Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Za oknami ciemnica ...a ja już wyspana jak niemowlę . Stosunkowo ...że tak się wyrażę ...wcześnie , bo po 22-ej poszłam w bety , rozwiązałam kilka krzyżówek i ....przysnęłam . W nocy , po przebudzeniu wyłączyłam tylko lampkę nocną ...okulary - czytadełki na szczęście zsunęły się na podłogę a nie zostały przygniecione moim cielskiem . Są całe ...w jednym kawałku . Zapasowe posiadam , ale do tych przyzwyczajona jestem ...szkoda by było je utracić .... Noo...a teraz sobie już siedzę ...kawę siorbię ...zaraz na cugasa , bo organizm bardzo , ale to bardzo domaga się sztachnięcia dymkiem ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :kawa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a moja ulubiona cyferka jest 34...mniej ulubiona cyfra na wadze:mur:, chyba przestaniemy byc przyjaciolkami...dobrze ze sa w domu 3:szydera:...zawsze moge sie podbudowac co nie:haha:?

Od awokado przytyłaś. Zacznij jeść normalne żarcie. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Za oknami ciemnica ...a ja już wyspana jak niemowlę . Stosunkowo ...że tak się wyrażę ...wcześnie , bo po 22-ej poszłam w bety , rozwiązałam kilka krzyżówek i ....przysnęłam . W nocy , po przebudzeniu wyłączyłam tylko lampkę nocną ...okulary - czytadełki na szczęście zsunęły się na podłogę a nie zostały przygniecione moim cielskiem . Są całe ...w jednym kawałku . Zapasowe posiadam , ale do tych przyzwyczajona jestem ...szkoda by było je utracić .... Noo...a teraz sobie już siedzę ...kawę siorbię ...zaraz na cugasa , bo organizm bardzo , ale to bardzo domaga się sztachnięcia dymkiem ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :kawa2:

Ja się kokosiłam w łóżku nie wiem jak długo ale radio miałam ustawione na 90 minut i słyszałam jezcze jak się wyłączyło.

Co ja gadam, co ja gadam. Nic nie słyszałam jak się wyłączyło. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy ... wiedziałam,że coś jest na rzeczy i to coś mi spać nie dało ...zapach hektolitrów kawy mnie obudził . Dziękuję dobre kobiety .:d....a może to nie kawa? Tylko klasich reisefieber? Nieważne co ,ale spać za ch....wafla nie dało.:haha: ... ale kawusia prima sort.

Ptaszki za oknem świergolą ,dzień się budzi ...ja też coraz lepiej widzę , jest dobrze ,a jutro będzie jeszcze lepiej ,bo robię rząd i spieprzam wieczorem stąd :d.

Fajoskiego dnia Ludu pracujący miast i wsi i Wy drodzy Urlopowicze ( już za chwileczkę , już za momencik dołączę do Was ) i spokojności ducha Mordecki pyskate.:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy ... wiedziałam,że coś jest na rzeczy i to coś mi spać nie dało ...zapach hektolitrów kawy mnie obudził . Dziękuję dobre kobiety .:d....a może to nie kawa? Tylko klasich reisefieber? Nieważne co ,ale spać za ch....wafla nie dało.:haha: ... ale kawusia prima sort.

Ptaszki za oknem świergolą ,dzień się budzi ...ja też coraz lepiej widzę , jest dobrze ,a jutro będzie jeszcze lepiej ,bo robię rząd i spieprzam wieczorem stąd :d.

Fajoskiego dnia Ludu pracujący miast i wsi i Wy drodzy Urlopowicze ( już za chwileczkę , już za momencik dołączę do Was ) i spokojności ducha Mordecki pyskate.:cześć:

Jutro nas zostawisz? :smutek: Już @Helena2311 się chwaliła, a teraz ty.....:smutek: Ja chcę do domu......:sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jutro nas zostawisz? :smutek: Już @Helena2311 się chwaliła, a teraz ty.....:smutek: Ja chcę do domu......:sos:

Nie rycz mała , nie rycz ,ja znam te numery.... przecież sama też pakujesz dupę w troki za chwilę !?:d...No zajrzę do Was ,ale wysiadywać " jajek" tak jak teraz to nie będę ...muszę się wyrychtować na wydarzenie roku w naszej rodzinie czyli ślub i wesele syna mego jedynego ,no nie ma lipy ," sakramentalne " tak wypowie On bowiem w Windsorze ...dwa tygodnie wcześniej niż książe Harry ...no co ja zrobię ,skoro byliśmy pierwsi w kolejce ..:szydera:...I w związku z tym rychtowanie pochłonie mnóstwo czasu i pieniędzy ...trza se od ust odjąć ( dosłownie ) , lat na facjacie tyż , zadbać o to i owo , zatuszować to i owo...no mordęga panie,mordęga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Nie rycz mała , nie rycz ,ja znam te numery.... przecież sama też pakujesz dupę w troki za chwilę !?:d...No zajrzę do Was ,ale wysiadywać " jajek" tak jak teraz to nie będę ...muszę się wyrychtować na wydarzenie roku w naszej rodzinie czyli ślub i wesele syna mego jedynego ,no nie ma lipy ," sakramentalne " tak wypowie On bowiem w Windsorze ...dwa tygodnie wcześniej niż książe Harry ...no co ja zrobię ,skoro byliśmy pierwsi w kolejce ..:szydera:...I w związku z tym rychtowanie pochłonie mnóstwo czasu i pieniędzy ...trza se od ust odjąć ( dosłownie ) , lat na facjacie tyż , zadbać o to i owo , zatuszować to i owo...no mordęga panie,mordęga.

Gratulacje dla synusia. :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Nie rycz mała , nie rycz ,ja znam te numery.... przecież sama też pakujesz dupę w troki za chwilę !?:d...No zajrzę do Was ,ale wysiadywać " jajek" tak jak teraz to nie będę ...muszę się wyrychtować na wydarzenie roku w naszej rodzinie czyli ślub i wesele syna mego jedynego ,no nie ma lipy ," sakramentalne " tak wypowie On bowiem w Windsorze ...dwa tygodnie wcześniej niż książe Harry ...no co ja zrobię ,skoro byliśmy pierwsi w kolejce ..:szydera:...I w związku z tym rychtowanie pochłonie mnóstwo czasu i pieniędzy ...trza se od ust odjąć ( dosłownie ) , lat na facjacie tyż , zadbać o to i owo , zatuszować to i owo...no mordęga panie,mordęga.

No już nie ryczę....:dobrze: Jak przeczytałam o twoim Harrym, to od razu mi przeszło...napasłam się twoim kosztem....:haha: Już mi lepiej....nie muszę z kasy wyskakiwać, nie muszę se od ust odejmować...jest bosko....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Kawa już podana, ale tyle się tu już zeszło, że nie wiem czy wystarczy, więc zapodam jeszcze.

Ludzie! Alem się dziś wyspała! Dziś mój wolno-wychodny dzień, premia świąteczna w dłoń, zapowiedź podwyżki w pamięci...Miasto moje!

 

image.thumb.png.1dc6b2f5b0996aff09d8b1e607366000.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Witam o poranku wszystkich wyspanych i niewyspanych...:cmok: Ulubiona liczba na dzisiaj 2...:hura: Nie liczę dnia dzisiejszego, nie liczę niedzieli....matematyka niech się schowa.....króluje cyfra 2...:hura: Nieważne jaka będzie pogoda......i tak życzę wszystkim...image.png.1d31b7b7a358381c672e5eee58a24e6d.png

 Dzień dobry o poranku :kawa2:.

O dziwo jestem wyspana i wypoczęta co ostatnio jest rzadkością. Moja liczba na dziś -4- Mirelko coś pokombinowałaś, bo dzielił nas tylko jeden dzień. 

Miłego dnia Wam i sobie życzę :397_icecream::362_cherries:.

received_1784819084897901.jpeg

received_1784824581564018.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...