Opiekunie Medyczny ...dawaj namiary . Nie bądź gołosłowny . Słowo się rzekło ...ruszaj z pomocą .

Ja też się chetnie pokształcę. I poproszę o wskazówki o firmę, która oferuje te niezaniżone zarobki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BabaJagusia napisał:

A ja nie będę się kursować.Wolę być pomocą domową.Jakaś taka mało ambitna jestem.:cześć:

No wiesz? Jakbyś ciężko pracowała, dokształcała się, to po jakimś czasie awansowałabyś na starszą pomoc domową. A potem na ochmistrzynię. Aż w końcu miałabyś pod sobą cały pluton pomocy domowej. Ale to trzeba być proaktywnym, szukać możliwości, wyjść ze strefy komfortu, poszerzać wiedzę i podnosić kwalifikacje! Taka szansa miałaby ci przejść koło nosa?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asna napisał:

No wiesz? Jakbyś ciężko pracowała, dokształcała się, to po jakimś czasie awansowałabyś na starszą pomoc domową. A potem na ochmistrzynię. Aż w końcu miałabyś pod sobą cały pluton pomocy domowej. Ale to trzeba być proaktywnym, szukać możliwości, wyjść ze strefy komfortu, poszerzać wiedzę i podnosić kwalifikacje! Taka szansa miałaby ci przejść koło nosa?!

O Bosze  !!!, Asna :d prawie mnie przekonałeś xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, asna napisał:

No wiesz? Jakbyś ciężko pracowała, dokształcała się, to po jakimś czasie awansowałabyś na starszą pomoc domową. A potem na ochmistrzynię. Aż w końcu miałabyś pod sobą cały pluton pomocy domowej. Ale to trzeba być proaktywnym, szukać możliwości, wyjść ze strefy komfortu, poszerzać wiedzę i podnosić kwalifikacje! Taka szansa miałaby ci przejść koło nosa?!

@asna mnie nie przekonałeś....poszerzać wiedzę to tak... ale podnosić kwalifikacje i zarządzać plutonem pomocy domowej....powiem Ci, ze mam to gdzieś....tam gdzie słońce nie dochodzi konkretnie. Bardzo lubie swoją strefę komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

@asna mnie nie przekonałeś....poszerzać wiedzę to tak... ale podnosić kwalifikacje i zarządzać plutonem pomocy domowej....powiem Ci, ze mam to gdzieś....tam gdzie słońce nie dochodzi konkretnie. Bardzo lubie swoją strefę komfortu.

A ja poszerzę wiedzę,podniosę kwalifikacje,porządzę plutonem pomocy wszelakiej a nad ranem się obudzę szczęśliwa,że to był tylko zły sen:szydera: Że nie muszę wychodzić poza codzienną rutynę i spokojnie sobie będę odliczała dni do wypłaty:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, asna napisał:

No wiesz? Jakbyś ciężko pracowała, dokształcała się, to po jakimś czasie awansowałabyś na starszą pomoc domową. A potem na ochmistrzynię. Aż w końcu miałabyś pod sobą cały pluton pomocy domowej. Ale to trzeba być proaktywnym, szukać możliwości, wyjść ze strefy komfortu, poszerzać wiedzę i podnosić kwalifikacje! Taka szansa miałaby ci przejść koło nosa?!

Wiesz co ja już kiedyś " wyszłam ze strefy komfortu " i robiłam wszystko jak wyżej i....i tak mnie zwolnili z firmy , i tak się zastanawiam czy to był przypadek ,czy to,że mój szef miał mniejsze kompetencje ode mnie,za to szersze plecki i wiadro wazeliny zawsze na podorędziu :d....a tak w ogóle to leniwa jestem z natury ,a tak zupełnie na marginesie ,to lubię Cię chłopaku .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa doszedłem do wniosku ze ja tyż jestem opiekun dyplomowany, mało tego certyfikowany.

Ostatnio otrzymałem certyfikat w języku angielskim i niemieckim z zakresu podcierania doopy i pracy jako dźwigowy.

Więc jak myślicie? mogę uzywać tytułu - dyplomowany - wszak jeszcze mam parę innych dyplomów:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...