Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Heidi napisał:

Ja też już na walizce siedzę. Dom,który opuszczam ogarnięty, bety wymienione, czekam na sygnał  kierowcy z nieznajomego mi  nr tel.. Ja myślicie odbierać wszystkie telefony od nieznajomch ? :) 

 

Zdecydowanie odbierać zwłaszcza jak czekamy na tel.od kierowcy,który ma po nas przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Śpioszki i leniuszki, mam dla Was kawusię.:)

Miłego dnia wszystkim.

 

C59sTIYWYAAoJS2.jpg large.jpg

...Witaj Marysieńko :serce:

Za tak pyszną z uśmiechem kawusię bardzo dziękuje... :) 

...Moc serdeczności i miłego dnia Ci również życzę...

Oraz Wszystkim w naszym Przemiłym Opiekunkowie :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziękuję za :kawa: Udanej soboty miłej i spokojnej .Chyba szykuje mi się kolejna stela marzeń :płacz::hahaha: Wczoraj dzwoniłam na numer domowy i nikt nie odebrał :płacz::hahaha: hm są tylko 2 możliwości albo w tym domu nikogo nie było albo nie odbierają połączeń od nieznanych numerów :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jolantapl. napisał:

Wczoraj dzwoniłam na numer domowy i nikt nie odebrał :płacz::hahaha: hm są tylko 2 możliwości albo w tym domu nikogo nie było albo nie odbierają połączeń od nieznanych numerów :(

@jolantapl. a skąd miałaś ten numer,od Agencji?  jeśli  tak , to poproś o kontakt ze zmienniczką.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

@jolantapl. a skąd miałaś ten numer,od Agencji?  jeśli  tak , to poproś o kontakt ze zmienniczką.

Od agencji :płacz::hahaha: a agencja na starcie jest u mnie spalona :płacz::rozpacz: nie mam już czasu tam dzwonić i tak by mi to nic nie dało .Zobaczymy co tam zastanę i co się da zrobić jak nikogo nie będzie w domu to zawsze do Polski mogę wrócić :rozpacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

:płacz:

Joleńko :serce: Ale po co wydawać pieniążki na niewiadomą podróż, jeśli z góry przewidujesz powrotną podróż. Moim zdaniem, to strata zdrowia i czasu a nie tylko pieniażków, do tego zbędny stres. Czy nie lepiej w tym czasie poszukać sobie czegoś, co będzie wiarygodne bez ponoszenia tak wielkich kosztów. Nigdy, nie pojechałabym w ciemno narażajac się na koszta i Bóg wie co jeszcze? Przemyśl sobie to, warto. Bo za błędy, za dużo się płaci a najczęściej zdrowiem a niekiedy życiem i są często, nie do naprawienia. Wiem to z autopsji...

:serce: Serdeczności i miłego dnia życzę, oraz pomyslności... :) 

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc ludziki  :kawa: ,,,jedną pilam o 7 godz, ale śnaidanie jadlam o 11 godz, lekka porażka ,,ale jak fajnie,bo nikt Ci tyłka nie zawraca do kiedy figlujesz w łożku i kiedy masz wstawac i na co i po co,,jak przyszedł czas na leniuchowanie,,,

@jolantapl. jedz ,jedz do tej pracy ,,w ciemno czy nie w ciemno,,będzie niespodzianka ,,,raz kozie śmierc,,,:hahaha: będzie dobrze ,,poradzisz sobie ,,główeczka do góry ,,a ja idę w kwiatki,,mam przed domem full kwiatków i mogę się nimi rządzić,,a przy kwiatkach lubię pracować,,pogoda sliczna ,,mój pracuś już pracuje ,wieć mu potowarzyszę,,fajnie nam się razem coś robi,,buzka wszystkim:love:

Cos widze ,że mi będzie trudno ruszyć się do pracy,,tak mi sie podoba urlopowanie jak nigdy do tej pory,,oj ciężko będzie,,:płacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...