Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A na ch..oinkę mi ślub ? ...Ważne żebyś dał dziecku nazwisko i alimenty płacił .

No wstydu nie masz :d biednego opiekuna na koszty a ze o nazwisku nie wspomne naciagac chcesz :d

Raz naciagłaś na siebie i starczy :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

Odznaczyłam oczywiście ,ale nadal mam komunikat że powiadamianie jest właczone-wkurza mnie to!wrrrr

Na poczcie oznaczyłam jako spam,ale czy to załątwi sprawe to się okaze w praniu

 

No to nie odhaczyłaś,powinnaś szukać w opcjach na samym dole. Będzie kilka powiadomień musisz je wszystie suwakiem odhaczyć, to znaczy że nie może się zaden z nich palić na zielono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

O druga sie dorwała do zioła :d pierwszej to trzeba przypomniec z kim i gdzię a ty jak spedziłaś dzień ? :d

Ja wiem z kim i gdzie ...ooo:trele:... inne choróbsko mnie dopadło.A tak w ogóle miałam pracowity dzień . Porządne zakupy na targu odwaliłem, wcześniej zaliczywszy przychodnię , później sklep ze spodniami , gdzie nabyłam pary dwie, obiadek zrobiłam ,sprzątałam i gotowałam na jutrzejsze party ....a teraz bym się zrelaksowała ...ale muszę jeszcze trochę poczekać.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

No wstydu nie masz :d biednego opiekuna na koszty a ze o nazwisku nie wspomne naciagac chcesz :d

Raz naciagłaś na siebie i starczy :d

Będzie powtórka z rozrywki ....nie będziesz ciągany . ...Nie będzie powtórki ....noo...teraz już wiesz o co biega .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Ja wiem z kim i gdzie ...ooo:trele:... inne choróbsko mnie dopadło.A tak w ogóle miałam pracowity dzień . Porządne zakupy na targu odwaliłem, wcześniej zaliczywszy przychodnię , później sklep ze spodniami , gdzie nabyłam pary dwie, obiadek zrobiłam ,sprzątałam i gotowałam na jutrzejsze party ....a teraz bym się zrelaksowała ...ale muszę jeszcze trochę poczekać.:d

Brawo Ty ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

noż,to ja najpierw miałąm zgody pozaznaczane i przyłaziły ,teraz nie mam i zaś są:(Poczta zawalona na okragło:(wrrrrr

Chyba w każdej poczcie jest taka opcja kosz i spam. Otwierasz jedną niechcianą wiadomość z forum i wyrzucasz nie do kosza tylko do spamu i następne też tam lądują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MeryKy napisał:

Chyba w każdej poczcie jest taka opcja kosz i spam. Otwierasz jedną niechcianą wiadomość z forum i wyrzucasz nie do kosza tylko do spamu i następne też tam lądują.

Ale  nie automatycznie a mi chodzi o to ,ze mi nic na pocztę nie przychodziło a z tego co widzę to nie ma takiej opcji

Na forum w profilu WSZYSTKO odznaczyłam na nie!!!Niech to szlag trafi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry...co dzisiaj dobrego gotujesz:cool:

No dzisiaj wybrałem u rzeźnika dwa kawałki mięsa wołowo-wieprzowego i poprosiłem o zmielenie. Zrobiłem frykadelki, ziemniaki z wody i do tego kapusta kiszona, zasmażana z cebulą i daktylami. Podlałem nieco czerwonego wina.

Aaa i zielony groszek z torebki. Mrożony.

Do tego smażona na maśle gruszka (gruby plaster) z odrobiną cukru. 

Zielona herbata do picia. 

 

A kapustę kiszoną przed tygodniem zrobiłem sam. Z tartą marchwią. 

Szpiczastą pokroiłem nożem, posoliłem trochę. Pozostawiłem na jakiś czas. Po czym włożyłem do słoja, dobrze ubiłem tłuczkiem. Przydusiłem kamieniem w foliowym worku :-))). Stosowny kamień wyszukałem na ogródkowym skalniaku.

Pod spód wyszukałem w piwnicy "pasowne" kółko z drewna. 

Zanim się zakisiła, połowę zdążyłem wyjąć. Normalnie mi przeszkadzała.  :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Ale  nie automatycznie a mi chodzi o to ,ze mi nic na pocztę nie przychodziło a z tego co widzę to nie ma takiej opcji

Na forum w profilu WSZYSTKO odznaczyłam na nie!!!Niech to szlag trafi!

Jesli wszystko w opcjach forum odhaczyłas to spóbuj się wylogować ,a następnie ponownie zalogować,tak jakby restart zrób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...