Skocz do zawartości

I co? I nic! A miały być upadki agencji....


Gość Anka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie. Wszyscy pisali, że rok 2015 będzie przełomowy, że będziemy zarabiać kilka tysięcy euro a agencje upadną. I co? I nic. Dostałam coroczną podwyżkę i nadal jestem tu gdzie jestem. Odczułyście jakieś zmiany? (pensja, forma zatrudnienia, cokolwiek??)

anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pracowalam w Seniorenhilfe Dortmund teraz zmieniam na inna firme gdzie za takie same obowiazki otrzymam 150e wiecej.zawsze pracuje sie tam gdzie mozna wiecej zarobic w Seniorenhilfe stawka wyjsciowa to 1200e do 1 osoby w nowej firmie 1350 przy jednej osobie a kazde podwizszenie grupy inwalidzkiej lub pogorszenie zdrowia pacjeta i wiecej pracy dla opiekunki to dodatkowe 50 e.a warunek to dobra znajomosc jezyka niemieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, zgadzam się z tym co mówisz. Ja też wcześniej pracowałam za niższa stawkę. Zawsze można się dogadać i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Teraz wyjeżdżam z *usunięto* i oni zaproponowali mi różne miejsca do pracy i przy każdym miejscu miałam podaną kwotę, którą zarobię. Najbardziej podoba mi się, to, że to do mnie należał wybór. Zawsze mogę zadecydować, Ja wybrałam lżejszego podopiecznego za mniejszą pensję, ale mi to wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak agencja - agencji nie równa, ale wydaje mi się, że trzeba zrobić dobre rozeznanie na rynku. Firm jest sporo, ale chodzi o to żeby wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Ja wcześniej wyjeżdżałam z różnych agencji i mam spore doświadczenie. Obecnie już od dłuższego czasu jestem z jedną agencją i bardzo sobie chwalę. Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...