Skocz do zawartości

Praca przez pośrednika


Gość anna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w rzeczywistości płacą tyle ile mogą wydostać kasy od rodziny czy pdp. Fikcją więc jest wynagrodzenie w zależności od znajomości języka. Jeśli rodzina jest zamozniejsza i obliczą, że mogą dac opiekunce 1300 euro to wówczas taką stelle proponują opiekunce/nom którzy dobrze znają język.

...w rzeczywistości agencje robią wszystko, żeby dla nich zostało jak najwięcej pieniędzy! W kwestii znajomości języka, to niektórym rodzinom zależy na opiekunce z dobrą znajomością niemieckiego.  Jednak większość rodzin niemieckich jest dosyć wyrozumiała i zależy im przede wszystkim na sympatycznej, solidnej i obowiązkowej opiekunce, dobra znajomość języka nie ma dla nich szczególnego znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w rzeczywistości agencje robią wszystko, żeby dla nich zostało jak najwięcej pieniędzy! W kwestii znajomości języka, to niektórym rodzinom zależy na opiekunce z dobrą znajomością niemieckiego.  Jednak większość rodzin niemieckich jest dosyć wyrozumiała i zależy im przede wszystkim na sympatycznej, solidnej i obowiązkowej opiekunce, dobra znajomość języka nie ma dla nich szczególnego znaczenia. 

  zgadzam się  ,bo tak jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powiedziałam paniusi w agencji -że ,znajomośc języka nie powinna być najważniejszym punktem do podniesienia wynagrodzenia.Jestem tutaj w DE już parę miesięcy i dogadam się z każdym -czyli mój język niemiecki jakiś tam jest . Człowiek się cały czas uczy .Tu powinni patrzec na to, jak rodzina chętnie chce mnie abym była u nich jak najdłużej bo jestem cierpliwa i spokojna i mam  podejscie  do osób starszych -babcia mnie lubi .Przy mnie babcia jest spokojna -zero stresu i wszystko spokojnie .A język to sobie w d,,,e można wsadzic -co z tego ,że bedę język znała perfekt jak nie mam cierpliwosci i wszystko jest nie tak jak powinno-ktoś już wczesniej tez o tym pisał...ale taka prawda,,,,

przyjeżdzają lale i takiej babci chcą przestawic cały świat bo w/g nich taka babcia 90 lat powinna swój wiekowy nawyk zmienic w jedną sekunde-przeciez to chore!!!! i nie wytłumaczysz takiej mądrej niczego,,,i taka lala w ogóle nie powinna znaleśc się w opiece ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powiedziałam paniusi w agencji -że ,znajomośc języka nie powinna być najważniejszym punktem do podniesienia wynagrodzenia.Jestem tutaj w DE już parę miesięcy i dogadam się z każdym -czyli mój język niemiecki jakiś tam jest . Człowiek się cały czas uczy .Tu powinni patrzec na to, jak rodzina chętnie chce mnie abym była u nich jak najdłużej bo jestem cierpliwa i spokojna i mam  podejscie  do osób starszych -babcia mnie lubi .Przy mnie babcia jest spokojna -zero stresu i wszystko spokojnie .A język to sobie w d,,,e można wsadzic -co z tego ,że bedę język znała perfekt jak nie mam cierpliwosci i wszystko jest nie tak jak powinno-ktoś już wczesniej tez o tym pisał...ale taka prawda,,,,

przyjeżdzają lale i takiej babci chcą przestawic cały świat bo w/g nich taka babcia 90 lat powinna swój wiekowy nawyk zmienic w jedną sekunde-przeciez to chore!!!! i nie wytłumaczysz takiej mądrej niczego,,,i taka lala w ogóle nie powinna znaleśc się w opiece ,,,

 

Dziewczyny na języku agencje zarabiają najwięcej. Czym gorszy tym lepszy dla agencji, bo skasują tyle samo a opiekunce dadzą mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałam się z firmą *usunięto* w trakcie poszukiwań pracy jako opiekunka do osób starszych. Pracownicy wyszukali ofertę, która była zgodna z moimi kwalifikacjami oraz oczekiwaniami. Pracuje tam bardzo kompetentny zespół. Wynagrodzenie również jest przyzwoite (od 1000 do 1500 euro w zależności od znajomości języka oraz doświadczenia). Z czystym sumieniem mogę polecić tą firme.

Lucyna zadzieram kiece i lece ,do czystego sumienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

S k o p i o w a n e  z Fb stronki.


Stella-forum


Szanowne Opiekunki Chciałam zapytać czy ktoś miał do czynienia z firmą pana Roberta Sosnowskiego z Fryburga. Kontakt pod numer tel.0049 15772055397/ można dzwonić cały dzień /lub po 18.00 na numer stacjonarny 0049 72519295741 . Załatwia pracę na umowę ale na pieniądze się nie doczekasz. Uważajcie


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byloby bez agencji .  Zjednac sie we trzy czy cztery panie i same se radzic . Te co znaja lepiej jezyk pomagac tym co znaja go mniej .Zarejestrowac gewerbe nie ma znaczenia czy to w Polsce czy tez w Niemczech . Zarejestrowanie w Niemczech wynosi w urzedzie 10 Euro i ubezpieczenie od 1150 netto 185 euro miesiecznie . Ma ktos ochote to startujemy . Zapoznalam sie wczoraj  co trzeba zrobic i gdzie ....

Albo moze ktoras chce zjednozcyc sie  i stworzyc tez taka sama mala grupe do sprzatania mieszkan prywatnych ? 

 Prosze pisac .  Bo mam juz dosyc tych agencji. Bardzo ladnie mowia jak chca pozyskac opiekunke  i obsadzic miejsce , a pozniej wychodza dopiero niedociagniecia . Ale jak cie wiaze umowa to co mozna zrobic trzeba siedziec i juz . Bo jak zjedziesz wczesniej to ci za droge nie zwruca .

 Lepiej bylo jak rodzina sama placila za droge ,.

 

 Pozdrawiam wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej ja wyjechałam *usunięto nazwę agencji* na początku moja znajomość języka niemieckiego była na poziomie "Kali jeść, Kali pić" ale z każdym dniem było dużo lepiej. Teraz już świetnie sobie radzę i dogaduję się bez problemu z moim podopiecznym i jego rodzinom. Magda -a co do tej agencji to mogę ją naprawdę polecić, myślę że tak jaki i ja będziesz zadowolona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...