Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Taka specjalistka od gotowania kamieni? :haha::szydera:

Tak ...dokładnie ;)

Dzień dobry .....Widoków za oknem opisywać nie będę , bo ....nie zmieniło się nic . Tylko trawę ktoś czymś białym posypał .....dachy też .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem .:cześć2:.

Tak sobie luknęłam ,na szybciutko co mnie wczoraj późnym wieczorem ominęło i... cholera jasna mam deja vu... okoliczności przyrody diametralnie inne , słoneczne ,a zachowania ludzi identyczne ...no cóż , Ameryki nie odkryłam ,koła nie wynalazłam ( na zmianę odkrywcy ma chrapkę taki jeden typek ,z Żoliborza >:() ... tak sobie piszę sobie a muzom.:d

Dobrego dnia Milusińscy .:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

Niemiecki naród śpi wyrywkowo, na drogach pusto, za to na autostradach korki.. Tak, miałam już poranną porcję wiadomości z Bayern 1 i oprócz tego, że ludzie wyjeżdżają z miasta, dowiedziałam się również, że dziś będzie wreszcie ciepło :)

 

Dla tych, u których jeszcze biało za oknem, kolejna dawka marcowego, włoskiego kwiecia znad jeziora Garda :d

 

garda wiśnie i magnolie.jpg

to dalekooooo jestes O.o..ale drzewko sliczne

to magnolia chyba ? nie jestem specemw te klocki

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Paolo napisał:

Szkoda tylko,że wysyłając owe maile z reklamą i zaproszeniem na nowe,przyjazne forum- zapomniała o starych znajomych ,z którymi pisała i rozmawiała w ciągu tych dwóch lat znajomości o ajlowiu nie wspomnę nawet  a świetnie zapamietala dwutygodniowe twory. Ludzie się zmieniają to fakt. Ale aż tak..? Jakby co to posiadam listę krotkotrwalych nicków. Mogę podesłać- to też się ich zaprosi tutaj.Z resztą...Im więcej szwagrow,kolegów i przydupasow opiekunek i opiekunów tym większa siła czerwonego rażenia. 

Koniec tematu. Za tydzień będziemy w Wurzburgu to może dowiemy się wprost przy kawie co jest nie halo,że love und alles przeminęło z Menem. Cokolwiek ten Men oznacza w Wurzburgu. 

Dzień dobry wszystkim a nie wybiórczo  w ten największy z Piątków.

O Paolo jest, jak miło.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...