Skocz do zawartości

Moja praca


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy chcecie podzielić się waszą wiedzą na temat pracy w opiece? Jak sobie radzicie z PDP, z rodziną niemiecką, czy z sąsiadami? W jaki sposób rozwiązujecie problemy?

Czy w takiej konfliktowej sytuacji rozmawiacie z PDP, czy raczej z ich dziećmi bądź opiekunami z rodziny? Czy agencje współpracują w przypadku konfliktów i jak się wobec was zachowują? Opiszcie wasze różnorodne doświadczenia, bo taka wiedza jest najcenniejsza. Może po prostu od pierwszego dnia sami budujecie dobrą atmosferę z dobrym skutkiem i czy to jest dla was ważne w pracy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamos chłopie jak Ci dobrze! Baw się po pachy ,tyle Twojego.

Ja od pierwszego dnia budowałam atmosferę na steli  aby było jak w domu i zbudowałam i się udało,z agresywnej babci zrobić bardzo spokojną babcię i to jest sztuka nad sztukami i jestem już bardzo długo u tej mojej babci .Ale co tu dużo mówić ,trzeba być normal .

Rodzina super,jak moi przyjaciele a nieraz już prawie jak rodzina,

Problemy? raz przez tak długi czas zwróciłam się do rodziny ale tylko raz i problem załatwiony,a tak to nawet nie ma u mnie problemów i aż nudno z tego powodu.

no nie ma się czego czepić -ale to dlatego ,że nie wyszukuję tych problemów .

życzę wszystkim takiej steli i dużo spokoju i cierpliwości a będzie naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...