Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro Mikołaj :1490_santa_tone1::1490_santa_tone1::1490_santa_tone1::1490_santa_tone1::1490_santa_tone1::1490_santa_tone1: chyba 6 sciu przyjdzie bo jest 6 grudnia:1007_hearts: powspominam sobie jak to bylo za dziecka i paczuszki mama robiła nam pod poduszkę,,cudowne czasy,,nie bylo na bogato,ale z :serce: ogromnym sercem:serce: teraz już nie czekam,,ale dzieciakom nie żałować tych cudownych chwil,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Nam nie potrzeba żadnych medykamentów , mamy sie cudownie i bez tego :szydera::oklaski::pianino: oby nas tylko w kaftan nie zapakowali :donos:

Ja to mam dobrze...dziadek przygłuchy i na noc aparat wyjmuje...mogę ryczeć do woli :hura::oklaski: Tylko z tym fortepianem nie bardzo...skąd ja go po nocy wezmę? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, erika napisał:

no ewentualnie  rano nich się umyje :| tak po niemiecku:p

Nie ,,,slodziak jest codziennie wieczór pod pryśnicem,,nie ma rano,,,nie ma,,a mimo to ,ze jest Niemcem,,on jest w ogóle inny od innych,,daj mi boze aby taki pozostal,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Nie ,,,slodziak jest codziennie wieczór pod pryśnicem,,nie ma rano,,,nie ma,,a mimo to ,ze jest Niemcem,,on jest w ogóle inny od innych,,daj mi boze aby taki pozostal,,,:serce:

oj dobra już dobrze , czyściutki Twój słodziak :całus: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim opiekunkom i opiekunom spokojnej nocy bez wedrowek pdp zycze a ty co sie w domku wyleguja czekajc na.:d...zycze wiele tego CZEGOS ...do rana:p

nie bede was budzic odespijcie sobie igraszki :d z diablem

a reszte zapraszam a kawusie w wiadomym miejscu o wiadomej godzinie 

:d

dobranoc_028.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i życzę spokojnego, dnia :love: Też zapraszam na aromatyczną :kawa2:

Szedł, szedł, aż doszedł nasz Mikołaj:dobrze: i co nam w worze przyniósł ....dla wszystkich dziewczyn duuuużo czekolad i perfumów, a ponadto ...dla Blondi Sexual Sensation , małą buteleczkę 100 ml , czyli seksualne szaleństwo ... Blondasku, ale zachowaj sobie tę buteleczkę na gorące noce w Hiszpanii:p, ok ?:love: 

coś tam5a277aab55080_mikoajiwr.jpg.a8c7a18769421737491897248482722b.jpgjeszcze w kartoniku wystaje..o, to najnowocześniejszy robot kuchenny dla .. jolantapl. ..niech Ci służy długie lata :love: .. a w tym różowym kartonie  masz Maria Jolanta komplet pięknych włóczek..(może w końcu zrobisz mi to wdzianko, hmm..to takie fikuśne..., które uzyskało akceptację Blondi :$.wiem, wiem, pomiar potrzebnyxd ..ale nie wiem, co by joluś z pl. powiedziała na to, chyba :grzmotnąć:..to uszyj w rozmiarze średniej europejskiej, słowem standard :oklaski:xd):love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem czy to tutaj czy w nocnym życiu ale przed chwilą podopieczna wparowała mi do pokoju kwiatki podlewać bo całkiem uschną.

Kaktusa tak podlała że aż woda kapie. :haha:

Biedny kaktus :haha: musisz babci przypominać,że następne podlewanie dopiero po Nowym Roku może sobie zapamięta :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :kawa:.

Mikiego nie widziałam ale pewnie utknął w kominie. :haha:Pewnie za dużo włóczek miał w worku. :d:d:d

Wczoraj wieczorem a właściwie w nocy bo prawie do północy podopieczna troszkę poszalała. Najpierw te kwiatki w moim pokoju, potem szukanie kota. Znalazł się na strychu bo musiała czegoś szukać skoro drzwi otworzyła. Normalnie są zamknięte na klucz. Na koniec mnie opier...ła za to że kot na strychu się znalazł a po chwili poszła spać życząc mi dobrej nocy.  A mnie się z lekka odechciało spać tym bardziej że wcześniej łaziłam po okolicy szukając kota po nocy. :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Za :kawa:dziękuję, siorbię, ze smakiem siorbię....w doborowym towarzystwie 5a278614e63b6_myszkimikoaje.GIF.1805fd15c2dd7b27dfc2aa74610f6d9c.GIF W bucikach nic nie znalazłam, ale na koniec świata Mikołaj miał problem dotrzeć...może nawigacja mu się zepsuła...albo wszystkie prezenty gdzieś po drodze zostawił? :smutek: No nic...ja mam najpiękniejszy prezent na świecie....zdrowie...i równie ważny....cudowną rodzinę....i coś, czego żaden Mikołaj nie jest w stanie mi podarować...Was :1007_hearts: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...