Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ivanilia40 napisał:

Ja znam łatwiejszy sposób,właśnie wypróbowany,bez tych skomplikowanych słów jakieś backspacem,albo inne dziwolągi.

Tereniu,najedz myszką na interesujący cię cytat i zaznacz,a wyskoczy ci okienko"cytuj",wtedy kliknij. 

Pisałam, tłumaczyła w wątku dla dywersantów....ale słuchać, tfu...czytać niektórym się nie chciało....:lanie: Od razu na salony przyszli...kawusi się napić...poplotkować.....:szydera: Ale też fajnie....tu oświecenie też spływa na wszystkich...:dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Ja też chcę pojutrze do domku. :smutek::smutek:

Zapowiada się ładny dzień ale jutro ma być przepięknie. Może uda się jakoś na spacerek z pdp pojechać po połudnuu na godzinkę. Może, bo sama jej nie stargam po schodach. Nie są przystosowane dla wózka i za strome. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Ja też chcę pojutrze do domku. :smutek::smutek:

Zapowiada się ładny dzień ale jutro ma być przepięknie. Może uda się jakoś na spacerek z pdp pojechać po połudnuu na godzinkę. Może, bo sama jej nie stargam po schodach. Nie są przystosowane dla wózka i za strome. 

Zabiorę cię ze sobą, chcesz? :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

jak idiotka budzilam sie co chwile zeby...nie zaspac...a i tak wstaje na tyle wczesnie zeby sie rozchodzic. i kawusie zrobic a i tak czasami zaspieO.o.....masakra..

potem kolo 12ej czuje gwaltowne ze zasypiam natychmiast....jakby ktos mi baterie wyjal i zero zero energii

jakis rytm mi sie wlaczyl dawno temu i tak zostalo...tyle tylko ze w domu potrzebuje dwoch tygodni zeby spac w miare spokojnie a jak sie rozespie...to sie pakowac musze na zlecenie...ot taka przypadlosc

ulubiony...numerek:szydera:...33....

 

 

A nie wydaje Ci się że po prostu jesteś przemęczona ? Jakoś niedawno nawet nocki miałaś...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A nie wydaje Ci się że po prostu jesteś przemęczona ? Jakoś niedawno nawet nocki miałaś...

nie raczej nie to ze nocke mam to raczej ogolne zmeczenie materialu bo w sumie jak do tej pory jezdze na krotkie urlopy a zlecenia dluzsze ...poza tym...ja od zawsze jestem rannym ptaszkiem a wieczorem z kurami mowie dobranoc...nie mam pojecia jak wczesniej moglam kuc do egzaminow nocami a jeszcze dyzury w szpitalu miec...to chyba nie o mnie ta bajka byla..O.o

ale na serio to problem z ciaglym przespaniem nocy mam od...no powiedzmy od dwoch...trzech lat...wiesz...tzw pesel...inni nazywaja to przypadloscia kobiet...

dorwalam sobie homeopatyczne globulki cimifuga d6 i c30...nawet nawet...nie powiem...

dlatego tak uparcie chce sie meczyc na rowerze to taka forma wyladowania i zmeczenia innego rodzaju....ogolnoustrojowo ze tak powiem:haha:...bo ilez mozna meczyc glowe ciaglym byciem w tzw pogotowiu i kontrolowaniu siebie??

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale obojetnie czy jestesmy padnieci czy wyjezdzamy czy zjezdzamy OBOJETNIE!!

Rozowo widze swiat i tego wam zycze...

cokolwiek mialoby sie wydarzyc...ROZOWO!!!

czyli dzisiaj myslimy tylko i wylacznie pozytywnie! co tam dzisiaj...codziennie

tak wiem...bredze jakbym sie najarala a ja..mam zajebisty nastroj..ot tak..

zwlaszcza ze obiad zminimalizowalam do...minimum...jezeli tak mozna:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Klarowne niebo....czekamy na ciepełko, ale rano było zaledwie 1,5 na plusie....świeżo...;) Synalek przylezie zawracać nam "gitarę', putzfrauka i kuratorka wprowadzą harmider....a kiedy czas na pakowanie? :szydera: 

poniewaz sowa to ptak nocny...wiec..oczka szeroko otworzyszO.o wysiorbiesz kubelek kawus:haha:i i bedziesz puzzle w aucie ukladac...a jak juz bedziesz ta kawe parzyc to na rano od razu zrob zebym ja zrywac sie musiala:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pisałam, tłumaczyła w wątku dla dywersantów....ale słuchać, tfu...czytać niektórym się nie chciało....:lanie: Od razu na salony przyszli...kawusi się napić...poplotkować.....:szydera: Ale też fajnie....tu oświecenie też spływa na wszystkich...:dobrze: 

Bo o co było pytać ,jak człowiek był zielony.?My się jeszcze uczymy co niektórzy przynajmniej nawigacji i takich tam innych.

Czy emotikonów to będzie więcej?A może są z laptopa ,bo więcej z taboreta korzystam .

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...